Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 472 of 510 FirstFirst ... 372 422 462 470 471 472 473 474 482 ... LastLast
Results 9,421 to 9,440 of 10181

Thread: Spambox XXL

  1. #9421 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    In Groningen, Olanda la Hanze UAS.
    De ce sa nu il folosesc?

  2. #9422 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pentru ca de cele mai multe ori, cand incerci sa descrii ceva folosind cuvantul ala, ajungi sa nu descrii nimic de fapt, fiind un termen ambiguu si lipsit de orice fel de nuanta. Incearca sa te gandesti de exemplu, cand vrei sa spui ca un joc e "interesant", ce anume il face sa fie asa. E captivant, e enigmatic, e misterios, etc, transmiti o informatie utila in primul rand, iar in al 2-lea rand te ajuta si pe tine sa descrii anumite elemente asa cum sunt ele de fapt si le vei intelege mai bine. De mine se luau toti mentorii pana cand am reusit sa mi-l scot din vocabular

  3. #9423 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    ^ Hmmm... interesant ce spune eagle-eye.

  4. #9424 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Eu am ajuns într-un final la Facultatea de Jurnalism pe secția de Publicitate. După un an pierdut aiurea la Brașov am ajuns la concluzia ca mai bine stăteam pe bara pana ma hotăram. All good now

    Trimis de pe al meu HTC Desire 510 folosind Tapatalk

  5. #9425 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    De acum o sa folosesc "foarte interesant"

    Lasand gluma, la fiecare curs avem de lucrat in grupe si sa ne gandim la diverse aspecte ale jocurilor. De exemplu, acum ne-a pus sa ne jucam ceva 5 minute si sa comparam regulile, resursele, limitarile din jocul nostru cu cel al vecinului. Ca tema pt saptamana viitoare avem de analizat mecanismele din doua jocuri.

  6. #9426 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Azi am realizat cat de sarac sunt. Viata mea a fost o minciuna, credeam ca bursa din facultate chiar inseamna ceva. Noroc cu Chris care mi-a deschis ochii. Ii multumesc pe aceasta cale.

  7. #9427 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Da si eu ii multumesc pentru ca pe langa faptul ca suntem cersetori si saraci nici nu suportam adevarul, as vrea sa-i dau ceva pentru treaba asta, un mic cadou din simpatie din partea mea, un MARE SUT IN FUND!!!

  8. #9428 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Care-i faza?

  9. #9429 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Intra pe thread-ul PS Pro.

  10. #9430 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

  11. #9431 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    @Calin_kalf iti multumesc pentru info mate, scuze ca nu am raspuns imediat, work and stuff.

  12. #9432 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    18+

  13. #9433 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Care-i treaba, băjeții ?

  14. #9434 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Merge bine. Cam in fiecare zi trec prin fata firmei unde lucrezi (sau lucrai) [RusuBortun] si ma gandesc "Hei, oare ce o mai face Luigi zinodaur?".

  15. #9435 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Deocamdată nu prea multe. Aștept un controller ca să incep să fac pe DJ-ul.

  16. #9436 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu mai pleci în lume?

  17. #9437 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Pana la 300$/zi sa iti tina cineva locul la coada pt un iPhone 7 ...Muricans..

  18. #9438 SP
    Member marv's Avatar
    s-ar putea sa fie si doar o strategie de marketing, oameni de la Apple care ii pun pe alti oameni sa stea la coada. Necunoscute sunt caile corporatiilor.

  19. #9439 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar

  20. #9440 SP
    Senior Member cashonly's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 472 of 510 FirstFirst ... 372 422 462 470 471 472 473 474 482 ... LastLast

Similar Threads

  1. SpamBox XL :> By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 15027 Last Post: 12-07-2012, 14:57
  2. SpamBox Reloaded :P By MonkY in forum Offtopic
    Replies: 10005 Last Post: 13-07-2010, 14:21
  3. SpamBox plx ?! :D By N3O2005 in forum Offtopic
    Replies: 5120 Last Post: 15-08-2009, 21:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts