+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3

Thread: Mesaj de intampinare

  1. #1 SP
    Senior Member Khan's Avatar

    Mesaj de intampinare

    Cred ca e o idee buna ca mesajul de intampinare sa fie doar in romana in loc de bilingual. Nu de alta dar pe forum in general lipseste cu desavarsire content-ul in alte limbi decat romana.

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Cred ca e o idee buna ca mesajul de intampinare sa fie doar in romana in loc de bilingual. Nu de alta dar pe forum in general lipseste cu desavarsire content-ul in alte limbi decat romana.
    Poate vom trece si la content in engleza... who knows ?
    In plus, sa fim seriosi... pe noi ne intereseaza gamerii. Spune-mi un singur gamer (exceptand poate pe cei sub 7 ani... desi these days, se invata engleza si la gradinita) care nu stie engleza, sau macar sa lege niste cuvinte in engleza...

    Concluzia: gamers are smart, don't mess with them. Iar in romana va trebui sa punem mai pe la toate cele (cu mici exceptii) pentru ca nah, suntem romani. Si referitor la exceptii, trust me, am incercat sa fac tot in romana, dar m-a bufnit rasul cand am vazut in loc de User CP fiind scris Panoul de Control al Utilizatorului. I mean, come on ! Nu numai ca suna ca draq, dar manca si spatiu de 3 ori mai mult in meniu

  3. #3 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Mie mi se pare ca este ok asa....vorba lui monky,oricine stie acum sa lege 2-3 cuvinte in engleza...

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Alan Wake trasnsmite un mesaj By Mika in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 23-02-2009, 13:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts