+ Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4

Thread: Inchidere threaduri

  1. #1 SP
    Junior Member johndaniel's Avatar

    Inchidere threaduri

    rog politicos un reprezentat al acestui site sa imi stearga toate threadurile deschise.


    ma suna oameni ce vor sa cumpere produse vandute de mine in 2011. Nu vreau sa mai apara datele de contact si nr de tel


    Rog insistent stergerea tuturor anunturilor deschise de mine pe acest site unde apare nume si nr de contact






    mutumesc anticipat


    astept raspuns

  2. #2 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu se sterg postari la cerere. Iti pot sterge datele de contact, lasa link spre anunturile in discutie si iti voi sterge datele.

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Sorry, dar threaduri si posturi nu se sterg la cerere. In cel mai fericit caz ti se poate scoate numarul de telefon din threaduri. Desi daca postezi ca s-a vandut, nu mai este de actualitate... eventual ceri inchiderea threadului, n-ar mai trebui sa apara probleme.

    Problema cu telefonul vad ca o ai nu doar in 2011, ci chiar si la posturi din 2014. Daca nu vrei sa fii deranjat la telefon, incearca sa nu-l mai postezi!

    Voi incerca eu sa-ti scot telefonul din anunturi. O zi buna!

    ---------- Post added 04-06-2014 at 14:25 ----------

    Ah, postase deja tudyniuz. Vad ca are nr. de telefon in TOATE threadurile de vanzare

  4. #4 SP
    Junior Member johndaniel's Avatar
    nu cred ca este nevoie de link toate anunturile au fost cu date de contact. Sunt de acord daca se poate cu stergerea numarului de tel si a numelui din toate thredurile .


    multumesc frumos

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Inchidere Topic By CxZ in forum Help Desk
    Replies: 12 Last Post: 13-08-2011, 00:36

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts