Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 162 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast
Results 401 to 420 of 3239

Thread: Ce ne-am cumparat azi - diverse

  1. #401 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Metro 2033
    Attached Images Attached Images metro.jpg

  2. #402 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Boom, Headshot!
    Attached Images Attached Images dsc_0033.jpg dsc_0034.jpg dsc_0036.jpg dsc_0037.jpg

  3. #403 SP
    Member theSrN's Avatar
    loc si pret?

  4. #404 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    loc si pret?
    Buy Razer DeathAdder Gaming Mouse | Official Razer

    Am vazut si la MediaGalaxy Oradea ceva de genu.

  5. #405 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    il gasiti la aproape toate magazinele de profil; eu l-am luat de aici: Mouse Razer Gaming DEATHADDER RZ01-00151400-R3G1 - eMAG.ro

  6. #406 SP
    Member theSrN's Avatar
    aham, ok. thanks!
    speram ca s'a gasit pe undeva mai ieftin , ca il vanez de ceva timp

  7. #407 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by TheProfessoR View Post
    aham, ok. thanks!
    speram ca s'a gasit pe undeva mai ieftin , ca il vanez de ceva timp
    Razer e calitate, nu ieftin. ma scuzati de off.

  8. #408 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Eu am schimbat 3 bucati Razer Diamondback in garantie, in decurs de 2 luni. Toate 3 cu acelasi defect: se stingeau pentru cateva secunde, la intamplare. Pana la urma mi-au oferit un Logitech MX518 care merge si acum, dupa 5 ani. Cand o sa-si dea asta duhul, o sa mai incerc un Razer, dar nu mai sunt atat de sigur ca Razer=calitate
    Ah, si ca tot sunt offtopic si am adus vorba de garantii, eBook readerul Prestigio luat acum 4 luni si-a dat duhul. Aviz celui ce-si luase mai in urma

  9. #409 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Eu mi-am cumparat Lachesis + Lycosa + Mamba (mai tarziu) de pe mediadot.ro. Foarte bune preturile acolo.

  10. #410 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Cand vine vorba de calitate personal cred ca microsoft castiga.

  11. #411 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Dupa cum ziceam mai sus, eBook readerul Prestigio a decedat la datorie; storna pe factura; inlocuitor sosit.
    Celalalt reader e un Sony PRS350, cu ecran de 5", pentru comparatie.
    Attached Images Attached Images dsc_7680.jpg dsc_7684.jpg dsc_7686.jpg dsc_7687.jpg

  12. #412 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Cum de nu ai luat kindle? Mai ales ca au modelul cu 3g gratuit. Eu unu' m-am indragostit de kindle si nici nu mi l-am cumparat mie

  13. #413 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Eu m-am indragostit de touch screen Nu prea am nevoie de 3g ca am wireless cam peste tot, si am grija sa-l umplu cu carti inainte sa plec pe undeva.
    Ah, plus ca am citit ca este cam fragil Kindle-ul.

  14. #414 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Razer e calitate, nu ieftin. ma scuzati de off.
    Sper ca ai fost sarcastic...
    Am avut experienta cu 2 mouse-uri Razer Lachesis (luate la ~ 3 luni diferenta intre ele - deci nu erau din acelasi lot) dupa 1.5 ani click-ul stanga mergea cand voia el - cateodata faceam si double click fara sa vreau.

    M-am interesat si se pare ca nu doar pe Lachesis este problema asta, sunt multi altii cu probleme si pe alte modele. De atunci m-am lepadat de Razer si am trecut pe un Logitech MX518, nu am dat multi bani pe el ca nu aveam in momentul acela, insa il folosesc de mult timp fara absolut nicio problema tehnica.

  15. #415 SP
    Member drac_baltat's Avatar
    eu am un Razer Copperhead frecat zilnic, transportat in ghiozdan destul de des, tinut mereu fara mousepad, cazut pe jos de 3 ori. l-am luat cand a fost lansat si inca nu are absolut nimic (in afara de cateva zgarieturi )
    nu cred ca toate produsele lor sunt proaste totusi..

  16. #416 SP
    Junior Member musculitza7's Avatar
    Eu am kindle cu 3G de un an si a trecut prin foarte multe pana acum. Sora mea a varsat apa pe el din greseala, a fost scapat pe jos de multe ori si totusi merge perfect. Nu este nici intr-un caz fragil. Si nici nu se vad zgarieturile pe el. Inca arata ca in prima zi
    Il recomand tuturor celor pasionati de citit

  17. #417 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Sunt si cazuri fericite, dar numarul de Kindle-uri cu probleme cu ecranul, fie datorita scaparii, fie datorita constructiei, este foarte mare, si nu am chef sa risc. Oricum, la mine a picat din discutie datorita lipsei touch screenului.
    Avand astea doua readere, si jucandu-ma si cu un Kindle un pic pot spune ca Sony-ul este cu cateva clase peste restul cand vine vorba de calitatea constructiei si materialele folosite.

  18. #418 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Razer > All.

    Salut.

  19. #419 SP
    Member StarKiller's Avatar
    Mi-am luat si eu azi dimineata un tricou din Carrefour.Normal tricoul e mov, dar in poza a iesit albicios.
    Attached Images Attached Images img_3655.jpg

  20. #420 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Dungeon siege iii
    &
    Fear 3
    Attached Images Attached Images ds3.jpg fear3.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 162 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - console By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 22164 Last Post: 23-04-2024, 23:37
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts