Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 20 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 301 to 320 of 385

Thread: Decizii (Non-Gaming Related)

  1. #301 SP
    Member Rukax's Avatar
    Nikon D90 sau Nikon D3100?Sunt in dilema.

  2. #302 SP
    Member chesterb's Avatar
    D90 ftw

  3. #303 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Rukax View Post
    Nikon D90 sau Nikon D3100?Sunt in dilema.
    Ce aparat ai mai avut inainte ? D90 e dublu la pret fata de d3100.

    Nikon D3100 vs D90 - Our Analysis

  4. #304 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Kindle 5 wifi: http://www.altex.ro/ebook-reader-kin...-display-negru

    sau

    Barnes & Noble Nook touch wifi: eBook Reader Nook Touch Wi-Fi - eBook Reader - Tablete & telefoane

    Ca tehnologii mi se par cam acelasi lucru, cu exceptia faptului ca Nook are touch, dar nu imi trebuie un ebook pentru web browsing...

  5. #305 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Kindle

  6. #306 SP
    Admin MonkY's Avatar
    LowePro Nova 200 AW vs Tamrac 5608 Pro 8?
    Attached Images Attached Images lowepro-nova-200-aw.jpg tamrac-5608-pro-8.jpg

  7. #307 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Tamrac vad ca are chingi serioase pentru strap. LowePro are prostiile alea care se prind plastic pe plastic si incep sa scartaie dupa un timp...

  8. #308 SP
    Member chesterb's Avatar
    Eu am un ghiozdan LowePro şi sunt foarte mulţumit de calitatea materialelor. Nu ai cum să te duci într-un shop să le simţi?

  9. #309 SP
    Admin MonkY's Avatar
    trickz, si pe mine ma atrage mai mult Tamrac-ul ca si durabilitate si functii... insa are si dezavantaje. In primul rand, nu-mi place cum iti tii camera la acest model. Mai exact, sta peste o lentila, si nu cred ca poate fi altfel pozitionata (atasez imaginea aferenta). In al doilea rand, nu are husa de ploaie... La LowePro imi place ca poti sa pui camera "normal", sprijinita pe lentila (stiu ca pare aiurea, dar de-a lungul timpului asta mi s-a parut cea mai stabila solutie).

    chesterb: la cat costa, fii sigur ca ma voi duce sa le vad la f64 si sa le testez. Dar vroiam sa stiu inainte si opinia voastra

    P.S. Momentan am un Tamrac Explorer 400 care saracul nu mai face fata ca spatiu, dar care arata impecabil dupa ani de folosire.
    Attached Images Attached Images tamrac-explorer-400.jpg tamrac-explorer-400-inside.jpg tamrac-pro-8-inside.jpg

  10. #310 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    Am nevoie de un nou telefon și ma gândeam la nexus 5 încă cu toate zvonurile despre nexus 6 nu prea știu ce sa fac: sa mai aștept (care ar fi o problema pentru ca nu am telefon) sau sa iau un nexus 5 acum?

  11. #311 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Go with it.Il rootezi dupa daca vrei si ai un super telefon.Si eu as vrea N5.

  12. #312 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Samsung Galaxy S3 sau S4(second hand)?
    Intreb pentru ca nu stiu daca merita diferenta de pret dintre cele doua.

  13. #313 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Ca si posesor de S3, pe care il voi schimba in curand cu un S4, eu zic ca merita. Depinde si cat de mult il folosesti, daca esti genul care intra doar pe TapTalk si Facebook, keep the money si ia-ti S3.

  14. #314 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Telefonul il voi folosi in principal pentru internet, poze (este un aspect destul de important pentru mine) si eventual sa ma mai joc cate ceva.

  15. #315 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    In cazul asta, mai degraba ti-as recomanda un Sony Xperia Z2.

  16. #316 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Galaxy S3 se misca execrabil. Nici macar in mesagerie nu intra instantaneu, ceea ce mi se pare inadmisibil. S4 e mai okay, dar iti recomand, la fel ca flavi_us, Sony Xperia.

  17. #317 SP
    Member chesterb's Avatar
    La Nexus 5 nu te-ai gândit? După părerea mea are cel mai bun raport calitate-preț.

  18. #318 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Plus 1^^^

  19. #319 SP
    Member chesterb's Avatar
    Uite aici ceva care să te ajute. Pentru mine contează foarte mult displayul și din câte telefoane am văzut, Nexus 5 mi s-a părut că are cel mai bun ppi(445).

  20. #320 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Samsung S4, LG Nexus 5 sau LG G3(500 ron in plus fata de cat as da pe S4 sau Nexus) ?
    P.S Prelungire de abonament

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 20 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gaming related clothes By RonanN1 in forum Travel & Fashion
    Replies: 39 Last Post: 22-09-2013, 12:03
  2. Documentare gaming related By Tudoran in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 15-04-2012, 12:09
  3. Gaming related icons By Graft in forum Foto & Video
    Replies: 23 Last Post: 10-11-2010, 13:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts