+ Reply to Thread
Page 3 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 489

Thread: Propuneri.. again :)

  1. #41 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Da , daca dai si un mass care sa spuna ca e obligatoriu , e clar un ajutor ...

  2. #42 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Daca o sa va uitati cam ce au majoritatea trecut la Location, nu cred ca o sa va mai doriti. Mai peste tot la Location vad asa:
    "In neant"
    "Dupa linia orizontului"
    "Here"
    etc...
    Sunteti siguri ca ajuta pt. Bazar ?
    Asa este. Chiar azi ma uitam dincolo sa vad de unde e cineva.. si cand la location "Beyond your limits" sau ceva de genul. Acolo sa faca el schimburi (beyond his limits). Faza cu calificativele ar fi buna

  3. #43 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    Da , daca dai si un mass care sa spuna ca e obligatoriu , e clar un ajutor ...
    Noi nu suntem ca "altii" care te asalteaza pe PM. Sorry, we don't do Mass PM ! Respectam tot ceea ce inseamna privat si personal. De cand am lansat acest site, nu am trimis nici macar un singur Mass PM. Nici macar atunci cand eram pe cale sa pierdem hostingul.

    Voi incerca sa gasesc o solutie pentru aria de Bazar... Promit

  4. #44 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Hey , ce-ai sarit pe mine .... Sorry Boss , n-am vrut sa te supar

  5. #45 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    in neant

    locatia e buna atat timp cat fiecare ar pune real. locatia se vede pe profilul fiecaruia fara probleme (vezi "about me"). so personal, afisarea sub avatar e inutila

    cheers

    ---------- Post added 30-09-2009 at 02:37 PM ----------

    revin cu o problema aici: Vinzi sau cumperi - Console Games Forum

    se poate scoate optiunea de new thread pt reg users si se evita spammul din partea mea

    cheers

  6. #46 SP
    Member L0G1X's Avatar
    S-ar putea implementa, �n loc de sistemul de acum cu Add reputation (Thanks) unul cu /, gen Joystiq, unde posturile cu multe voturi negative au un contrast mai slab care le face mai greu lizibile? Sunt destule posturi-dezastru sau nejustificat de răutăcioase care ar merita astfel "pedepsite". Mulţumesc.

  7. #47 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai se poate da si reputatie negativa, ce automat scade din "xp"-ul userului respectiv, la fel cum thanks-urile il cresc.

  8. #48 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Da, mersi, am văzut acum că poţi scădea reputaţia. Dar ideea era ca userul �n cauză să vadă concret că astfel de mesaje nu plac comunităţii (vezi ideea cu contrastul), pentru ca pe viitor să schimbe placa, iar alţi user să-l ia ca şi contraexemplu. Modificările la reputaţie mi se par greu sesizabile pentru ceilalţi useri.

  9. #49 SP
    Member cloud's Avatar
    eu am dat reputatie negativa, pentru mai multe posturi la cativa useri. crede-ma ca ei inca bat campii cu aceeasi seninatate, desi pot vedea rezultatul (bun/rau). doar cand iau pauza totala se potolesc. sistemul de reputatie e un pic gresit si poate fi abuzat cu buna stiinta. vezi "prieteni" care-si dau thanks-uri pentru posturi de 3 cuvinte (de multe ori fara nici o noima). nu cred ca poate fi folosit eficient pentru ce zici.

  10. #50 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by cloud View Post
    eu am dat reputatie negativa, pentru mai multe posturi la cativa useri. crede-ma ca ei inca bat campii cu aceeasi seninatate, desi pot vedea rezultatul (bun/rau). doar cand iau pauza totala se potolesc. sistemul de reputatie e un pic gresit si poate fi abuzat cu buna stiinta. vezi "prieteni" care-si dau thanks-uri pentru posturi de 3 cuvinte (de multe ori fara nici o noima). nu cred ca poate fi folosit eficient pentru ce zici.
    OMGZ,Internet is serious business.

  11. #51 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Intrebare: ce interval are auto-merge-ul de 2 posturi?
    Dupa cat timp tre sa scriu al 2-lea post ca sa nu-mi faca auto-merge cu primul?

  12. #52 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    24 ore man

  13. #53 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sunt curios daca a citit cineva vreodata regulamentul cap coada. Nu de alta dar pe http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ la punctul II.5 spune clar:

    "5. Nu folositi UP-uri consecutive decat dupa o perioada de minim 24h ! Orice post al dvs. urmat de un alt post in perioada mai mica de 24h va fi automat "merged" de catre server."

  14. #54 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sunt curios daca a citit cineva vreodata regulamentul cap coada. Nu de alta dar pe http://www.consolegames.ro/forum/f51...nsolegames-ro/ la punctul II.5 spune clar:

    "5. Nu folositi UP-uri consecutive decat dupa o perioada de minim 24h ! Orice post al dvs. urmat de un alt post in perioada mai mica de 24h va fi automat "merged" de catre server."
    Aha, credeam ca este pus si un OR acolo, in cod.
    In sensul ca daca postez o data la 23.30 si a 2-a oara la 00:30 nu ar trebui sa faca merge, deoarece sunt in zile diferite, desi nu au trecut 24h.

  15. #55 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...nu există o rubrică �n care să vedem fiecare c�t timp a petrecut pe forum? lol

    Sunt curios cine doarme pe forum

  16. #56 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...nu există o rubrică �n care să vedem fiecare c�t timp a petrecut pe forum? lol

    Sunt curios cine doarme pe forum
    Hmm, n-am vazut functia asta pe nici-un forum vBulletin. Can you give me an example ?

  17. #57 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...un fel de uptime acumulat pentru fiecare user �n parte. N-am mai văzut nici eu, mă g�ndeam că se poate face cumva

    User1 (3d.24h.32s)
    User1 (2d.03h.11s)
    etc...

    lol

  18. #58 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    De Craciun primim inca un stylesheet si noi ? O alta culoare , mai deschisa ? Nu ca mi-ar displace asta , dar nevoia schimbarii ...

  19. #59 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Studentul View Post
    De Craciun primim inca un stylesheet si noi ? O alta culoare , mai deschisa ? Nu ca mi-ar displace asta , dar nevoia schimbarii ...
    That hurted ... Don't fix it if it ain't broken !

  20. #60 SP
    Member Skaar's Avatar
    Nu e chiar atat de important, dar ar trebui sa vorbiti cu cei de la gameshop pentru un update la banner-ul de pe forum.

+ Reply to Thread
Page 3 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 30 Last Post: 11-10-2010, 01:38
  2. Help!? ( Again ) By yoyokid in forum Offtopic
    Replies: 0 Last Post: 30-08-2009, 01:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts