Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 37 of 37

Thread: Un nou inceput pentru mine....

  1. #21 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Rau mai este angelcrying asta. Piele rea si rapanoasa, ori o bate ori o lasa. Imi pare rau daca te-am facut sa te simti "prost" in aceasta comunitate. Problema la tine, este ca esti prea plin de tine si vrei ca toata lumea sa iti cante in struna. Urmeaza sfatul micutului tricz si totul o sa fie mai bine. Pentru tine bineinteles.

    Acum, tinan-d cont de faptul ca sa facut prea tarziu shi maine cica tre s-a ma duk sa m-a impusc pe l-a nu shtiu ce poligon, v-a urez noapte buna shi vise placute.

  2. #22 SP
    Member Mircea's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    *cough* Apropo de post hunters *cough*
    *cough* Apropo de cei care trebuie tot timpul sa zica ceva k dak nu, nu se simt importanti, aici, pe aria de vanzari,oriunde*cough*

    in fine.....scuze de off-topic...da in unele cazuri chiar nu te poti abtine

  3. #23 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Din punctul meu de vedere ai dat un fail lamentabil deschizand thread'ul asta, denota faptul ca nu ai demnitate...din moment ce ai calcat pe coada peste jumatate de forum in ultimele luni tu te astepti ca povestindu'le minunea prin care ai descoperit tu aceasta comunitate sa stearga totul cu buretele?

    Era mai frumos din partea ta daca nu te luai la harta cu toata lumea care ti'a atras atentia asupra unui lucru, dar ai fi inteles mesajul in tacere si a 2a oara nu ai mai fi repetat greseala...dadeai dovada de demnitate. Ti'a zis bine Mo mai sus, incearca sa nu te mai crezi centrul Universului si ai sa vezi ca va fi altfel. Pe langa asta ofera respect si vei primi respect...si sunt multi useri pe aici amici cu oficialii(ca sa zic asa) si nu se cred nucleul acestui forum. Si legat de scrierea corecta, scuzele ca nu esti de 10 la romana nu se admit...e limba materna, ai vazut ce se intampla cand gresesti, faci o impresie proasta. Si cum de ai uitat engleza de cand te'ai intors? Doar ai vorbit'o 2 ani zi de zi...plus ca e practic imposibil sa o uiti, te lovesti de ea zilnic, ar trebui sa o aprofundezi in conditiile astea.

    Stiu ca ma consideri hater, troll, crezi ca am ceva personal cu tine, dar nu e adevarat...asta e modul prin care imi place sa ma exprim, sunt mai flegmatic de fel...anyway, asteptam sa vedem "schimbarea".

  4. #24 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Din punctul meu de vedere ai dat un fail lamentabil deschizand thread'ul asta, denota faptul ca nu ai demnitate...din moment ce ai calcat pe coada peste jumatate de forum in ultimele luni tu te astepti ca povestindu'le minunea prin care ai descoperit tu aceasta comunitate sa stearga totul cu buretele?

    Era mai frumos din partea ta daca nu te luai la harta cu toata lumea care ti'a atras atentia asupra unui lucru, dar ai fi inteles mesajul in tacere si a 2a oara nu ai mai fi repetat greseala...dadeai dovada de demnitate. Ti'a zis bine Mo mai sus, incearca sa nu te mai crezi centrul Universului si ai sa vezi ca va fi altfel. Pe langa asta ofera respect si vei primi respect...si sunt multi useri pe aici amici cu oficialii(ca sa zic asa) si nu se cred nucleul acestui forum. Si legat de scrierea corecta, scuzele ca nu esti de 10 la romana nu se admit...e limba materna, ai vazut ce se intampla cand gresesti, faci o impresie proasta. Si cum de ai uitat engleza de cand te'ai intors? Doar ai vorbit'o 2 ani zi de zi...plus ca e practic imposibil sa o uiti, te lovesti de ea zilnic, ar trebui sa o aprofundezi in conditiile astea.

    Stiu ca ma consideri hater, troll, crezi ca am ceva personal cu tine, dar nu e adevarat...asta e modul prin care imi place sa ma exprim, sunt mai flegmatic de fel...anyway, asteptam sa vedem "schimbarea".
    Inteleg foarte bine ceea ce zici. Intradevar ai un mod mai ''dur'' de a te exprima lol

    Am deschis acest thread ca sa imi fac publica dorinta mea de a ma schimba, nu ca sa dau un fail
    Fiecare intelege ce vrea din acel ''discurs''. Eu unul am fost foarte sincer in tot ceea ce am scris.

    Iti multumesc oricum pentru atentia acordata si cu ajutorul timpului iti garantez ca se va observa si schimbarea!

  5. #25 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Oamenii nu se schimba...in cel mai "bun" caz, devin falsi.

  6. #26 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Dar ce te face sa crezi ca eu nu m'as putea schimba?

  7. #27 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    nu o sa te tina mult .. pana o sa te ia cineva iar misto

  8. #28 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Vrei sa imi zici ca dupa ce te-a luat la misto juma de forum,acum le ceri scuze si promiti ca te schimbi si vrei sa fii prieten cu ei? Eu de ex nu as putea sa fac asa ceva daca m-ar lua cineva la misto...as da dovada de lipsa de personalitate si respect de sine insusi,ori de falsitate daca m-as da prieten cu ei.

    Daca vroiai neaparat sa faci o impresie buna,nu faceai topic dar faceai schimbari in comportament,nu de alta da mi se "rupe" mie ( camasa ) de gramatica si ce greseli faceti voi ..e forum nu ora de romana.

  9. #29 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Daca tu crezi ca nu putem sa fim prieteni asta e. Eu nu pot sa fac nimic.

    Insa ce vreau eu foarte mult este sa scap de mistourile si ironiile de genu:

    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    i hate monkeys....
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Why?
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Ca sa man trebe ele.
    Nu vreau neaparat sa fim prieteni. Vreau doar sa terminam cu ironiile si sa nu ma mai cert cu nimeni.

  10. #30 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    hai ca ai facut o telenovela.

  11. #31 SP
    Member slabunator's Avatar
    Cateva ganduri.

    Cand constientizezi ca ai facut o tampenie pur si simplu indreapta-te.

    Cauta adevarul din spusele oamenilor chiar daca e insotit de misto. Extrage ceea ce e benefic si aplica-l.

    Relaxeaza-ta si traieste viata, fii firesc

  12. #32 SP
    Senior Member Zombozo's Avatar
    Sfatul meu...fă-ţi o clonă.

  13. #33 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathstrike View Post
    Sfatul meu...fă-ţi o clonă.
    Asta e sfat ?

  14. #34 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by djdanny View Post
    Trebuie sa te obisnuiesti cu asta. Cateodata postez cu frica pe forum pentru ca, deobicei primesc raspunsul: Mai treci pe la scoala, De Gramatica Lb. Romane nu ai auzit?
    Hai ma ..nu zau ?
    Eu sunt aici de 2 ani(de la 12 ani) si nu s-a luat nimeni de varsta mea,la fel si pe alte forumuri.
    Daca esti copt nu conteaza varsta asa ca nu mai cauta motive (nu ti-au zis aiurea sa pui mana pe o carte.. aveau motive )

  15. #35 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Daca tu crezi ca nu putem sa fim prieteni asta e. Eu nu pot sa fac nimic.

    Insa ce vreau eu foarte mult este sa scap de mistourile si ironiile de genu:






    Nu vreau neaparat sa fim prieteni. Vreau doar sa terminam cu ironiile si sa nu ma mai cert cu nimeni.
    Mi-am propus sa nu dau pe aici DAR am vazut ca aberezi. Stai linistit, atata timp cat o sa fie oameni ca si mine (si stiu ca sunt) tot "Danielul dinainte de Un nou... bla bla bla"/ "Adoratu' 13" o sa ramai.
    Daca imi dai thanks jur ca iti dau un /slap.

  16. #36 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Da'mi /slap lol

    Eu o sa incerc sa ma schimb oricum. Dar va rog, daca nu ma puteti lua in ''ochi buni'', macar sa terminam cu ironiile la adresa unul altuia!

  17. #37 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Dar ce te face sa crezi ca eu nu m'as putea schimba?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 17 Last Post: 05-03-2015, 00:45
  2. Paranoia - Vino cu mine By ShpioOn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 1 Last Post: 04-05-2013, 18:43
  3. Replies: 0 Last Post: 15-02-2011, 23:06
  4. Concurs "Un nou inceput" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 83 Last Post: 21-03-2010, 01:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts