Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7 15 16 17
Results 321 to 337 of 337

Thread: Exista extraterestrii?

  1. #321 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pt. activități de genu se merge oriunde

  2. #322 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ăla îi mai romantic

  3. #323 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Macar vom avea chestii oficiale - ca si eu daca spun amu' c-am cazut asta, acum 2-3 luni, nu ma crede nici dracu (nu e poza mea insa reprezinta cam 99% din ce-am vazut - poza am gasit-o cautand imediat dupa ce le-am vazut pe cer. Am scris ceva de genu red lights ufo...whatever.). Le-am vazut in Cluj (zona marasti) deasupra unui bloc de pe strada fabricii. Aveam usa la balcon deschisa cand dintr-o data am auzit asa ceva sunet infundat (ca un bass) si am zis ca sa ies sa vedem ce se aude asa (initial am crezut ca e ceva manelist cu BMW-ul, jos la scara). Cand colo...ce sa vezi? 5 punche rosii, deasupra blocului, formau un cerc apoi au inceput sa se invarta apoi s-au aliniat si au disparut. No ma...am stat si m-am uitat la ele ca prostu mut de uimire. Acel sunet infundat a incetat odata cu disparitia lor.

    Si nu era weekend sau ceva, era intr-o seara de miercuri sau joi. Initial am crezut ca-s ceva lumini de la concerte dar nope...
    eu nu te cred ,evident ca o sa-mi raspunzi ..."problema mea"

    cele bune

  4. #324 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Interesant fenomenul OZN, dar din cauza fake-urilor e greu sa mai discerni intre ele, ceea ce face greu o discutie pe subiect.
    Dar sa vina martienii o data sa stim de-o treaba.

  5. #325 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Macar vom avea chestii oficiale - ca si eu daca spun amu' c-am cazut asta, acum 2-3 luni, nu ma crede nici dracu (nu e poza mea insa reprezinta cam 99% din ce-am vazut - poza am gasit-o cautand imediat dupa ce le-am vazut pe cer. Am scris ceva de genu red lights ufo...whatever.). Le-am vazut in Cluj (zona marasti) deasupra unui bloc de pe strada fabricii. Aveam usa la balcon deschisa cand dintr-o data am auzit asa ceva sunet infundat (ca un bass) si am zis ca sa ies sa vedem ce se aude asa (initial am crezut ca e ceva manelist cu BMW-ul, jos la scara). Cand colo...ce sa vezi? 5 punche rosii, deasupra blocului, formau un cerc apoi au inceput sa se invarta apoi s-au aliniat si au disparut. No ma...am stat si m-am uitat la ele ca prostu mut de uimire. Acel sunet infundat a incetat odata cu disparitia lor.

    Si nu era weekend sau ceva, era intr-o seara de miercuri sau joi. Initial am crezut ca-s ceva lumini de la concerte dar nope...
    Poate imi faci si mie cunostinta cu dealer-ul tau cand mai trec prin cluj pe la cumnatul meu.

  6. #326 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Stai drept cand vb. cu mine.

  7. #327 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Asta parca era sloganul celor din Janis?

  8. #328 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Da, exista ! Dovada:

  9. #329 SP
    Banned tacconi's Avatar
    Intunecatule eu am vazut eisiunea aia in direct... m-am minunatca10 oameni de pe strada nu stiau pece planea se afla... dar noi nu putem intelege asta pt ca avem acces la internet la informatii la televizor... unii doar cu munca pe la tara, ok e de ras pt ca nu sunt "cultivati" dar eu fac pariu ca si ei stiu unele luvruri despre care noi nu avem habar de ex ce tine de munca campului.. Deci sa nu ne credem prea destepti doar pt ca am avut sansa de a merge la o scoala si de a avea apoi acces la informatii

    ---------- Post added 02-01-2015 at 12:28 ----------

    In anul 1993 pe cand aveam 14 ani l-am adus pe varamiu la bucuresti, avea aceeasi varsta cu mine si nu parasise zona in care locuia niciodata, cand a vazut metroul sa luat cu mainile de cap si a exclamat " exista tren pe sub pamant, nimeni din sat nu o sa ma creada!"

    ---------- Post added 02-01-2015 at 12:30 ----------

    Dar el muncea 12 ore pe zi decandse stia.. acum la fel.. amvazut ca multi pe acestsitedesconsidera oamenii care muncesc fizic... eu ii respect!

    ---------- Post added 02-01-2015 at 12:34 ----------

    Am divagat prea mult... Un lucru e clar " daca am fi singuri in univers atunci ar fi o foarte mare risipa de spatiu..." deci eu cred cu tarie ca ei sunt aici decateva mii de ani si ne observa, ne ajuta uneori si chiar prabusesc unele ozn-uri voit pt ca noi sa avem acces la unele tehnologii copiindule

  10. #330 SP
    Banned tacconi's Avatar
    De credeti ca a evoluat tehnologia in 60 cat nu am facut-o intr-un miliard de ani?? Am fost "ajutati"

  11. #331 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

  12. #332 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar

  13. #333 SP
    Banned tacconi's Avatar
    ei sunt aici !

  14. #334 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    La noi, in Romania?

  15. #335 SP
    Senior Member ilie11's Avatar
    Exista, la noi si peste tot in lume. Ce-ar mai fi sa fim singuri in Univers...?

  16. #336 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by ilie11 View Post
    Exista, la noi si peste tot in lume. Ce-ar mai fi sa fim singuri in Univers...?
    ar fi o risipa de spatiu

  17. #337 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    ar fi o risipa de spatiu
    Din partea cui ?!

    ---------- Post added 09-01-2015 at 16:10 ----------

    https://m.facebook.com/story.php?sto...194069641&_rdr

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 17 of 17 FirstFirst ... 7 15 16 17

Similar Threads

  1. God of War 4 exista By paunstefan in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 20-03-2015, 01:56
  2. Exista vreun RTS de acest gen? By Dunno in forum Jocuri PC
    Replies: 3 Last Post: 29-12-2011, 15:20
  3. Dragonii exista! By MonkY in forum Pets
    Replies: 20 Last Post: 16-10-2010, 02:19
  4. Brutal Legend 2 nu va exista By Walkman in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 16-07-2010, 10:20
  5. Exista Trader Rating? By MultiAmSaPopesc in forum Help Desk
    Replies: 3 Last Post: 02-07-2009, 17:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts