Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 13 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 141 to 160 of 241

Thread: DeAgostini: Masini de Legenda

  1. #141 SP
    dmf
    Junior Member dmf's Avatar
    Va salut. Stie cineva care sunt modelele care vor aparea in urmatoarele saptamani. Imi plac la nebunie, daca erau modele noi nu aveau nici un farmec. Mereu am visat sa am niste masini sovietice, romanesti si din tarile foste comuniste. Va dati seama cat de misto ar fi sa fie in colectia asta si niste autobuze care au circulat pe ITB? Tot din tarile foste comuniste... Un RTO, Karosa, DAC etc. Aprops... se pot gasi asemenea machete pe undeva? as da orice sa am o RTO sau o Karosa... Ar fi chiar MINUNAT! Va salut si astept niste raspunsuri

  2. #142 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    nimeni nu stie ce modele vor urma... nu este facuta o lista inainte.

    stiu ca pe la polonezi sau unguri era colectia de camioane de la deagostini, de autobuze nu stiu.

  3. #143 SP
    Junior Member tatraturbo's Avatar
    Au aparut cumva la chioschiuri bibliografurile separat?Mai este altul in afara de cel primit cu revista numarul 2?

  4. #144 SP
    dmf
    Junior Member dmf's Avatar
    a comandat cineva la deagostini polonia? oare se poate?

  5. #145 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Quote Originally Posted by dmf View Post
    Va salut. Stie cineva care sunt modelele care vor aparea in urmatoarele saptamani. Imi plac la nebunie, daca erau modele noi nu aveau nici un farmec. Mereu am visat sa am niste masini sovietice, romanesti si din tarile foste comuniste. Va dati seama cat de misto ar fi sa fie in colectia asta si niste autobuze care au circulat pe ITB? Tot din tarile foste comuniste... Un RTO, Karosa, DAC etc. Aprops... se pot gasi asemenea machete pe undeva? as da orice sa am o RTO sau o Karosa... Ar fi chiar MINUNAT! Va salut si astept niste raspunsuri
    skoda rto | eBay

    Karosa | eBay

  6. #146 SP
    dmf
    Junior Member dmf's Avatar
    Nu am cumparat niciodata dupa eBay. Daca e cineva care a mai cumparat si ma poate ajuta astept un semn. Multumesc frumos.

  7. #147 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Quote Originally Posted by dmf View Post
    Nu am cumparat niciodata dupa eBay. Daca e cineva care a mai cumparat si ma poate ajuta astept un semn. Multumesc frumos.
    Poti apela cu toata increderea la user-ul catza86, un baiat de nota 20 Eu am peste 50 de comenzi date prin intermediul sau.

  8. #148 SP
    Junior Member tatraturbo's Avatar
    Asteptam Olcit-ul pe data de 15 februarie.Am inteles ca ala e urmatorul...

  9. #149 SP
    Junior Member tatraturbo's Avatar
    Numarul 11 al Revistei de la Deagostini "Masini de legenda" ne aduce "Olcit club" , care se pare ca este verde.Sursa okazii.ro
    Attached Images Attached Images 6818391281_f392323086.jpg 6818391397_7aa16430eb.jpg

  10. #150 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    bai pai cum sa nu le transmiti in gand ceva "de bine"?

    stiu oltcituri albe, crem... rosii si chiar si un verde inchis... si inteleg ca e masina oltenilor, insa unde mama naibii au vazut ei oltcit verde praz?
    wtf? e oribila culoarea!

  11. #151 SP
    Member Mircea's Avatar
    Nu e verdele postat mai sus....I like it!
    Attached Images Attached Images 100_4537.jpg 100_4538.jpg 100_4539.jpg 100_4540.jpg

  12. #152 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    E, nici chiar asa de rece nu-i verdele ala, va pacaleste balansul de alb
    Attached Images Attached Images oltcit_club.jpg

  13. #153 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Arata destul de bine Oltcitul, din punctul meu de vedere Bine facut, solid!

  14. #154 SP
    Junior Member tatraturbo's Avatar
    Eu zic ca Dacia 1300 si acest Olcit sunt cele mai bine lucrate....am vazut-o si eu azi la chiosc,insa nu am reusit sa o iau.Astept sa primesc maine banii si o cumpar si eu. e foarte faina.

    ---------- Post added 16-02-2012 at 04:44 PM ----------

    Am ajuns si eu astazi si mi-am luat "Olcit-ul".E lucrat destul de bine.Arata bine.

  15. #155 SP
    Junior Member dx10's Avatar
    Quote Originally Posted by tatraturbo View Post
    Au aparut cumva la chioschiuri bibliografurile separat?Mai este altul in afara de cel primit cu revista numarul 2?
    zice ca se gasete la chioscurile de ziare la pretu de 9,99

  16. #156 SP
    Junior Member tatraturbo's Avatar
    Ei nu au anuntat nici unul inca.Au spus ca vor anunta cand vor aparea....eu nu stiu nimic

  17. #157 SP
    Junior Member dx10's Avatar
    E anunt pe prima pagina a revisei, intr-un dreptunghi alb si deasupra e unu galben.
    E vorba de biblioraftul care a venit cu nr 2 ,care se gaseste si separat la pretu mentionat mai sus

  18. #158 SP
    is the man! trickz's Avatar
    "DeAgostini va anunta datele de publicare a bibliorafturilor in seria de reviste". Asta inseamna ca o sa fie disponibil, nu ca este disponibil.

  19. #159 SP
    Junior Member tatraturbo's Avatar
    Stie cineva ce ne asteapta in numarul urmator?

  20. #160 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    se aude "prin targ" ca o sa fie Gaz M20


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 13 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts