Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 547 of 752 FirstFirst ... 47 447 497 537 545 546 547 548 549 557 597 647 ... LastLast
Results 10,921 to 10,940 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #10921 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cine poate da o mana de ajutor pentru colectarea unor items pentru licitatie? Care sa se si ocupe de licitatia propriu zisa (intrucat persoana respectiva pleaca in concediu)? Daca e vre-un doritor (din Bucuresti), please let me know! E vorba despre urmatoarele:
    Pot dona 2 bucati browser internet pentru ds lite sigilate, 1 bucata samba de amigo wii pal sigilat, cateva articole retro gaming nintendo ( vreo 2 casete n64 pal, vreo 2 casete snes pal, alimentator snes pal, 2 casete nes pal, rumble pak n64- 1 bucata, transfer pak n64 -2 bucati, poate si alte articole oldies). Nu e cine stie ce dar puse la vanzare in scop caritabil la niste preturi decente...se pot vinde. Singurele mele conditii: sa le ridice cineva din Drumul Taberei si eventual sa se precizeze undeva ca am ajutat la sustinerea forumului.
    Daca e cineva doritor sa ajute, astept un PM. Thanks!

    P.S. M-as fi ocupat eu dar din pacate la mine timpul e in pioneze rau de tot...

  2. #10922 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Ce se intampla cu YouTube-ul?

    LE: Dupa 5 minute, si-a revenit. Au fost ceva probleme de la ei.. mi-a confirmat si un prieten.

  3. #10923 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Mie imi merge YouTube-ul fara probleme.

  4. #10924 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Se transforma.
    Eu as vrea sa am settings pentru Youtube sa pot sa vad filmele direct Full HD 1080...sau cel putin 720...
    Cum e setare pentru "am conexiune de Net foarte inceata , toate clipurile vor rula la cea mai mica calitate" vreau una pt HD!

  5. #10925 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Se transforma.
    Eu as vrea sa am settings pentru Youtube sa pot sa vad filmele direct Full HD 1080...sau cel putin 720...
    Cum e setare pentru "am conexiune de Net foarte inceata , toate clipurile vor rula la cea mai mica calitate" vreau una pt HD!
    Nu asta?
    Always play HD when switching to fullscreen (when available)

  6. #10926 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Ma refer:
    Am o conexiune buna de internet , toate clipurile sa inceapa sa ruleze la full HD din moment ce se incarca pagina " (fara fullscreen)

  7. #10927 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Quote Originally Posted by Madk91 View Post
    Ma refer:
    Am o conexiune buna de internet , toate clipurile sa inceapa sa ruleze la full HD din moment ce se incarca pagina " (fara fullscreen)
    Daca nu te uiti in fullscreen nu este asa mare diferenta fata de 480p si 720p, dif se vede in fullscreen mai bine. Probabil asa au gandit, cine vrea sa vada HD cel mai probabil o va face in fullscreen mode.

  8. #10928 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ultima reclama la Microsoft Office

  9. #10929 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Razviii123 View Post
    Daca nu te uiti in fullscreen nu este asa mare diferenta fata de 480p si 720p, dif se vede in fullscreen mai bine. Probabil asa au gandit, cine vrea sa vada HD cel mai probabil o va face in fullscreen mode.
    Depinde de monitor, (pe un CRT diferenta nu este chiar asa mare), dar pe un LCD (bun desigur), se vede diferenta intre HD si 480p, asta fara sa mai luam in calcul rezolutia, si eu astept cu nerabdare optiunea aceea.

  10. #10930 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  11. #10931 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  12. #10932 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Știți ce e azi, nu? Este vineri!


  13. #10933 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Știți ce e azi, nu? Este vineri!
    Yes we do!
    Attached Images Attached Images tgif.jpg

  14. #10934 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar


    Interesant este ca acest cantec in reverse a prevazut aparitia Nintendo Wii .

  15. #10935 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Vreți pace �n lume și armonie �ntre oameni? Totul poate fi ok, trebuie doar să apăsați butonul: The magic button — Make Everything OK

  16. #10936 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post


    Interesant este ca acest cantec in reverse a prevazut aparitia Nintendo Wii .
    Is this for real?

  17. #10937 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  18. #10938 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake View Post
    Is this for real?
    Cantecul este intradevar in reverse, dar ne fiind foarte precise lyrics-urile in reverse interpretarea poate diferi de la persoana la persoana.

  19. #10939 SP
    Admin MonkY's Avatar

  20. #10940 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    A sosit si weekend-ul cu o ploaie torentiala pe la mine...deja ce se inrampla cu vremea de cateva zile nu se mai poate numi "vara".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts