+ Reply to Thread
Results 1 to 8 of 8

Thread: Propunere

  1. #1 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar

    Propunere

    Hello!

    Ati putea adauga la sectiunea About Me un "camp" (nu stiu cum sa i zic) care sa ceara si numarul de telefon?
    Mi se pare folositor in special pt Aria Bazar, pentru cei care uita sa adauge la modalitate de contact si un numar de telefon.

  2. #2 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Sa nu imi sari in cap dar numarul de telefon nu prea se da asa pe internet . Mi s-a intamplat sa imi pun numarul pe un site si am primit multe telefoane aiurea.
    Numarul il poti da prin PM !

  3. #3 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Si ma rog pe ce site ai pus tu numarul? Jetix?
    Partial ai dreptate, dar vreau sa cred ca asta este un forum cu oameni care nu se coboara la nivelul de a face farse la telefon sau alte prostii.

    Nu trebuie sa fie ceva obligatoriu, dar cat timp folosesti aria bazar, ar trebui completat (zic eu).

  4. #4 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Pai membrii care au ceva posturi nu cred ca o sa faca farse la telefon dar cei care intra aici si nu au cont sau cei care au 0-1 posturi ( daca ai observat din cele 112 pagini cu useri peste 50 sunt cu useri cu 0 posturi ) !
    Oricum pentru aria Bazar e folositor !

  5. #5 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    cred ca se poate restrictiona ceva de genul : doar useri cu peste x nr de posturi sa aiba acces la profillul tau si sa poata vedea acel nr. de telefon. Bineinteles ca se poate trezi ceva user si cu un nr mare de posturi(spammer) sa faca farse.

  6. #6 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Si ma rog pe ce site ai pus tu numarul? Jetix?
    Partial ai dreptate, dar vreau sa cred ca asta este un forum cu oameni care nu se coboara la nivelul de a face farse la telefon sau alte prostii.

    Nu trebuie sa fie ceva obligatoriu, dar cat timp folosesti aria bazar, ar trebui completat (zic eu).
    Pai cei care doresc sa puna nr de telefon il pun in general la status . Nu prea mi se pare ceva folositor ideea no offense , in principiu stiu unde bati , dar Stefan are dreptate nu sti peste cine dai si te alegi cu apeluri la 1-2 am .

  7. #7 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    Pai cei care doresc sa puna nr de telefon il pun in general la status . Nu prea mi se pare ceva folositor ideea no offense , in principiu stiu unde bati , dar Stefan are dreptate nu sti peste cine dai si te alegi cu apeluri la 1-2 am .
    Din cauza asta e foarte indicat sa pui telefonul pe silent cand dormi, eu asa fac de peste 3 ani si dorm foarte linistit.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Din cauza asta e foarte indicat sa pui telefonul pe silent cand dormi, eu asa fac de peste 3 ani si dorm foarte linistit.
    Si ce te faci cand jobul nu-ti permite sa inchizi sau sa pui telefonul pe silent ? Nu mai zic ca un "familist" nu-si permite asa ceva... Dne Fereste, pateste cineva ceva si are nevoie de ajutorul tau... Dar nu, somnul tau e sfant... Dormi linistit. FNI vegheaza !

+ Reply to Thread

Similar Threads

  1. Propunere By Spike in forum Help Desk
    Replies: 5 Last Post: 13-08-2008, 20:29
  2. Propunere sectiune By Mika in forum Help Desk
    Replies: 9 Last Post: 05-08-2008, 01:42
  3. Propunere design By alalalt in forum Help Desk
    Replies: 4 Last Post: 03-08-2008, 05:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts