Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 670 of 752 FirstFirst ... 170 570 620 660 668 669 670 671 672 680 720 ... LastLast
Results 13,381 to 13,400 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #13381 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post


    bad parenting ?
    De ce ? A meritat cu varf si indesat, sincer mi se pare ca a fost bland cu ea.

    ----------------

    Meniurile in Dirt 3 sunt cumva la fel de enervante si lungi ca si in dirt 2 ?

  2. #13382 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Mass Effect 3 Demo @ PC

  3. #13383 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Sunt eu cumva singurul care isi doreste sa vina primavara ?

  4. #13384 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu vreau vara de dupa Bac!

  5. #13385 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    Eu vreau vara de dupa Bac!
    I feel you! Vreau sa simt acea senzatie cand ies din clasa dupa ultima proba de bac si imediat dupa merg cu cortul la B'estfest pentru 3 zile...

  6. #13386 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    maine termin si eu sesiunea in sfarsit si trebuie sa recuperez, ca am pierdut cam tot ce s-a intamplat in ultima luna pe forum

  7. #13387 SP
    is the man! trickz's Avatar
    WTF! De cateva luni am o vecina, cam pe la 80-90 de ani, la etajul 3. Mai suntem inca doua familii in bloc, una per etaj. De cand a venit, a angajat o echipa sa schimbe tabla de pe casa, fara sa ne anunte Apoi ne-a pus sa si platim. Era tabla galvanizata, scumpa, acum e o posirca de tabla, in care s-au facut gauri pana acum si tot ei i-a curs apa in casa. Pagube pe care tot noi trebuie sa le platim. De ce? Asta ma intreb si eu. Acum, a angajat o echipa sa curete acoperisul de zapada. Astia au aruncat pe masina mea o bucata de zapada/gheata de L30xl30xH10 si m-au somat ca daca nu imi mut masina, tot acolo or sa arunce zapada, desi blocul are 2 laturi LIBERE de drum, fara masini si fara case si se convenise sa arunce acolo.

    Asta pe langa faptul ca ne-au inundat balconul cand au spart burlanul si ca de dimineata pana acum nu am putut sa invat nimic pentru examenul de maine, ca aud numai POC POC POC POC POC pe oriunde as sta...

    F**k this s**t.

  8. #13388 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Trebuia sa nu-i platiti nici un ban cand sa apucat de reparat de capul ei, defapt trebuia data in judecata si pusa iara tabla galvanizata, acuma sigur nu mai aveati probleme cu ea, singura solutie care o vad si acuma este datul in judecata, tot al ei ca ea raspunde de actiunile echipei din moment ce ea este angajatorul.

  9. #13389 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Sincer, nu are sens. E o femeie singura la o varsta ruda cu moartea. Cred ca nu o sa aiba bani nici sa plateasca judecata, daramite daunele... A comentat ca nu are cum sa plateasca 10 lei pentru reparatia interfonului... Dar cochetam cu ideea asta, totusi...

  10. #13390 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Atunci sa nu se apuce de capul ei de reparati, inteleg ce vrei sa spui dar o invatatura de minte tot merita, asa va continua sa faca de capul ei fara sa se gandeasca ca mai sunt si alti in blocul acela... Asta mi se pare si mai nedrept.

  11. #13391 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am avut o vecina care si-a cumparat trei apartamente in bloc si le-a unit. Doua luni de zile auzeam bormasini de la 8 dimineata la 8 seara. Nu puteam sa invat, nu puteam sa dorm, nu puteam sa fac nimic. Am chemat politia, dar e mare avocata si nu i-au facut nimic. Nu ai ce face, astepti sa treaca.

  12. #13392 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Vai nu-mi aminti de constructi, parca au inebunit toti de la mine din bloc, mai ales vecina de sub mine la care au tinut cam 7 luni lucrarile la un apartament de 2 camere, nu stiu ce facea dadea jos pereti dupa care ii refacea ca sa ii darame iara ? Nu stiu dar nu era normala...

  13. #13393 SP
    Senior Member axton's Avatar
    A inceput iar ninsoarea ... , nici nu stiu daca se va inchide liceul din nou . Si da astept raspunsuri de genul : Thank you Captain Obvious !

  14. #13394 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Sincer, nu are sens. E o femeie singura la o varsta ruda cu moartea. Cred ca nu o sa aiba bani nici sa plateasca judecata, daramite daunele... A comentat ca nu are cum sa plateasca 10 lei pentru reparatia interfonului... Dar cochetam cu ideea asta, totusi...
    If you want, I could... "handle" her. Clean and quiet...

  15. #13395 SP
    Member Venom911's Avatar
    Va uitati la meciul Stelei din seara asta ?

  16. #13396 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    YEEEAH!


  17. #13397 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    No Comment:


  18. #13398 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  19. #13399 SP
    Member iUser's Avatar
    Dear Santa...
    Attached Images Attached Images 424656_10150600568808820_44789073819_8731248_1050542606_n.jpg

  20. #13400 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    If you want, I could... "handle" her. Clean and quiet...
    Sigur. Plata o gasesti sub pod, la omul cu mustata. Parola e "Gargarita drogata scuipa flacari ude". Multumesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10181 Last Post: Today, 02:30
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts