Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 251 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #1041 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    Quote Originally Posted by carcru View Post
    �i urăsc pe toţi care folosesc grenade launcher �n MW2.

    Mi-am stricat mouse-ul azi din vina lor,l-am buşit de 2 ori şi mi s-a stricat click st�nga.
    Launcher, QuickScopers, Campers, Glitchers etc. etc.

  2. #1042 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi-a spart un tigan infect boxa si mi-a furat bicicleta iar ratatii de politisti nu fac nimic

  3. #1043 SP
    Junior Member quarterpunk's Avatar
    Quote Originally Posted by carcru View Post
    �i urăsc pe toţi care folosesc grenade launcher �n MW2.

    Mi-am stricat mouse-ul azi din vina lor,l-am buşit de 2 ori şi mi s-a stricat click st�nga.
    OWNED!

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mi-a spart un tigan infect boxa si mi-a furat bicicleta iar ratatii de politisti nu fac nimic
    OWNED SI TU!
    Mie mi-au furat telefonul tiganii, deci OWNED SI EU!

  4. #1044 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ce spun acum n'are nicio legatura cu posturile de mai sus.

    Nu inteleg nebunia asta cu telefoanele scumpe. Apar tot felu' de chestii,de ex. Iphone-u'. Am vazut ca 4-le e in jur de 1000 de euro in magazin. Face cumva de mancare? De ce e atata de scump?

    Asta e un exemplu extrem. Cunosc o gramada de persoane care au telefoane costisitoare in valoare de 1000,1500,2000 de lei. De ce?



    Eu de cand ma stiu am un Nokia 1112. E bun doar pentru apeluri si mesaje. Si desigur,clasicul Snake care e la el acasa pe vechitura aia. Si e absolut suficient. Dar e un telefon rezistent,care nu se descarca repede si care nu se strica. Ei bine,triliardele de optiuni disponibile pe aparaturile astea noi...nu stiu. Pentru mine nu reprezinta sub nicio forma un punct de atractie. Iar motivele sunt foarte simple.

    -Muzica-am MP3 Player-special creat pentru asa ceva.
    -Jocuri-am consolele-special create pentru asa ceva.
    -Internet-PC-ul e tot pe biroul de acasa-cea mai de preferat chestie pentru Internet.

    Sigur,au multe alte minuni telefoanele astea noi,dar derizorii. Niciodata nu as da cateva zeci de milioane pe un lucru care inglobeaza toate aceste facilitati. Pentru ca ar fi pe un obiect destul de mic,si,din auzite,pot spune ca nu sunt foarte fiabile bucatile scumpe. Nu mai vorbesc de faptul ca exista posibilitatea sa fie furat si sa nu il mai recuperezi niciodata. Cei care au scris mai sus stiu asta,din pacate.

    Asta nu ar putea niciodata inlocui "clasicul".

  5. #1045 SP
    Member carcru's Avatar
    Quote Originally Posted by quarterpunk View Post
    OWNED!



    OWNED SI TU!
    Mie mi-au furat telefonul tiganii, deci OWNED SI EU!
    Dacă eşti pitic şi sfrijit cum să nu-ţi ia ţiganii telefonu'.

    Să vezi ce own �ţi dau c�nd ne găsim.

  6. #1046 SP
    Junior Member quarterpunk's Avatar
    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Ce spun acum n'are nicio legatura cu posturile de mai sus.

    Nu inteleg nebunia asta cu telefoanele scumpe. Apar tot felu' de chestii,de ex. Iphone-u'. Am vazut ca 4-le e in jur de 1000 de euro in magazin. Face cumva de mancare? De ce e atata de scump?

    Asta e un exemplu extrem. Cunosc o gramada de persoane care au telefoane costisitoare in valoare de 1000,1500,2000 de lei. De ce?



    Eu de cand ma stiu am un Nokia 1112. E bun doar pentru apeluri si mesaje. Si desigur,clasicul Snake care e la el acasa pe vechitura aia. Si e absolut suficient. Dar e un telefon rezistent,care nu se descarca repede si care nu se strica. Ei bine,triliardele de optiuni disponibile pe aparaturile astea noi...nu stiu. Pentru mine nu reprezinta sub nicio forma un punct de atractie. Iar motivele sunt foarte simple.

    -Muzica-am MP3 Player-special creat pentru asa ceva.
    -Jocuri-am consolele-special create pentru asa ceva.
    -Internet-PC-ul e tot pe biroul de acasa-cea mai de preferat chestie pentru Internet.

    Sigur,au multe alte minuni telefoanele astea noi,dar derizorii. Niciodata nu as da cateva zeci de milioane pe un lucru care inglobeaza toate aceste facilitati. Pentru ca ar fi pe un obiect destul de mic,si,din auzite,pot spune ca nu sunt foarte fiabile bucatile scumpe. Nu mai vorbesc de faptul ca exista posibilitatea sa fie furat si sa nu il mai recuperezi niciodata. Cei care au scris mai sus stiu asta,din pacate.

    Asta nu ar putea niciodata inlocui "clasicul".
    Ai dreptate, dar poate unii nu isi permit sa isi cumpere de toate. Imagineaza-ti: telefon modest - 300 lei, PS3 - 1500 lei + jocuri - 300 lei (sa zicem) + mp3 player - 300 lei = 2400 lei. Nu mai bine iti iei un telefon de 1500 lei care le face pe toate? Poate asa gandesc unii...

    L.E.: nu am mai pus PC pentru internet

    ---------- Post added 12-04-2011 at 07:12 PM ----------

    Quote Originally Posted by carcru View Post
    Dacă eşti pitic şi sfrijit cum să nu-ţi ia ţiganii telefonu'.

    Să vezi ce own �ţi dau c�nd ne găsim.
    Dani, esti slab frate daca busesti mouse din cauza unui rocket launcher virtual Daca erau tiganii in fata ta si iti luau tel. (cum mi-au facut mie) cred ca plangeai. Deci, OWNED!!!
    L.E.: ala cu ciocanul sunt eu (din emoticon).

  7. #1047 SP
    Member carcru's Avatar
    I'll own your face. Nu am telefon "şmecher" aşa că nu pot avea,altercaţii ca acestea. Oricum tu eşti un pitic,măcar eu-s mai �nalt.
    Nu era un launcher virtual,era faza că era un camper jegos,dă-l �n c***t. Gata,too much.

  8. #1048 SP
    Junior Member quarterpunk's Avatar
    OK!
    Sincer daca ar fii dupa mine, eu mi-as lua iPhone/iPod Touch pentru jocurile (care sunt super) si pentru restul aplicatiilor de pe Appstore
    Eu am un Nokia 1616 si nu pot sa zic ca n-as vrea alt telefon. Dar eu nu am consola si nici PC (destul de) bun, cred ca de aia mi-as dori alt tel. care sa le faca pe toate...

  9. #1049 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Ca mi s-a stricat iPod-ul Classic Fifth Gen plus multe alte incoveniente care mi-au stricat total ziua.

  10. #1050 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Este 13 aprilie.Aceasta este explicatia

  11. #1051 SP
    Junior Member Mike vicK's Avatar
    Ma enerveaza profa de info. "Been there, done that" ... that's why men created games! To present an alternative Ce evil a sunat . Si ma enerveaza subiectele M1 de la BAC. Suficient pentru moment banuiesc.

  12. #1052 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ma enerveaza ca s-a aplecat profa de info si i-am vazut chilotii. Nu pot sa dorm...

  13. #1053 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    Este 13 aprilie.Aceasta este explicatia
    Mai este o conditie , trebuie sa fie si ziua de vineri ca sa fie zii cu ghinion.

  14. #1054 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Daca era vineri era si mai rau ca atunci am teza la mate.

  15. #1055 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    ca nu gasesc NICAIERI O PERECHE DE GHETE DE BASCHET CA LUMEA LA UN PRET REZONABIL!!! singura pereche buna e la 600 ron!!! FFS

  16. #1056 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ma enerveaza ca Ytube nu are o tema neagra. Ma dor ochii de la cea alba.

  17. #1057 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    ca nu gasesc NICAIERI O PERECHE DE GHETE DE BASCHET CA LUMEA LA UN PRET REZONABIL!!! singura pereche buna e la 600 ron!!! FFS
    Eastbay is the solution!

  18. #1058 SP
    Member carcru's Avatar
    Eastbay este soluţia dar stai 3 săptăm�ni să-ţi vină adidaşii.

  19. #1059 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Pai omul se plangea de preturile de la reprezentanta banuiesc.Pe eastbay le cumpara cu vreo 200 lei mai ieftin, dar hai sa nu transformam threadul in altceva.
    On: ...ca trebuie sa imi curat papucii

  20. #1060 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    Eastbay is the solution!
    Asta o sa si fac... dar imi era frica sa iau de pe net ca poate nu imi vin bine

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 251 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts