Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 450 of 752 FirstFirst ... 350 400 440 448 449 450 451 452 460 500 550 ... LastLast
Results 8,981 to 9,000 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #8981 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Forum, gimme some help! Este Honda Civic EG o masina inca hip?
    Behold the mighty Matiz !
    Attached Images Attached Images 1282370751067.gif

  2. #8982 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by Clopotarul View Post
    Behold the mighty Matiz !
    Micul GIGANT!

    Imi aduc aminte cum faceau reclama cu Godzilla la Matiz.

  3. #8983 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Forum, gimme some help! Este Honda Civic EG o masina inca hip?
    Eu zic ca nu mai e... decat poate modificata in draci

  4. #8984 SP
    Senior Member tray's Avatar

  5. #8985 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ma doare abdomenul cu lacrimi am ras, 1000 de thanks si nu ar fii de ajuns ptr video-ul ala .

  6. #8986 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Hai ca asta e tare, numai la romani se poate:


    Sent from Romania!
    Attached Images Attached Images imageuploadedbytapatalk1303996394.245596.jpg

  7. #8987 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E bine ca macar suntem inventivi. Ce e rau in asta? Omu' a vrut sa manance si n-avea gratar, foarte bine a facut

  8. #8988 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu zic ca nu mai e... decat poate modificata in draci
    Grr. Vreau ceva pentru Bucuresti care sa consume putin in oras ca ma rupe Clioul. 10l la suta intr-o zi buna, motor lenes dar gurmand, 1.4.

    Ca si comparatie, noul motor 1.4 de la Reno, turbo, 140 de cai consuma cu 2l mai putin la suta, in oras. Si pe caroserie de Megane. Grr.

    As face si modificari de genul, dar parca iubesc prea mult masina asta sa fac sacrilegii gen Fast and Furious.

    P.s. si Matizul tot in categoria "da Doamne sa nimeresc a treia" intra... pana la Spark, dar asta e cat un Megane la pret.

  9. #8989 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Peugeot 308 ?

    Eu am 307 ("noul 307") si merge ca in prima zi... consumul e ok. De exp. drumul de Paste (taiat Bucurestiul in 2, aglomeratie, dupa ceva liber vreo 100Km, alte orase, drum de tara - dus/intors) - media de consum a fost 5.9L/100. Si asta cu motor de 1.6, diesel, 110CP. Ca sa-ti faci o idee de fiabilitate... in 4 ani am schimbat doar o bieleta (mama lor de gropi). Si 2 becuri

    P.S. Eu de cand am masina nu am oprit niciodata aerul conditionat. Fie iarna fie vara. Asta ca sa vezi cat de masochist sunt...

  10. #8990 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Prius

  11. #8991 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Prius
    Bicicleta.

  12. #8992 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ma si intristeaza video-ul acela pus de tray intr-un fel, avem asa comedieni fenomenali si la televizor nimicuri....

  13. #8993 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Pai asta fost la Romanii au talent se numeau brigada 2/3 si masterred. toti 3 din juriu au spus ca au fost geniali, insa in semifinale nu i-au luat (a luat veveritele, femeia pirueta si pe dracula)

  14. #8994 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Bicicleta.
    Tot planuiesc sa fac rost de un astfel de mijloc de transport. Am avut una si o lasam in scara, dar mi-au busit-o gunoierii. Stau intr-un bloc inchis, cu alte doua familii, care nu ar fi facut nimic. Doar gunoierii, cand intrau sa ia tomberonul, sub paza, loveau bicicleta. Si in timp, s-a indoit cadrul, dupa socuri violente.

    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Prius
    Mult prea interesant dar mult prea scump. Tindeam spre Volt, dar de banii aia imi cumpar o casa

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Peugeot 308 ?

    Eu am 307 ("noul 307") si merge ca in prima zi... consumul e ok. De exp. drumul de Paste (taiat Bucurestiul in 2, aglomeratie, dupa ceva liber vreo 100Km, alte orase, drum de tara - dus/intors) - media de consum a fost 5.9L/100. Si asta cu motor de 1.6, diesel, 110CP. Ca sa-ti faci o idee de fiabilitate... in 4 ani am schimbat doar o bieleta (mama lor de gropi). Si 2 becuri

    P.S. Eu de cand am masina nu am oprit niciodata aerul conditionat. Fie iarna fie vara. Asta ca sa vezi cat de masochist sunt...
    Nu m-ar deranja, dar sunt destul de scumpe. N-am buget de masina noua, nici macar de masina recenta. Detest masinile sh ca nu stii niciodata ce sa te astepti de la ele, dar masinile noi sunt exagerat de scumpe.

  15. #8995 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Baieti, am o intrebare, am un pre-order de pe ShopTO la L.A. Noire si am facut pre-order de pe vremea cand era oferta cu tricoul oficial gratuit. Acum vad ca a disparut oferta, si eu nu am platit pentru pre-comanda, asta inseamna ca nu o sa primesc tricoul ?

  16. #8996 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Da. Tu primesti fusta.

  17. #8997 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Nu m-ar deranja, dar sunt destul de scumpe. N-am buget de masina noua, nici macar de masina recenta. Detest masinile sh ca nu stii niciodata ce sa te astepti de la ele, dar masinile noi sunt exagerat de scumpe.
    Honda CRX poate fii un alt monstru tunata, una din cele mai "prietenoase" cu tuning-ul.

  18. #8998 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    YouTube - Canalul utilizatorului ELPRESADOR

    AHAHA! - ia la el mă! Deci cum să faci așa ceva!

  19. #8999 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Trickz de ce nu iei un Golf din 2002? Masina aia intotdeauna va fi hip imo, va fi prima mea masina, I just love it! Si consuma cam vreo 6-7L/100...

  20. #9000 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Ca sa sun in afara tarii din Romania trebuie sa activez roamingul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: 08-05-2024, 02:30
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts