Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 743 of 752 FirstFirst ... 243 643 693 733 741 742 743 744 745 ... LastLast
Results 14,841 to 14,860 of 15028

Thread: SpamBox XL :>

  1. #14841 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Sir, you just made my day!

  2. #14842 SP
    Member Cata96's Avatar
    Ziua asta e oficial stricata.

  3. #14843 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da, de gramatica proasta si prostia omeneasca. Justin Bieber stie ca exist. O stiu. O simt. Deep down...

  4. #14844 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Meow.
    Attached Images Attached Images 182377_10150899748460843_1423746571_n.jpg

  5. #14845 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    De ce nu mai vedem si acum asa ceva ?
    BTW, foarte interesant site-ul.
    Attached Images Attached Images tumblr_m63dkdkksq1rw70wfo1_500.png

  6. #14846 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Salut baieti. Stie cineva, daca am pierdut numarul de inmatriculare la scuter pot sa circul cu el pana fac rost de altul? Risc cumva amenda?
    Trec printr'o perioada mai grea si ultimul lucru de care as avea nevoie acum ar fi o amenda...

  7. #14847 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Salut baieti. Stie cineva, daca am pierdut numarul de inmatriculare la scuter pot sa circul cu el pana fac rost de altul? Risc cumva amenda?
    Trec printr'o perioada mai grea si ultimul lucru de care as avea nevoie acum ar fi o amenda...
    Daca te prinde politia iei amenda. A patit un amic la masina, pe scuteristi au boala si mai mare politistii.

  8. #14848 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Salut baieti. Stie cineva, daca am pierdut numarul de inmatriculare la scuter pot sa circul cu el pana fac rost de altul? Risc cumva amenda?
    Trec printr'o perioada mai grea si ultimul lucru de care as avea nevoie acum ar fi o amenda...
    Nu te risca ... cum a zis si tudyniuz , politistii chiar au boala pe scuteristi .

  9. #14849 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    OMG. Am terminat de vazut The Legend of Korra Book one-Air.
    Fain serial. Am vazut si Avatar : The legend of Aang ,mi s-a parut mai fun si copilaresc (mai placut) decat Korra (are un ton serios).

    Am vazut si voma de The Last Airbender de M Night Shyamalan. Nici nu ma gandesc cum e Dragon Ball the movie.

  10. #14850 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Sa spunem doar ca pe langa Dragon Ball The Last Airbender pare un film de nota 10...

    -----------------------------------------------------------------------

    Inca doua saptamani pana la Muv-Luv Alternative Total Eclipse:



    Muv-Luv Alternative a fost cel mai tare impresionant joc/visual novel care l-am experimentat din multe puncte de vedere (story, caractere bine puse la punct, plot exceptional, ost pe masura lui care sa se imbine perfect cu scenele, artwork superb), asa ca desi sunt sigur ca acest spin off nu se va ridica la nivelul visual novel-ului/jocului tot sunt bucuros ca se mai ofera ceva din acel univers, abia astept sa-l vizionez .

  11. #14851 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ma bag si eu tarziu in subiectul Casco ... De acord, trebuie sa-l ai, dar cand masina ta pe piata face maxim 8k EUR iar ei ti-o evalueaza la 13-14 k si trebuie sa platesti o polita anuala de 800 EUR ... chiar nu e ok !

  12. #14852 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    ............................

    Resident Evil Cafe & Grill Opens in Shibuya Next Month -- Andriasang.com

    The Resident Evil franchise will expand into the restaurant business next month with the opening of the Resident Evil Cafe & Grill S.T.A.R.S in Shibuya.
    Attached Images Attached Images 24220.jpg jill_sandwich_by_mrwhitefolks.jpg

  13. #14853 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Ma bag si eu tarziu in subiectul Casco ... De acord, trebuie sa-l ai, dar cand masina ta pe piata face maxim 8k EUR iar ei ti-o evalueaza la 13-14 k si trebuie sa platesti o polita anuala de 800 EUR ... chiar nu e ok !
    Eu nu am auzit de asemenea cazuri, din ce stiu se intampla exact invers, masina ar face pe piata 13-14k si ei ti-o evalueaza la 8-9k. Eu pun problema altfel, raul inainte: esti indeajuns de instarit sa nu dai 8-900 de euro pe casco dar sa iti permiti sa cumperi aceeasi masina din nou?

  14. #14854 SP
    Senior Member tray's Avatar
    dar numai la noi se intampla asa, in alte tari asigurarea la cea mai jaf masina e de la 2000 euro in sus.

  15. #14855 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Ma bag si eu tarziu in subiectul Casco ... De acord, trebuie sa-l ai, dar cand masina ta pe piata face maxim 8k EUR iar ei ti-o evalueaza la 13-14 k si trebuie sa platesti o polita anuala de 800 EUR ... chiar nu e ok !
    Fara sa fac reclama. M-am suit in masina, m-am dus la Generali pentru Casco, au pozat-o in draci iar apoi agentul mi-a zis la cat o estimeaza ei si m-a intrebat: vreti mai mult sau mai putin? Am ales sa platesc asigurare la masina pentru suma aleasa de ei plus o mie de euro. In felul asta, in cazul unei daune totale, primesc exact cat vreau pentru ea.

  16. #14856 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    le stie? le stie!

  17. #14857 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Ma intreb de cate ori a trebuit sa traga la cos defapt ca sa faca video-ul acesta de 5 minute, avand in vedere cat de editat si taiat este .

  18. #14858 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Tray, hai la basket omule ca s-a lasat cu vacanta, nebunii d'astea.

  19. #14859 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aww
    Attached Images Attached Images 538521_242851752498957_664381150_n.jpg

  20. #14860 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Aww
    Singurul raspuns corect al unui barbat in aceasta situatie ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 743 of 752 FirstFirst ... 243 643 693 733 741 742 743 744 745 ... LastLast

Similar Threads

  1. Spambox XXL By Graft in forum Offtopic
    Replies: 10180 Last Post: 26-04-2024, 13:13
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts