Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 251 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast
Results 161 to 180 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #161 SP
    Member Cata25's Avatar
    Mă enervează că m�ine �ncep școala.

  2. #162 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Ma enerveaza plasticul ieftin de la sixaxis,scartie din toate "incheieturile".

  3. #163 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Ma enerveaza plasticul ieftin de la sixaxis,scartie din toate "incheieturile".
    ia-ti dualshock3 e mult mai rezistent decat sixaxis.

  4. #164 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Am un dualshock3 si un sixaixs.
    Nici nu se compara,la DS3 plasitcul este mai "solid".
    Btw,nu stie cineva cum pot rezolva treaba asta ?

  5. #165 SP
    Senior Member huber's Avatar
    In sfarsit sau adus la viata si threadurile astea si poate Mask sa faca cate posturi doreste(doar e ontopic nu? ).Mai putin se redeschide si ''cu sau fara '' si cred ca in 1-2 luni il ajunge pe MonkY ( vorba altui user). Nu doresesc ca sa incep vreun flame sau ceva de genul si eu am fost la fel dar timp de 2-3 saptamani pana cand mi sa atras atentia am fost sanctionat si gata am terminat postez in limita bunului simnt.

  6. #166 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    mask spamezi prea mult,asa am facut si eu la inceput dar m-am calmat si acum postez doar cu cap incearca si tu si lumea nu va sari la capul tau si te vei simti si tu mai bine !! stop the spam please

  7. #167 SP
    Member dexx's Avatar
    Faptul ca am depasit 72 de minute de privit pe megavideo la Dexter , iar acum nu ma mai lasa sa privesc , ca trebuie sa devin member(normal , cu bani) .

  8. #168 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...mă enervează faptul că trebuie să aștept c�teva zile bune p�nă ce noul card mi-e activat pe PayPal și că nu-mi pot cumpăra DLC-urile pentru Lost Odyssey (マーケットプレース) pentru 1100/1100.

  9. #169 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by fedex View Post
    Faptul ca am depasit 72 de minute de privit pe megavideo la Dexter , iar acum nu ma mai lasa sa privesc , ca trebuie sa devin member(normal , cu bani) .
    dai restart la modem sau disconect la retea/internet conection , daca ai ip static e durere.

    on topic: ma enerveaza Dogmeat ca ataca orice si dupaia moare .

  10. #170 SP
    Member verde's Avatar
    ma enerveaza ca nam bike....o facut poc cand am sarit cu el

  11. #171 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Ma enerveaza ca trebuie sa plec la scoala si ca am 3 ore cu profa mea masurari sper sa nu vina

  12. #172 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Ma enerveaza ca trebuie sa plec la scoala si ca am 3 ore cu profa mea masurari sper sa nu vina
    3 ore cu profa nu suna rau

  13. #173 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...asta mă enervează (defapt mă disperă): Skill Master Sarah Not Unlocking Help! - Xbox360Achievements.org

    Gata, am rezolvat, phiu! lol

  14. #174 SP
    The Insane One Telperion's Avatar
    ma enerveaza, nenea mucitoru incepe de la ora 7 de dimineata sa dea gauri in asfalt

  15. #175 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    ma enerveaza ca in timp ce dorm iedera din gradina vecinilor o sa ma sugrumeeee ,joking (e luata din viata cu Louie )
    ma enerveaza ca trebuie sa invat la informatica pe maine cea ce se intampla cam niciodata

  16. #176 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Ma enerveaza ca incep tezele si nu am timp sa ma joc

  17. #177 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...mă enervează c-am făcut snake (pană) pe spate ca un cretin. Numa ratații fac pană! Punct!

  18. #178 SP
    Member dexx's Avatar
    Ma enerveaza ca maine nu se mai face greva , si facem scoala....mai aveam si eu o zi libera ca sa mai invat pe la materii(mai ales ca sunt dupa-masa ,de la 13:00-18:50) ...

  19. #179 SP
    is the man! trickz's Avatar
    ma enerveaza mediocritatea, prostia si incultura anumitor persoane.
    ma enerveaza ca nu dorm pe bani.
    ma enerveaza si salteaua pe care dorm ca nu pot sa dorm bine. Mai schimbam un pat...
    ma enerveaza ca s'au scumpit chipsurile.
    ma enerveaza ca cei de la Lay's (da da) Romania amesteca chipsurile. Singura punga de Lay's Sensations chili care nu a avut bucati cu gust de pui sau smantana a fost prima. De atunci tot caut punga ideala: cea care are de la primul pana la ultimul chips acelasi gust.
    ma enerveaza ca nu sunt anumiti oameni in stare sa isi pastreze anumite principii. Ori facem greva ori nu facem? Ce e asta? Hai vino, hai pleaca.
    ma enerveaza vecinii noi de pe strada care ai zice ca nu au tomberon: arunca toate gunoaiele in fata casei unde stau eu. Noi avem pubela si platim sa vina sa se ridice gunoiul. Ei de ce nu pot?

  20. #180 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ca azi mi-au spart masina si cei de la reprezentanta (desi nu am casco) nu vor sa o faca fara dovada de politie care dureaza ceva zile pana iese. Vai de Romania noastra...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 251 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 109 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10783 Last Post: 22-03-2024, 00:02
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts