Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 399 of 752 FirstFirst ... 299 349 389 397 398 399 400 401 409 449 499 ... LastLast
Results 7,961 to 7,980 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #7961 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by andreicristian9 View Post
    Am lucrat putin in Reason.What seems to be the problem?
    Stii cumva daca pot mari tempo-ul in timpul melodiei? De exemplu incep melodia la 140 si vreau cam pe la jumatea ei sa cresc tempo-ul la 155, dupa care sa scada iar la 140.

  2. #7962 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Din cate stiu eu, da poti.Chestia e sa selectezi partea care vrei sa ramana cu tempo-ul 140, dupa selectezi partea care vrei si schimbi tempo-ul la 155.Daca nu merge asa, imparti melodia pe mai multe linii.De la secunda 0 pana la secunda 30(sa zicem) merge cu tempo-ul de 140, cea de a doua linie vine imediat si incepe cu tempo-ul de 155 s.a.m.d.

  3. #7963 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Attached Images Attached Images jb.gif

  4. #7964 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  5. #7965 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ajunge!!Deja ma dor ochii la cat m-am holbat acolo

  6. #7966 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    cine stie ce clauze de organizare are in contract daca sala polivalenta e prea mica, tot asa facea pe victima ca el isi doreste sa difuseze meciul tvr 1, la meciul trecut tvr 1 au oferit 100.000$ pe criza asta, iar organizatorii au respins cererea pt 3-4 zeci de mii in plus, daca chiar ii parea asa rau trebuia sa scoata din buzunar diferenta, in fine mie mi se pare prefacut, este doar parerea mea
    Dimpotriva mi se pare unul din putini romani care merita respect, modest, bine crescut si priceput in cea ce face, cat despre costuri, unu la mana, bine ca au bani pentru toate prostiile de meciuri in care de abea mai facem fata (Luxemburg de exemplu, nu-l prea plac eu pe Mutu dar talent are, de nu era el poate luam bataie... mai bine ii spunea meciului Mutu-Luxemburg la cat de slabi erau restul...), dar pentru un meci de box ei nu au bani, doi la mana exista o anumita birocratie si in astfel de meciuri nu el este seful, nu poate decide cine plateste si cine nu... ca isi poate exprima anumite dorinte cum ar fi locatia asta este partea a doua.... Dar ultima oara cand a incercat a fost tras pe sfoara de dragi nostri reprezentanti... daca tin bine minte...

  7. #7967 SP
    Senior Member BogdanN1's Avatar

  8. #7968 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    cam plictisitor azi pe forum... nu tu ban, nu tu cearta, nu tu stire noua...

    ---------- Post added 03-04-2011 at 09:14 PM ----------

    pana si trollii au cam disparut... n-ai pe cine sa te enervezi

  9. #7969 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ei, să nu exagerăm, uite de exemplu poți �nvăța noi metode de a te .. ușura �n public



    Not so boring now, huh?

  10. #7970 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ah... uhmmm... aaa..... errm...

  11. #7971 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    pana si trollii au cam disparut... n-ai pe cine sa te enervezi

    u mad bro?
    Attached Images Attached Images troll-face-problem.jpg

  12. #7972 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    ah... uhmmm... aaa..... errm...
    Să �nțeleg că nu prea ți-a fost de ajutor. Hm. Mai avem. Uite cum poți renunța la antrenamentul de la sală, poți lucra și acasă la fel de bine.


  13. #7973 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    YouTube - Obey the Walrus ORIGINAL


    Enjoy your nightmares!

  14. #7974 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    This guy is good (ignorand video-ul ma refer la muzica):


  15. #7975 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    BAIETI,repede,cate grame pun daca mananc o shaworma cu de toate!? (serios)

  16. #7976 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ți se dublează greutatea.

  17. #7977 SP
    Member carcru's Avatar
    Pai,tu mai mananci shaworma la ce falci ai ?

  18. #7978 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Sony's a.. cheeks gonna be hurting (da stiu nu este corect, dar este un slang):
    Attached Images Attached Images 1643140748_sonyop2.png

  19. #7979 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by TheKingOfHate� View Post
    BAIETI,repede,cate grame pun daca mananc o shaworma cu de toate!? (serios)
    Serios... e un calcul pe care nici un super medic nutritionist nu ti-l poate face. Depinde de cat de repede asimilezi sau arzi grasimile... depinde de cat de bine se pricepe pancreasul tau sa produca insulina necesara pentru contracararea zaharului din carbohidrati (lipie/faina, cartofi, legume)... Daca vrei insa faci si tu calculul acela care place cu Kilocaloriile. Daca are 500 Kcal... si tu faci efort prin care consumi 500Kcal... nu se depune nimic. Prin urmare, baga o shaworma dupa care fa o alergare de 2 ore

  20. #7980 SP
    Member AVoF's Avatar
    Ziceti-mi si mie un soft bun cu care pot modifica putin sunetul intr-un clip, am nevoie un anumit segment sa se auda putin mai incet.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts