Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 214 of 510 FirstFirst ... 114 164 204 212 213 214 215 216 224 264 314 ... LastLast
Results 4,261 to 4,280 of 10182

Thread: Spambox XXL

  1. #4261 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  2. #4262 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Foloseste cineva volan pentru gaming? M-ar interesa sa-mi cumpar unul, dar tare mi-e frica ca nu o sa dureze mult pana ma plictisesc de el.

  3. #4263 SP
    Junior Member zazarSm's Avatar
    Pai daca esti fan al jocurilor cu masini si ti se pare ca controlerul iti displace in acest gen de jocuri poti opta pentru un volan.

  4. #4264 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    1. Nu iti cumpara volan.
    2. Daca totusi te decizi sa iti cumperi alege cu atentie sa nu fie cu arc care sa iti indrepte de unu singur directia cand iei mana de pe el.

  5. #4265 SP
    Senior Member axton's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Foloseste cineva volan pentru gaming? M-ar interesa sa-mi cumpar unul, dar tare mi-e frica ca nu o sa dureze mult pana ma plictisesc de el.
    Merita doar daca esti mega-fan al jocurilor cu masini .

  6. #4266 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Asta m-ar fi interesat. Volan Wireless Serioux SRXW-UNIV10, pedale, vibratii, compatibil PS3/PS2/PC, Black SRXW-UNIV10 - eMAG.ro
    Dar nu prea sunt mare fan al jocurilor cu masini deci intr-adevar s-ar putea sa nu fie cea mai inteleapta decizie

  7. #4267 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sfatul meu este sa mergi prin magazine sa te uiti la cateva modele, sa vezi exact daca iti place cum vireaza.

  8. #4268 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Serioux este firma decenta, am un arcade stick de la ei si sunt foarte multumit de calitate, cu toate acestea personal am avut un volan si m-am plictisit repede de el (desi imi plac jocurile cu masini), am ajuns sa-l dau si sa ma intorc la maneta, mai comfortabil/relaxant cu maneta si nu-mi placea nici faptul ca ocupa mult spatiu volanul.

  9. #4269 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar


    finalul este GENIAL !

  10. #4270 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar

  11. #4271 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Tocmai jucam RDR si vanam caprioare cand am vazut un iepure cu coarne de cerb l'am impuscat l'am jupuit se numeste "jackalope" .
    Am intrat pe google si ce sa vezi:
    Poza RDR

    Real life

  12. #4272 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Doamne cat pot sa ma enerveze toti copiii retardati de pe Facebook care scriu cu "q, tz, ph" etc.
    Pun pariu ca o sa imi iau o gramada de commenturi negative de la creaturi de genul pe Facebook pentru ca am postat melodia asta pe acolo, but who gives a ****?!


  13. #4273 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    E mit, nu exista iepure cu coarne.

  14. #4274 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Probabil, dar arata al naibii de nostim ...

  15. #4275 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Va rog eu nu-l aduceti si pe forum pe ratatu' ala de zmenta Mi-e de ajuns ca imi vine sa vomit de fiecare data cand il vad pe FB..

  16. #4276 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar

  17. #4277 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Guys am nevoie de putin ajutor va rog. Vreau sa cumpar pentru ai mei un laptop, nu trebuie sa fie ceva foarte performant, deoarece vor folosi doar skype si net browsing. Am selectat din magazin 4 modele doar ca nu prea ma pricep la partea hardware si as avea nevoie de o parere, ca procesor mai ales.. Care considerati ca e cel mai bun ca raport calitate/pret? Multumesc.
    Attached Images Attached Images img_0189.jpg img_0190.jpg img_0191.jpg img_0188.jpg

  18. #4278 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Walkman: de ce Dzeu avem arie de Hardware, nu stiu...
    Dar pe scurt (ca suntem off-topic pe off-topic): probabil ca as merge pe Samsung-ul cu 2117U.

  19. #4279 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Frumos

  20. #4280 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    'neața.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts