Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 32 of 32

Thread: It's time for an upgrade!

  1. #21 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    sa nu uiti de "New posts without bazar" . de abia astept sa vad varianata finala a forumului, are potential . anyway GJ @MonkY si @sid
    +1. Sunt atat de dezorientat fara "New posts without bazar"...

  2. #22 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Se poate schimba tema forum-ului din meniul de user ?(sa fie forumul negru integral,ca inainte)

  3. #23 SP
    Member carcru's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Cei care sunt deranjati de faptul ca am trecut la un "light style", nu va faceti probleme... The old look will be back. Dar de data aceasta vom avea clar 2 style-uri de baza (light & dark), plus suport pentru Android/iOS, plus un style super minimalist pentru telefoane mai vechi.
    Ţi-a răspuns Monky deja.

  4. #24 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cata dreptate ai carcru cu semnatura ta: "Orice soluţie generează noi probleme. ". Exact solutia vB 4.x mi-a generat cele mai multe probleme din ultimii 3 ani. Eu zic merci ca am reusit sa-l fac sa nu mai dea Database Error...

  5. #25 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Mircea View Post
    DARK side rulzz....
    you can say that again

  6. #26 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pentru cei care nu știu (sau nu și-au dat �ncă seama, whatever) fișierele se pot atașa acces�nd Go Advanced.

    ---------- Post added at 06:10 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

    Știu că nu-i o prioritate asta dar...la STEAM ID este eroare. Mi-am introdus ID-ul (cs_ronan) și c�nd dau click pe iconița de sub avatar spune că profilul nu există. Profilul există că doar sunt pe STEAM 24/7

    Iconița 360 merge perfect.

    Pe celelalte nu le-am testat.

    O altă problema (enervantă) este că �n c�suța de mesaj apare textul emoticons �n dreapta iar c�nd dau să scriu mai mult text...se amestescă textele.

  7. #27 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    o simpla sugestie:ar fi bine ca Feedback Score-ul sa fie vizibil doar in aria de Publicitate,respectiv Bazar,nu cred ca intereseaza pe nimeni TR pe un thread normal->doar parerea mea..

  8. #28 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Știu că nu-i o prioritate asta dar...la STEAM ID este eroare. Mi-am introdus ID-ul (cs_ronan) și c�nd dau click pe iconița de sub avatar spune că profilul nu există. Profilul există că doar sunt pe STEAM 24/7

    Iconița 360 merge perfect.

    Pe celelalte nu le-am testat.
    ID-ul pe care trebuie sa-l bagi pentru Steam este "RonanN1" conform linkului asta: Steam Community :: ID :: RonanN1

  9. #29 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Revin cu rugamintea de a posta probleme/solutii/sugestii pe threadul dedicat: http://www.consolegames.ro/forum/f51...problema-site/
    Nu de alta, dar si-asa fac cu greu fata la tonele de bugs... Thx!

  10. #30 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Mie imi place cum arata cu dark style. Thx bro !!

  11. #31 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Well, incepand de astazi... ConsoleGames.ro este "Flash free!". Cu alte cuvinte, nu mai exista nimic care sa manance resurse prea mari... si veti putea vizualiza toate cele pe orice smartphone/tablet fara probleme. Playerul a trecut si el la HTML5... dar o sa va rog sa aveti un picut de rabdare pana reusim sa-l facem sa stie si de playlists

    Also, acum aveti 2 style-uri... unul light si unul dark. In felul acesta sper sa fie toata lumea multumita (in special cei care de o groaza de timp vroiau ceva mai deschis)... insa revin cu rugamintea sa va ganditi si la ceilalti atunci cand scrieti posturile voastre. Mai exact, nu folositi culori gen ALB daca sunteti pe style inchis la culoare... pentru ca in felul acesta cei care sunt pe style-ul deschis nu vor mai intelege nimic. Font ALB pe background ALB sau font NEGRU pe background NEGRU = FAIL!

    Intre timp... se lucreaza... so stay tuned

  12. #32 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Stiu ca ai o gramada pe cap de rezolvat/reparat, dar sper (si din cate am vazut nu sunt singurul) ca ai pe lista si butonul "New posts without bazar".

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. To upgrade or to not upgrade... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 50 Last Post: 16-06-2018, 19:13
  2. Replies: 0 Last Post: 20-11-2012, 13:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts