Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 752 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 177 217 267 667 ... LastLast
Results 3,321 to 3,340 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #3321 SP
    Junior Member Bugsy's Avatar
    Ma poate ajuta cineva cu o invitatie pe FL?As fi recunoscator.

  2. #3322 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    My Rant for today:
    Ascultam prin bucatarie la radio...si a venit melodia de la Heaven-Sexy girl (sau cum o fi).
    Eram atent la versuri si nu inteleg care e faza cu "na na na"...
    "Sexy girl watch the way you movin'/ Cuz all the guys want to na na na* " *asta se cam traduce F.U. hard?
    Nu asta mi-a atras atentia...ci versurile finale...
    "it's a wonderfull world."
    Adica astea canta "fa tuto nu te batai ca te violeaza astia..." si apoi "e o lume minunata "
    Makes no freakin' sense!
    just my 2 cents

  3. #3323 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    �n pana mea, e muzică produsă de 3 paraşute (sau mai multe), nu trebuie să aibă sens ci ţ�ţe �n videoclip.

  4. #3324 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Cu ce scop i-a zis lui Alonso si Ramos sa ia rosu? sa isi arate iarasi Mourinho aroganta?
    LE: Da mi-am dat seama, a vrut sa nu mai aiba nici un cartonas galben in optimi, foarte interesanta miscarea.

  5. #3325 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Mda..nici nu imi vine sa cred,parca e film horror de prost gust.Nu degeaba zic ca oamenii sunt cea mai infecta specie.
    ya....dar....cand bagi in tine carne nu mai comentezi nimic...oricum ce-i drept...nici mie nu imi place cum le umilesc...dar asta e....cineva trebuie sa faca si treaba aia...nu ca si baietii din filmare normal...ci pe o cale mai nobila.....

  6. #3326 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Cu ce scop i-a zis lui Alonso si Ramos sa ia rosu? sa isi arate iarasi Mourinho aroganta?
    Teoretic, daca mai primeau un galben in meciul urmator stateau pe tusa meciul din knockout, dar intrun fel nu vad logica. Nu putea sa nu ii bage deloc meciul urmator?

  7. #3327 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  8. #3328 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Daca a urmarit cineva aseara Cronica Carcotasilor , imi poate spune cum se numea trupa de a cantat la sfarsitul emisiunii si cum se numea melodia ?
    Multumesc anticipat !

  9. #3329 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    ya....dar....cand bagi in tine carne nu mai comentezi nimic...oricum ce-i drept...nici mie nu imi place cum le umilesc...dar asta e....cineva trebuie sa faca si treaba aia...nu ca si baietii din filmare normal...ci pe o cale mai nobila.....
    Imaginile alea ma vor bantui ceva vreme...

  10. #3330 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    Teoretic, daca mai primeau un galben in meciul urmator stateau pe tusa meciul din knockout, dar intrun fel nu vad logica. Nu putea sa nu ii bage deloc meciul urmator?
    Ei aveau un galben si le-a zis sa mai ia unu sa stea pe tusa meciul urmator pentru ca erau oricum calificati, astfel au intrat in optimi fara nici un cartonas.Daca mai luau unu in meciul din grupe riscau sa nu mai joace in optimi, Ramos si Alonso fiind niste jucatori de baza la Real.O miscare foarte inteligenta.

  11. #3331 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    ya....dar....cand bagi in tine carne nu mai comentezi nimic...oricum ce-i drept...nici mie nu imi place cum le umilesc...dar asta e....cineva trebuie sa faca si treaba aia...nu ca si baietii din filmare normal...ci pe o cale mai nobila.....

    Siiiii ai dat quote pentru caaa...te simteai singur? Mananc carne..dar imi place sa cred ca nu chinuie animalu inainte sa il omoare ( cum e in video ).

  12. #3332 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Ei aveau un galben si le-a zis sa mai ia unu sa stea pe tusa meciul urmator pentru ca erau oricum calificati, astfel au intrat in optimi fara nici un cartonas.Daca mai luau unu in meciul din grupe riscau sa nu mai joace in optimi, Ramos si Alonso fiind niste jucatori de baza la Real.O miscare foarte inteligenta.
    e vina uefa ca incurajeaza asa idiotenii. Dupa grupe trebuiesc resetate cartonasele

  13. #3333 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Pentru cei interesati, aici este cheat-ul de 30 de vieti:




    Up Up Down Down Down Left Right Left Right B A B A Start

  14. #3334 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Zăpadă! Woooooo! No așa mai merge!

    <3333333333333333333333 - yam yam

  15. #3335 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Zăpadă! Huoooooo!

  16. #3336 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...om rău.

    ---------- Post added 26-11-2010 at 09:11 AM ----------

    SUA intr? �n ZIUA CU CELE MAI MARI REDUCERI DIN LUME. Cum pot rom�nii s? cumpere haine, telefoane, televizoare cu pana la 50% MAI IEFTINE - Gandul

    ...hmmm, de aia am văzut eu Tekken 6, aseară pe bestbuy, cu 5$

  17. #3337 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Reprezentanta Timberland prin Bucuresti ?

  18. #3338 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #3339 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Reprezentanta Timberland prin Bucuresti ?
    Umm.. mall? Era in mall vitan, acum cativa ani... si in Plazza Romania...

  20. #3340 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Umm.. mall? Era in mall vitan, acum cativa ani... si in Plazza Romania...
    e in plaza , la parter ...pe mijloc unde sunt scarile rulante

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: Yesterday, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts