Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 343 of 752 FirstFirst ... 243 293 333 341 342 343 344 345 353 393 443 ... LastLast
Results 6,841 to 6,860 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #6841 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Nu este canalul lor oficial, este o facatura totala .Acesta este canalul lor oficial: YouTube - Canalul utilizatorului CreativeMonkeyz . Este un singur clip uploadat, dupa ce au sters toate episoadele.Eu nu ma refer la share/embedding, ma refer la faptul ca sunt SUTE de oameni care au re-uploadat materialul facut de ei.Uita-te la acel scurt filmulet si o sa intelegi totul .

  2. #6842 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, ce aiurea: YouTube - Canalul utilizatorului CreativeMonkeyz Dar ar fi trebuit sa stie de la inceput, ca asa se intampla pe YouTube (se mai face un sharing, se mai "imprumuta" de la unul la altul)... insa nu prea se face sa "pleci de pe YouTube"... E chiar de-a dreptul peste stangul. Ma gandesc la linkurile deja existente, care n-or sa mai functioneze.

    Well, intre timp probabil ca vor fi gasite in continuare pe YouTube - Canalul utilizatorului creativemonkeyzzz (care n-or sa plece)... C'est la vie!

    P.S. Sa fiu sincer, eu de ei am aflat de pe canalul "ne-oficial"... cel cu multe zzz-uri, si nu de la ei. Deci probabil zzz si-a facut treaba mai bine ca ei in a promova? Nu stiu...

  3. #6843 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Asta a fost cel mai naspa al lor... i think...

    ---------- Post added 04-03-2011 at 05:24 PM ----------


    Ce spui man acolo? Cum sa se fure material intelectual, cand sunt urcate chiar de cei de la CM pe YouTube?!? Din acel moment au acceptat toate conditiile de sharing/embedding... Daca nu le convine, sa-si puna pe propria pagina, fara sharing & embedding. Linkul pus de Graft este de pe canalul lor oficial... no stealing, no bad stuff...
    Aici iti dau dreptate,numai faza cu dildau a fost de capul lui

  4. #6844 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Foarte darnice fetele astea


  5. #6845 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Intr-un fel, asa este, nu trebuie sa pleci de pe youtube pentru asa ceva, dar....e decizia lor, munca lor etc.

  6. #6846 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Intr-un fel, asa este, nu trebuie sa pleci de pe youtube pentru asa ceva, dar....e decizia lor, munca lor etc.
    Munca lor este de apreciat. Nu am ce sa spun. Insa cand dai de nebuni, hoti... nu fugi. Te bati cu ei pana la ultima suflare, nu? Sau cel putin asa era in cartile de istorie...

  7. #6847 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Munca lor este de apreciat. Nu am ce sa spun. Insa cand dai de nebuni, hoti... nu fugi. Te bati cu ei pana la ultima suflare, nu? Sau cel putin asa era in cartile de istorie...
    Mie mi se pare ca prea s-au suparat fara motiv si au facut atata scandal pe ceva foarte minor, lucrul asta se intampla de cand e lumea si youtubul, gasesti enshpee mii de copii la videoclipuri si clipuri si asa mai departe.
    E foarte posibil sa fi fost o strategie de a lor, sa se promoveze pe YT, sa prinda o mare parte din public, dupa care sa se intoarca la site-ul lor si sa-si faca trafic -> $.

    on: faza cu ''fa o fata de cu**a, multumesc!'' mi s-a parut geniala.

  8. #6848 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Da, si traficul poate sa fie un factor foarte plauzibil.Primul episod, cel pilot (tatuaj.0), a ajuns la aproape 2 milioane de views.

  9. #6849 SP
    Member daredevil's Avatar

  10. #6850 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar

  11. #6851 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    ---------- Post added 04-03-2011 at 06:18 PM ----------



    Nota ZC!

    <3 Trololo Man!

    Trololo song must be in the next Bioshock!

  12. #6852 SP
    Member Devergo's Avatar
    Incercati sa gasiti o copie a clipurilor lui Shane Dawnson, RWJ, Smoosh etc. N-o sa gasiti. In plus, din cate am vazut, numai cei din USA sau UK pot fi parteneri Youtube. Asa fac si ei un ban pe site-ul lor.

  13. #6853 SP
    Member AVoF's Avatar
    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Incercati sa gasiti o copie a clipurilor lui Shane Dawnson, RWJ, Smoosh etc. N-o sa gasiti. In plus, din cate am vazut, numai cei din USA sau UK pot fi parteneri Youtube. Asa fac si ei un ban pe site-ul lor.
    te asigur ca vei gasi cu sacul








    ....

  14. #6854 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Incercati sa gasiti o copie a clipurilor lui Shane Dawnson, RWJ, Smoosh etc. N-o sa gasiti. In plus, din cate am vazut, numai cei din USA sau UK pot fi parteneri Youtube. Asa fac si ei un ban pe site-ul lor.

    Mai au cateva tari: Argentina, Brazilia, Noua Zeelanda, Croatia etc., dar nu e si Romania printre ele.

  15. #6855 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by AVoF View Post
    Mie mi se pare ca prea s-au suparat fara motiv si au facut atata scandal pe ceva foarte minor, lucrul asta se intampla de cand e lumea si youtubul, gasesti enshpee mii de copii la videoclipuri si clipuri si asa mai departe.
    E foarte posibil sa fi fost o strategie de a lor, sa se promoveze pe YT, sa prinda o mare parte din public, dupa care sa se intoarca la site-ul lor si sa-si faca trafic -> $.

    on: faza cu ''fa o fata de cu**a, multumesc!'' mi s-a parut geniala.
    Usor cu stelutele ca iti iei ban 2 saptamani pe-aici.

  16. #6856 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Holy shatz! Is that...

  17. #6857 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Oh noes, flying dildos attack, ruuuun foooor yoooooour liiiiiiiiiiife! Get to the choooooppppaaaaaaaaaa!


  18. #6858 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Prim

    ce ratati - thanks for nothing

  19. #6859 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar


    Una din melodiile frumoase din seria Bleach...

  20. #6860 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Fan made stuff can be awesome:



    ---------- Post added 04-03-2011 at 10:44 PM ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Prim

    ce ratati - thanks for nothing
    Astia nu-s in stare sa ofere conditii si un serviciu stabil pentru cetatenii tarii, sau sa gazduiasca un meci de box ce aduce o anumita valoare tarii noastre plus profituri si chiar te asteptai ca o sa se ocupe de un skate park ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10182 Last Post: 21-05-2024, 18:12
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts