+ Reply to Thread
Results 1 to 15 of 15

Thread: Cerere - Mutare Topic

  1. #1 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

    Post Cerere - Mutare Topic

    �n cadrul rubricii Microsoft Xbox 360 există un topic numit Ultimul joc devorat. Acesta, din c�te am văzut, este un topic de general games, și cred că mai bine ar sta, sus, l�ngă topicul Ce te joci -> Acum!, din cadrul rubricii Console Club (tot un topic de general games).

    ...și sunt de părere că și estetic ar arata mai bine.

  2. #2 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    La asta ma gandeam si eu. De aceea nici nu am postat pe topicul acela pentru ca era pe sectiunea de 360 si eu nu prea am ce sa caut pe acolo.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Done Thx guys...

    P.S. RonanN1: te rog, nu mai folosi tag-uri ca in partea cealalta. Deja ti-am modificat n threaduri cu [Titlu]. Avem si noi niste reguli. Must follow...

  4. #4 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar


    Se poate șterge acest topic, vă rog?

    http://www.consolegames.ro/forum/f36...ks/#post296480

    Mi-am dat seama că l-am deschis la rubrica necorespunzătoare

    Apoi l-am deschis unde trebuia ( http://www.consolegames.ro/forum/f60...e-soundtracks/ ) iar pe cel vechi nu l-am mai putut șterge.

    Mulțumesc anticipat și scuze!

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Se poate muta: Tekken 6 - Page 26 la Console Club?

    Mulțumesc

  6. #6 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Done!

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Dacă nu-s nesimțit, s-ar putea muta (+rename din Wolfenstein PS3 �n Wolfenstein) și acesta?
    Tot la Console Club.

    Mulțumesc

  8. #8 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Dacă nu-s nesimțit, s-ar putea muta (+rename din Wolfenstein PS3 �n Wolfenstein) și acesta?
    Tot la Console Club.

    Mulțumesc
    Sincer, nu cred ca mai are importanta asa mare acest topic.Jocul deja e destul de vechi si mai sunt motive.

  9. #9 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Moved. Si gata... ca sunt in concediu

  10. #10 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Concediu placut!


    Scuze de off-topic.

  11. #11 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Salut,

    As vrea sa stiu daca pot sa pun un anunt de vanzare a unui gamepad pentru PC in sectiunea dedicata consolelor? Eu nu folosesc acest gamepad si doresc la schimb jocuri pentru PS3. Problema e ca cei care au consola nu cred ca citesc anunturile de la rubrica de pc-uri si astfel destinatarii anuntului meu nu-l pot vedea.
    Este vorba despre acest anunt:
    http://www.consolegames.ro/forum/f42...510-pentru-pc/

    Multumesc.

  12. #12 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Sper să postez unde trebuie.Aş dori(şi nu cred ca numai eu)sa fie mutat ,thread-ul Probleme şi soluţii PS3,�napoi la aria de Ps3,pentru că nu multi stau să caute thread-ul la software c�nd au o problemă.Spre exemplu,eu l-am gasit printr-o �nt�mplare,in timp ce căutam thread-ul Uncharted 3,care deasemenea a dispărut peste noapte
    Sper sa se rezolve şi problema cu threadul U3,sau macar să ne spuneţi de ce l-aţi şters.
    Mulţumesc!

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by BadSlick View Post
    Salut,

    As vrea sa stiu daca pot sa pun un anunt de vanzare a unui gamepad pentru PC in sectiunea dedicata consolelor? Eu nu folosesc acest gamepad si doresc la schimb jocuri pentru PS3. Problema e ca cei care au consola nu cred ca citesc anunturile de la rubrica de pc-uri si astfel destinatarii anuntului meu nu-l pot vedea.
    Este vorba despre acest anunt:
    http://www.consolegames.ro/forum/f42...510-pentru-pc/

    Multumesc.
    Sigur. S-a modificat titlul (adaugat Schimb) si mutat pe aria PS3.

    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Sper să postez unde trebuie.Aş dori(şi nu cred ca numai eu)sa fie mutat ,thread-ul Probleme şi soluţii PS3,�napoi la aria de Ps3,pentru că nu multi stau să caute thread-ul la software c�nd au o problemă.Spre exemplu,eu l-am gasit printr-o �nt�mplare,in timp ce căutam thread-ul Uncharted 3,care deasemenea a dispărut peste noapte
    Sper sa se rezolve şi problema cu threadul U3,sau macar să ne spuneţi de ce l-aţi şters.
    Mulţumesc!

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2
    Da si un link la thread-ul despre care vorbesti te rog... Cat despre Uncharted 3, l-am rezolvat. Il puteti gasi aici: http://www.consolegames.ro/forum/f15...kes-deception/

  14. #14 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Cerere - Emoticons / Smilies By RonanN1 in forum Help Desk
    Replies: 82 Last Post: 17-02-2015, 18:42
  2. Mutare topic By BadSlick in forum Help Desk
    Replies: 2 Last Post: 25-03-2012, 17:23
  3. Cerere stergere Thread-uri By ClauBauBau in forum Help Desk
    Replies: 1 Last Post: 29-02-2012, 09:37
  4. Cerere anti bisnita By RaverX in forum Help Desk
    Replies: 92 Last Post: 27-08-2011, 01:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts