Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 509 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast
Results 221 to 240 of 10180

Thread: Spambox XXL

  1. #221 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Am o intrebare, cam care limbaj de programare ar fii cautat si bine platit ? Java, C# sau C/C++ ?

  2. #222 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Strike105X View Post
    Am o intrebare, cam care limbaj de programare ar fii cautat si bine platit ? Java, C# sau C/C++ ?
    Vezi ca ai o problema cu i-ul, cand pui prea multi, cand prea putini

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2

  3. #223 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    oficial, clipul meu preferat de pe tot internetul.

  4. #224 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Imi poate recomanda si mie cineva un mouse bun pentru grafica(3ds max, photoshop)? Cand zic bun, ma refer sa fie ergonomic in primul rand, sa pot tine mana pe el ore in sir; am de tras de vertexi
    Momentan am un a4tech 718bk... dar nu prea inteleg cu el cand lucrez. Parca nu imi convine ceva la forma lui(in afara de faptul ca e destul de mare). Imi vine sa dau cu el de pereti. La jocuri merge cat de cat, dar tot nu sunt multumit. Deci in general as dori ceva nitel diferit fata de forma aia si sa fie mai mic. Ma gandeam sa incerc un RAT 9 ca e si wireless, dar mi-e frica sa nu dau o caruta de bani pe el degeaba.
    Any ideas?
    LE: Am uitat sa zic ca inainte am avut o petarda in genul asta dar ma intelegeam mult mai bine cu forma lui(era si mai mic) fata de 718bk-ul ce il am acum.

  5. #225 SP
    Senior Member Mask's Avatar

  6. #226 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Daca primiti pe PSN un friend-request de la un individ adu5emari , ala's eu...nu am habar cum de nu e Madk91 ..toate id-urile mele si conturile sunt aceleasi (mai putin parolele).
    Thank you!

  7. #227 SP
    Member pijama35's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Imi poate recomanda si mie cineva un mouse bun pentru grafica(3ds max, photoshop)? Cand zic bun, ma refer sa fie ergonomic in primul rand, sa pot tine mana pe el ore in sir; am de tras de vertexi
    Momentan am un a4tech 718bk... dar nu prea inteleg cu el cand lucrez. Parca nu imi convine ceva la forma lui(in afara de faptul ca e destul de mare). Imi vine sa dau cu el de pereti. La jocuri merge cat de cat, dar tot nu sunt multumit. Deci in general as dori ceva nitel diferit fata de forma aia si sa fie mai mic. Ma gandeam sa incerc un RAT 9 ca e si wireless, dar mi-e frica sa nu dau o caruta de bani pe el degeaba.
    Any ideas?
    LE: Am uitat sa zic ca inainte am avut o petarda in genul asta dar ma intelegeam mult mai bine cu forma lui(era si mai mic) fata de 718bk-ul ce il am acum.
    Nu ti-ar prinde ma bine o tableta grafica?
    Nu ma pricep in domeniu dar am zis si eu sa iti fac o sugestie poate nu zic o prostie.

  8. #228 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Am si tableta grafica, dar pentru 3ds max mouse-ul imi pare cea mai buna solutie.

  9. #229 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Been there, done that. The best one you can get!
    SteelSeries SenSei Mouse gaming - PC Garage

    Mana mi se pliaza perfect pe el.

  10. #230 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  11. #231 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Been there, done that. The best one you can get!
    SteelSeries SenSei Mouse gaming - PC Garage

    Mana mi se pliaza perfect pe el.
    In mare cred ca si 718 bk-ul meu are cam aceasi forma/dimensiuni; am observat ca a4tech copiaza dupa ei. Eu incerc sa gasesc o alta varianta. Stiu de sensei ca e un mouse destul de zdravan din punct de vedere tehnologic(chiar ma gandeam sa il iau cand aparuse; lift distance-ul ala ma tenta in special pentru FPS-uri).
    Ce ma supara pe mine cel mai tare la actualul mouse este lungimea si latimea lui in special. E oarecum lung(in jur de 12 cm; sensei are 12.5) si sunt nevoit sa il tin in claw grip; chestia asta automat imi afecteaza si calitatea click-urilor(sunt nevoit sa apas mai tare; daca apas la capatul butoanelor treaba e total diferita, mult mai ok, insa imi este peste mana sa fac asta). Deci cred ca as avea nevoie de un mouse potrivit ca marime(sa zic un 10.5 - 11.5 cm maxim si o idee mai ingust) pe care sa il pot tine eventual in palm grip, sa fie cat mai comod pentru perioade lungi de lucru. Sincer ma mir de ce nu scot si un sensei mai scurt... nu toti gamerii au mainile medii-mari. Am vazut o gramada de persoane care isi vand sensei-ul si asta banuiesc ca se datoreaza dimensiunilor in primul rand si butoanelor din dreapta, prost amplasate. Forma n-ar fi rea.

  12. #232 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar


    <3

  13. #233 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Asa ceva am eu dat are si butoanele 4 , 5 si acela pentru sensitivitate si pot spune ca e perfect pentru mine.Ajung cu degetele pana la capatul clickurilor iar cu degetul mare activez foarte bine butoanele laterale.

    http://www.a4tech.com/product.asp?m=...cid=170&id=731

    Sent from my Nokia 1600 with touchscreen

  14. #234 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Breeeeemboooooo
    Attached Images Attached Images 110126122140421647532568.jpg p1060843.jpg

  15. #235 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Hau maci?

  16. #236 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Breeeeemboooooo
    Doar pe fata ai disc-uri sau doar pe fata ai schimbat?

  17. #237 SP
    is the man! trickz's Avatar
    N-am schimbat inca. Mai am cam 5000km pana la revizia unde trebuie sa schimb toate discurile si atunci o sa fac si acest upgrade

  18. #238 SP
    Senior Member Mask's Avatar

  19. #239 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Cu ce se mai ocupă tineretul din ziua de azi.


  20. #240 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Cu ce se mai ocupă tineretul din ziua de azi.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 509 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts