Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 301 of 510 FirstFirst ... 201 251 291 299 300 301 302 303 311 351 401 ... LastLast
Results 6,001 to 6,020 of 10181

Thread: Spambox XXL

  1. #6001 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    E aparut de ceva timp Goat Simulator.

    P.S.: Nu-mi place PewDiePie.

  2. #6002 SP
    Member chesterb's Avatar
    nici mie. pronto lemn curat!


  3. #6003 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    Ce parere aveti de toata treaba cu /r/pcmasterrace si /r/consolemasterrace? Mie mi se pare penibil (cu toate ca mai intru uneori pe acolo).

  4. #6004 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Si eu ma scarpin in buric.

  5. #6005 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by FlyingPotatoes View Post
    Ce parere aveti de toata treaba cu /r/pcmasterrace si /r/consolemasterrace? Mie mi se pare penibil (cu toate ca mai intru uneori pe acolo).

    Chesti inventate de copiii care nu le cumpara mamica alta consola sau RIG de gaming , simple as that. Si eu mai glumesc pe seama asta cateodata in caz ca nu si-au dat seama unii creezand ca vorbesc serios.

    Fiecare platforma are + si - ei , de exemplu acum la Steam Summer Sale au fost niste oferte cat pentru 10 ani la ps4/xbone. Ofertele pe console insemnand o reducere de cateva lire acolo in sictir.

    Multi spun ca pe PC sunt ogramada care folosesc hackuri , cheats sau alte mizerii dar si pe console e plin in special in COD-uri si GTA.

    Generatia trecuta X360 avea jocurile multiplatform mai bune dar la partea de jocuri exclusive scartaia pe langa PS3 , o fi Halo si Gears Of War bune dar nu se compara cu TLOU , Ratchet , Beyond , Pupetter etc.

    Pana acuma PS4 a cam spulberat Xbone la exclusive games si jocurile multiplatform dar au fost anuntate niste jocuri foarte bune exclusive pe xbone.

    Acuma nu exista o platforma "master race" dar cum multi nu au tone de bani , cauta ceva ieftin sa se joace ( multi cad in capcana asta , consola fiind ieftina si jocurile sunt aproape la pret dublu fata de PC ).

    Chestia cu pirateria pe PC e cu dus intors , se pirateaza la greu pe PC dar lafel de mult se pirateaza si pe console.

    Cum a spus si Mentorica , un gamer adevarat are toate consolele.

    Da , nu ma intereseaza de greselile gramaticale.

  6. #6006 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    https://vine.co/v/MFUTdPuQeAH

    ---------- Post added 01-07-2014 at 08:46 ----------

    śmieszne filmy kompilacja i wypadków najnowsze (W…:

  7. #6007 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De pe facebook adunate.
    În caz că aveți o casă de vacanță pe undeva, ar fi bine să verificați dacă mai este acolo, altfel s-ar putea să pățiți ca mine.Mă duc la căsuța de vacanță de la țară, și găsesc în locul ei, un lan de porumb.Nu, nu era astupată de porumb, ci nu mai era deloc.Hoții au demolat-o ca să scoată fierul din pereți iar vecinul s-a gândit să pună și el o recoltă în locul ei, asta fără să-i dea voie cineva, proprietarul, adică eu.Se întâmplă în România (jud.Braila), și nu este o glumă.

  8. #6008 SP
    Member chesterb's Avatar
    WTF!?!?!?!? Ne fură ăştia cu totu'


  9. #6009 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Ahahahahahaha


  10. #6010 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Catchy tune indeed! Wait for it ..



    Cine-a zis că persoanele în vârstă n-au haz?

    -

    Tipa de la 3:05 "O__o wat"

  11. #6011 SP
    Member FlyingPotatoes's Avatar
    She's got that zing, that just one thing: she's got a *****...

    EPIC!

  12. #6012 SP
    Member ymess's Avatar
    Stie cineva un site serios pentru tricouri personalizate (pentru un logo si text) ?

  13. #6013 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Quote Originally Posted by ymess View Post
    Stie cineva un site serios pentru tricouri personalizate (pentru un logo si text) ?
    Tricouri urate pentru oameni frumosi... sau invers!
    https://letrico.ro/

  14. #6014 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ymess View Post
    Stie cineva un site serios pentru tricouri personalizate (pentru un logo si text) ?
    Sau daca vrei ceva mai deosebit (pictat), poti incerca si aici: http://www.consolegames.ro/forum/f10...curi-si-filme/.

  15. #6015 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  16. #6016 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Daca tot e vara si e cald


  17. #6017 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Așa, de vineri seara. Merge cu volum maxim și bere.


  18. #6018 SP
    Member chesterb's Avatar
    LIVE 2nite!


  19. #6019 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar



  20. #6020 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts