Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 306 of 752 FirstFirst ... 206 256 296 304 305 306 307 308 316 356 406 ... LastLast
Results 6,101 to 6,120 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #6101 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da.

  2. #6102 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar

  3. #6103 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    De ce este asa de fail Level-ul de luna asta?Au foarte multe jocuri de PC si prea putine de console....

  4. #6104 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar

  5. #6105 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    De ce este asa de fail Level-ul de luna asta?Au foarte multe jocuri de PC si prea putine de console....
    Depinde din punctul cui de vedere se pune problema . De exemplu din al meu nu este ceva rau .

  6. #6106 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Inafara de L.A Noir si Zombie Driver nu mai gasesc nimic interesant in ea...

  7. #6107 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ban hammerul a cam iesit de la naftalina

  8. #6108 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    A cam iesit.

  9. #6109 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Ha..bulletstorm are 4 giga si Killzone 3 41 de giga o_O

  10. #6110 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Asta a spus Khan : "Si ai chitanta? eu am cumparat cu 30 RON si mi s-a facut si o ****. Ai luat teapa."

  11. #6111 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Ha..bulletstorm are 4 giga si Killzone 3 41 de giga o_O
    HA AHA

  12. #6112 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Da.

  13. #6113 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Asta a spus Khan : "Si ai chitanta? eu am cumparat cu 30 RON si mi s-a facut si o ****. Ai luat teapa."
    Hahahaha,si pt asta a luat ban?Wtf,oricum forumul cenzureaza automat....

  14. #6114 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    is it me, sau pe forum bantuie pudicismul extrem(mai ales in cazul in care si cenzureaza)?...daca exista termenul asta
    de multe ori nu imi mai vine sa postez pentru ca mi-e sa nu jignesc pe careva, chiar daca nu insult sau ceva de genul asta. si prin urmare sa iau si ban

  15. #6115 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    is it me, sau pe forum bantuie pudicismul extrem(mai ales in cazul in care si cenzureaza)?...daca exista termenul asta
    de multe ori nu imi mai vine sa postez pentru ca mi-e sa nu jignesc pe careva, chiar daca nu insult sau ceva de genul asta. si prin urmare sa iau si ban

    bineinteles....oricum de as fi admin pe acest forum............................................. ......mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo0ooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooama

    p.s: monky si haundgrays sau greyhiounds sau grozhonzy, ah da greyhound...inca sunt de treaba pe langa cum as fi eu....

  16. #6116 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    WTF?!

  17. #6117 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Simplu defapt cocosul nu danseaza pur si simplu cineva it tine in mana si ii tot misca corpul, unele pasari printre care si gainiile au un echilibru dubios al capului, sau mai bine zis reusesc sa-l mentina pe cat posibil tot in aceeasi pozitie.

  18. #6118 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Hai frate, cum sa alegi culoarea CICLAM pentru esarfe/toca.....CUUUUM? Mi se pare asa de prost-gust, de pitiponceala, de taranism, de kitch, de fetite de 12 ani, de.......

  19. #6119 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Nu stiu de ce dar merge doar pe loc, in fine.
    GoBarbra.com | Make Your own customized Barbra Streisand song!

  20. #6120 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Chiar. WTF? Si asta dupa ce are un kilometru de infractiuni. Dar cand nu se poat abtine...
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    ban hammerul a cam iesit de la naftalina
    Eh, el n-a stat niciodata la naftalina. Doar ca nu-l folosesc decat cand e cazul. Mai rau e ca la multi useri au inceput sa se adune. Daca intai iei warning, dupa care pt. o infractiune mica iei un punct... cand deja esti la recidiva, n-am ce-i face. Iese ban automat.
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    Asta a spus Khan : "Si ai chitanta? eu am cumparat cu 30 RON si mi s-a facut si o ****. Ai luat teapa."
    A mai fost o problema de genul asta cu RaverX. Si cum infractiunile nu se dau cu favoritisme, fiecare a primit acelasi lucru. Diferenta e ca la Khan era deja recidiva...
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Hahahaha,si pt asta a luat ban?Wtf,oricum forumul cenzureaza automat....
    Vezi tu, unii se cred mai destepti decat sistemul de cenzura al forumului. Daca scria **** se transforma automat (asa cum probabil se va intampla si aici). Insa cand scrii m**e stiind ca se intelege foarte usor ce-ai vrut sa spui... atunci ti-o cam faci cu mana ta.
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    is it me, sau pe forum bantuie pudicismul extrem(mai ales in cazul in care si cenzureaza)?...daca exista termenul asta
    Una este sa fii pudic, si alta este sa-ti bagi si sa-ti scoti pe forum ca la usa cortului (eventual cu asterix-uri). Poate pe manele sau cocalari.ro se accepta. Aici nu s-a acceptat niciodata asa ceva. Doar ca unii au impresia ca daca sunt mai vechi, sau mai noi... pot scrie orice/oricum doresc... asa cum fac in spatele blocului. Nu e frumos.
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    de multe ori nu imi mai vine sa postez pentru ca mi-e sa nu jignesc pe careva, chiar daca nu insult sau ceva de genul asta. si prin urmare sa iau si ban
    Oricine e liber sa posteze cum doreste, atata timp cat respecta Regulamentul. Care nu are nimic deosebit fata de marile forumuri din lumea asta mare...
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    bineinteles....oricum de as fi admin pe acest forum...
    p.s: monky si haundgrays sau greyhiounds sau grozhonzy, ah da greyhound...inca sunt de treaba pe langa cum as fi eu....
    Pai sa stii ca in alta parte cineva cu o lista de infractiuni ca a lui Khan ar fi avut ban forever demult. Dar noi am zis sa fim baieti buni, sa acordam o a nu stiu cata sansa. Din pacate ma tem ca ulciorul nu merge de prea multe ori la apa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts