Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 752 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 205 255 655 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #3081 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Am jucat si eu un nivel acum .. Subscriu ! Mariusik , da-mi add ca friend pe Kongregate AM acelasi id ca pe PSN !

  2. #3082 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    SONY: Make.Believe.
    Make the psp-go . Believe that it will sell.

  3. #3083 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  4. #3084 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Magarie !!!

  5. #3085 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  6. #3086 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Merită văzut tot concertul (eu �l am pe disc) - Nu știam că sunt fani pe forum că făceam topic dedicat mai demult

    <3 SEGA

  7. #3087 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Yup Vocaloid is great XD:



    Am si eu concertul super .

  8. #3088 SP
    Senior Member tray's Avatar

  9. #3089 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    . Am un coleg in clasa de il imita genial pe Giovanni. Mafioso .

  10. #3090 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    "Sunt un gentleman, dar sufăr de șmesherie acută și habar nu am să ma exprim."

    �nsă fac pariu că aceste lucruri nu-i �mpiedică pe foarte mulți tineri să-l aibă drept model pe un astfel de individ (nu mă refer la el neapărat, ci la stereotip).

    ---------- Post added 11-11-2010 at 04:04 PM ----------

    -

    De DJ Boros �și mai aduce cineva aminte? Mă amuza foarte tare �n era radiourilor pirat Să-l votăm, zic.

    15 ANI DE TOP | Powered by MTV si ProFM

    PS: au și un concurs la care se c�știgă un XBOX

  11. #3091 SP
    UberDude Honord's Avatar
    e multe rebuturi

  12. #3092 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  13. #3093 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar


  14. #3094 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  15. #3095 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Yann Tiersen ladies and gentlemen,the one and only.
    9 Decembrie Silver Church! BE THERE!


  16. #3096 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    10 motive pentru care sistemul de invatamant e bun sa te c**ci in el

    1. Pentru ca nu ne lasa in 12 ani de scoala sa ne uitam la harta! Hai recunoasteti ca ati trait vreme indelungata inoculati cu ideea ca �suntem o tara mica, saraca�. Eu m-am uitat la harta! Fratilor! Suntem mai mari decat Ungaria, Olanda, Bulgaria, Cehia; 2. Pentru ca balada noastra nationala este despre doi ciobani care vor sa omoare al treilea cioban ca are oi mai multe mandre si cornute (as zice si altceva, dar ma abtin!). Pe cioban il anunta o mioara ca astia vor sa-l beleasca si el se apuca sa dea directive despre cum sa fie inmormantat: cu fluierase la cap;
    3. Pentru ca la scoala inca mai cautam metafore, alegorii, influente shopenhauriene etc. in �Somnoroase pasarele� fara sa-si asume nimeni de atata amar de vreme sa apara in fata oamenilor si sa urle: �E o poezioara pentru copii, idiotilor!�;
    4. Pentru ca in Scrisoarea a treia este surprinsa esenta conducatorilor acestei tari: �Eu imi apar saracia si nevoile si neamul�. Deci nu incerc sa le rezolv! LE APAR!;
    5. Pentru ca, desi am fost la uman si n-am avut mari tangente cu matematica, nimeni nu mi-a explicat care-i treaba cu axioma si teorema. Axioma e o teorema care nu trebuie demonstrata pentru ca e de la sine inteles ca adevarata. Dar daca eu demonstrez teoria lui Pitagora de exemplu, nu o transform in axioma? Deci aia din generatia urmatoarea nu mai trebuie s-o demonstreze!;
    6. Pentru ca la romana elevii citesc comentarii in loc de carti;
    7. Pentru ca scoala te invata sa urasti poezia. Nimeni nu citeste o poezie in scoala. Poezia e desfacuta ca o ecuatie de gradul trei din care se extrag figuri de stil, epitete, metafore, hiperbole, ***** faramitat� Bai, dobitocilor! Poezia inseamna altceva pentru fiecare dintre noi! Poezia se trece prin suflet nu prin matematica!;
    8. Pentru ca elevii isi iau scutiri de la sport si ajung la 30 de ani niste relicve dizgratioase iar fetelor le curg suncile pe langa pantaloni;
    9. Pentru ca la istorie sau geografie te invata niste date pe care le uiti a doua zi dupa teza. ISTORIA E O POVESTE!!! Cea mai fascinanta poveste!!! Are crime, intriga politista, dragoste, aventuri, politica, razboi, cancan etc. Iar geografia nu o poti invata decat de pe National Geographic;
    10. Pentru ca TOATA LUMEA studiaza gramatica limbii latine desi nu stapanesc nici gramatica limbii romane.
    Autor � Mihai Bendeac

  17. #3097 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    1 motiv pentru care sistemul de invatamant e bun sa te c**ci in el.

    1. Pentru ca majoritatea profesorilor sunt cretini si nu sunt sa predea. Poate sa stie ei materia lui peste, daca ei nu stiu sa atraga copii degeaba au capul cat fundul Nichitei.
    De ce de Eminescu nu zic ca a fost un betiv, si ca facea toate prostiile de pe lumea asta? De ce mananca atata ca*at despre Stefan cel Mare si "Sfant", si nu spun ce s a intamplat cu adevarat?
    Istorie intradevar, ar trebui sa fie ceva foarte interesant si captivant, dar este imposibil sa iti placa avand in vedere modul in care iti este spusa de catre profesori. Un singur lucru atragator si amuzant daca ti ar spune la fiecare ora, si tot ti ai aminti mai multe decat daca iti spun totul doar de dragul de a fi spus, de a fi cu materia la zi.


    Daca vrei sa starnesti curiozitatea unui copil, spune i si despre partile rele ale unui om si c*caturile amuzante care le a facut la viata lui, ca asa si l va aminti: "Care e ma ala de s a plimbat nu stiu cate zile in continuu in jurul Iasiului? Creanga ba! "



    1 Motiv pentru care Romania e tare prostilor.

    1. Pentru ca e plina de prosti.

  18. #3098 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    [B]Daca vrei sa starnesti curiozitatea unui copil, spune i si despre partile rele ale unui om si c*caturile amuzante PE care le a facut la viata lui, ca asa si l va aminti: "Care e ma ala de s a plimbat nu stiu cate zile in continuu in jurul Iasiului? Creanga ba! "
    Am corectat ultima parte. Te rog, daca poti, sa folosesti cratime in loc de spatii, ca unele cuvinte se confunda.

  19. #3099 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Bai nene, m-am abtinut cat m-am abtinut, da nu mai pot, chit ca-mi iau warn/ban. Tu esti TAMPIT! Esti asa de nolifer ca stai pe fiecare thread si te uiti cu lupa la fiecare post. Bine ca ai dus-o tu bine cu profu' tau de romana.

  20. #3100 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Bai nene, ca suntem pe tarla, eu pur si simplu vreau sa atrag atentia asupra unor greseli, ca sa nu se mai repete. Fiecare o ia cum o vrea, eu vreau sa corectez. Si da, asa sunt eu, imi place sa fie totul scris cum trebuie.
    Cat despre tine, nu mai e nimic de comentat, ai aratat totul in postul de mai sus.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: Yesterday, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts