Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 42 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast
Results 501 to 520 of 832

Thread: ConsoleGames.ro - Champions League FIFA 11 (PS3 & X360)

  1. #501 SP
    Member showman's Avatar
    sal, am meci cu dumymix.. vorbisem ieri cu el si mi a zis ca nu i mai citeste lentila dvd`ul.. in cazul asta se amana meciul/ se retrage?

  2. #502 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by mukiki View Post
    Belea mare pe capu meu, cred ca mi-a murit unitatea optica pt ca ps3-ul nu imi mai citeste cd-urile.
    Am sa incerc sa rezolv problema cat mai repede , am postat deja pe threadul lui donely.
    Sper sa intelegeti si sa imi amanati si mie 2-3 zile meciul cu ovidiu.
    ghinion man, sa ne anunti si pe noi cand rezolvi problema
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Salut, tocmai am vorbit cu seb_teacher la telefon si mi-a spus ca nu mai ii merge online pass-ul la FIFA si ca trebuie sa isi cumpere alt joc ca sa mai poata juca online, deci castig meciul cu 3-0 azi fiind ultima zi pentru etapa 4. Probabil o sa vina si o sa scrie si el aici pe forum care e problema, mai pe seara.
    eu recomand sa amanati putin meciul, poate reuseste sa faca rost de online pass

    Quote Originally Posted by seb View Post
    salut...da asa este am luat jocul de la un prieten care si-a bagat online pass-ul... am incercat sa il platesc cu, cardul dar imi spune ca nu merge in zona noastra desi am cont facut pe USA....daca ma poate ajuta cineva?
    sa ma anunti daca rezolvi ceva

    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Nu ma lasa nicicum sa accesez rezultatele si clasementul. Imi spune in continuu ca trebuie sa am permisiunea sa le accesez. Any help?
    ciudat, incearca acum

    Quote Originally Posted by showman View Post
    sal, am meci cu dumymix.. vorbisem ieri cu el si mi a zis ca nu i mai citeste lentila dvd`ul.. in cazul asta se amana meciul/ se retrage?
    off... numai probleme din pacate, o sa amanam meciul.


    Pauza competitionala

    20 decembrie 2010 - 8 ianuarie 2011

    se mai joaca doar etapa 5 de xbox.

  3. #503 SP
    Member mukiki's Avatar
    Am vorbit cu donely sa duc consola marti la el si cel mai probabil miercuri o am inapoi.
    Multumesc mult pentru intelegere

  4. #504 SP
    Junior Member Il Duce's Avatar
    In ce priveste meciul din etapa 4/PSN/grupa H/ Il Duce vs Bandido, ne am contactat si am cazut de comun acord sa amanam 2/3 zile meciul(au intervenit probleme). In speranta ca organizatorii ne vor incuviinta un scurt termen de amanare le multumim anticipat.
    P.S. Va confirma si Bandido.

  5. #505 SP
    Banned Venom's Avatar
    Quote Originally Posted by seb View Post
    salut...da asa este am luat jocul de la un prieten care si-a bagat online pass-ul... am incercat sa il platesc cu, cardul dar imi spune ca nu merge in zona noastra desi am cont facut pe USA....daca ma poate ajuta cineva?
    Daca n-aveai jocul de ce te-ai bagat in campionat?

  6. #506 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Il Duce View Post
    In ce priveste meciul din etapa 4/PSN/grupa H/ Il Duce vs Bandido, ne am contactat si am cazut de comun acord sa amanam 2/3 zile meciul(au intervenit probleme). In speranta ca organizatorii ne vor incuviinta un scurt termen de amanare le multumim anticipat.
    P.S. Va confirma si Bandido.
    da man, e ok

  7. #507 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Pai daca amanam meciul o sa il jucam abia dupa sarbatori avand in vedere ca de maine e pauza competitionala..

  8. #508 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Salut scuze de etapa dar nu m-am intalnit cu adversaru pana acum,am un program mai incarcat acum de sarbatori si am intrat mai mult noaptea tarziu,va rog daca puteti sa amanati pana maine seara cand vin de la munca.
    Va multumesc.

  9. #509 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    daca vreti si aveti posibilitatea puteti sa jucati si in pauza, nu se supara nimeni, dar rezultatul se va posta dupa 8 ianuarie . aveti pe prima pagina link cu etapele urmatoare

    @ZeroSkillNoob sure

  10. #510 SP
    Junior Member Bandido's Avatar
    Salut, se poate sa aman meciul din aceasta etapa pana marti-miercuri cel tarziu? Am avut o belea ( mi s-au spart 2 tevi la baie). Au stat instalatorii sambata si duminca pe capul meu si mi-au mai luat si toti banii . Maine muncesc pana la 19:00 si sunt sigur ca nu voi reusii sa joc, dar marti 100% imi joc etapa. Multumesc de intelegere.

  11. #511 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Acelasi lucru Andrew...
    Uite aici o poza:
    Attached Images Attached Images dsa.png

  12. #512 SP
    Member kane86's Avatar
    Etapa 5 Xbox 360

    kane86 (fc porto) 2-1 pocpoc350 (benfica)

  13. #513 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @daniel da un request acces...

  14. #514 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Done! Mai trimisesem odata oricum si nu a avut nici un efect. Sa vedem...

  15. #515 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Done! Mai trimisesem odata oricum si nu a avut nici un efect. Sa vedem...
    incearca acum, atunci ti-am dat denied :-"

  16. #516 SP
    Member HoriaHG's Avatar
    etapa 4,ps3 :HoriaHG(Juventus)-Musste(Fiorentina) 3-0

  17. #517 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    incearca acum, atunci ti-am dat denied :-"
    It works Thx

  18. #518 SP
    Junior Member alex1986sho's Avatar
    PS3 Etapa 4

    Grupa C

    alex_sho (Juventus) - xXMOGOXx (Aston Villa) 1-2

  19. #519 SP
    Junior Member val96's Avatar
    buna io si ionutxxl am vorbit si o zis ca o sa jucam maine meciu pentru ca el nu puate sa juace astazi sper ca nu e nici o problema

  20. #520 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Hai cu etapa a 5-a la ps3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 26 of 42 FirstFirst ... 16 24 25 26 27 28 36 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  2. ConsoleGames.ro - Turneu Tekken 6 (PS3 & X360) By AndRewqp in forum Hot Story
    Replies: 245 Last Post: 08-12-2010, 12:05
  3. Replies: 337 Last Post: 03-09-2010, 22:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts