Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 182 of 752 FirstFirst ... 82 132 172 180 181 182 183 184 192 232 282 682 ... LastLast
Results 3,621 to 3,640 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #3621 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, ia sa dati si voi aici un mic Like, sa vedem ce iese:http://www.facebook.com/ConsoleGames.ro

  2. #3622 SP
    Senior Member h0stile's Avatar

  3. #3623 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    O [spoiler=ghicitoare]http://www.youtube.com/watch?v=vFMqWpfZUSw[/spoiler]

  4. #3624 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    El are ***** mare, cum sa facem sex? - Adolescenta - Totul despre sex si dragoste - Index forumuri
    Ce-mi plac forumurile romanesti lol
    sunt alaturi de voi sucese lol
    pana la urma am reusitacum toate sunt bune si frumoae in mare..numa ca acum lucram la capitolul orgasm

  5. #3625 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    El are ***** mare, cum sa facem sex? - Adolescenta - Totul despre sex si dragoste - Index forumuri
    Ce-mi plac forumurile romanesti lol
    sunt alaturi de voi sucese lol
    daca ai crezut ca aia ii tare sa vezi ce tampenii zic mai incolo restu lol. Intr-adevar forumuri ca a noastre mai rar gasesti

    L.e. acuma vad ce coincidenta. Am intrat acu juma de ora pe facebook in legatura cu thema aia Resistance..bla bla bla vorbesc cu prietenamea si ii explic ce ii Insomniac Games si dupaia ma intreaba daca CG nu are pagina. Dam un search si BOOM! uite ca are. Da faza nostima: ne-am gandit sa intrebam de CG pe facebook doar acu juma de ora fara sa stim nimic de post-ul lui monky de mai sus. Si nici inainte nu ne-am intrebat chestia asta... now that was a weird feeling we had

  6. #3626 SP
    Member taz@'s Avatar
    Romania isi depune candidatura pentru Jocurile Olimpice! Ce sanse sunt ca JO 2020 sa se organizeze la Bucuresti! - www.sport.ro

    Superb,noi facem 40 de km de autostrada in 4 ani de zile(nici pe aia)si ei vor sa candideze pentru organizarea jocurilor olimpice

  7. #3627 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    ce tema cu res3?

  8. #3628 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  9. #3629 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Hmm, ia sa dati si voi aici un mic Like, sa vedem ce iese: ConsoleGames.ro | Facebook
    Yeees, am dat si eu Like

  10. #3630 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Stiti careva un site pentru trofee ...preferabil sa arate si jocurile jucate/platinate.Gen ps3trophies?

  11. #3631 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Stiti careva un site pentru trofee ...preferabil sa arate si jocurile jucate/platinate.Gen ps3trophies?
    http://www.yourgamercards.net/leaderboard/

  12. #3632 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Legat de facebookul CG, nu va suparati (mie imi plac tatele chiar mult) da' nu s-ar putea sa nu fie atatea poze cu ele(as tinde spre 0) ?
    Mi se pare ca nu reprezinta deloc comunitatea aceasta.

  13. #3633 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Nu mă simt.

  14. #3634 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Bine ai venit pe Facebook!

    Asta nu e Jessica Chobot de la IGN ?

  15. #3635 SP
    is the man! trickz's Avatar
    I can haz boobies? Hihi.

  16. #3636 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    I can haz boobies? Hihi.
    Na!
    Attached Images Attached Images 2.jpg 1-1-.jpg

  17. #3637 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

  18. #3638 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    acuma vad ce coincidenta. Am intrat acu juma de ora pe facebook in legatura cu thema aia Resistance..bla bla bla vorbesc cu prietenamea si ii explic ce ii Insomniac Games si dupaia ma intreaba daca CG nu are pagina. Dam un search si BOOM! uite ca are. Da faza nostima: ne-am gandit sa intrebam de CG pe facebook doar acu juma de ora fara sa stim nimic de post-ul lui monky de mai sus. Si nici inainte nu ne-am intrebat chestia asta... now that was a weird feeling we had
    Stiam eu ca e ceva weird in matrice
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Legat de facebookul CG, nu va suparati (mie imi plac tatele chiar mult) da' nu s-ar putea sa nu fie atatea poze cu ele(as tinde spre 0) ?
    Mi se pare ca nu reprezinta deloc comunitatea aceasta.
    Cu titties sau fara, CG ramane la fel. Acelea au fost pozele de la concurs... nu puteam sa pun eu altele

    ---------- Post added 14-12-2010 at 04:49 AM ----------

    Hai ca v-am urcat cateva albume de la intalniri... sa va taguiti si sa va cunoasteti mai bine intre voi. More to come... dar momentan, pic de somn

    ConsoleGames.ro | Facebook

  19. #3639 SP
    Member reborn2603's Avatar

  20. #3640 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Breasla Olarilor FTW!!!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts