Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 53

Thread: Visul unui consolist dupa 3 ani...

  1. #21 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    ma uit cat de greu este sa atragem oameni care sa doreasca sa participe pe aria de News, Reviews, Previews...
    Apropo de acest aspect, am observat comentarii total neavenite asupra efortului unora de a creea un reviews.
    Majoritatea citite de mine erau foarte reusite si cu bun gust. Carcoteli inutile. Ar trebui mai multa consideratie fata de cei care isi dedica din timpul lor sa creeze review-ul sau preview-ul respectiv.

    Sa fiti sanatosi cu totii !
    Va pup ma ca fain sunteti !

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    cryyo stii cum e... ca in familie... ca intre prieteni. Intodeauna vor fi carcoteli, vor fi mici impunsaturi. Mai punem si diferente de opinie sau persoane care se simt bine ascunse in spatele unui monitor... E ceva absolut firesc. De fapt, ar fi fost chiar aiurea sa nu avem parte de micile ciondaneli. Atata timp cat in final ne respectam unii pe altii, ele nu fac decat sa dea un pic de "savoare" discutiilor. La urma urmei, suntem oameni... facem greseli si ne comportam pe masura personalitatii noastre. Asta asa, ca sa parafrazez ideea ca aici nu suntem doar niste nicknames pe un forum... lucru care-mi aduce aminte de o fraza celebra:

    "I'm not a number! I'm a free man!"

  3. #23 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    La multi ani CG ! Sper sa fim aici si peste 10 ani ! Pentru mine este site'ul care mi'a schimbat stilul de viata. Mi'a schimbat modul de a gandi si m'a facut sa realizez ca viata nu e atat de usoara precum credeam. Pentru asta aveti respectul meu ! Thx

  4. #24 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    multi ani CG

  5. #25 SP
    Member mitnic's Avatar
    La multi ani CG!

  6. #26 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    La multi ani CG si sper ca aceasta comunitate sa ramana unita la bune si la grele !

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar


    ---------- Post added 01-08-2011 at 04:10 PM ----------

    as fi cantat eu, dar nu am voce

  8. #28 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    La multi ani ConsoleGames !

  9. #29 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    LA MULTI ANI!!!!! si mult succes

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu2008 View Post
    LA MULTI ANI!!!!! si mult succes
    Daca ar fi dupa "fata lu' tata" ar trebui sa vorbim deja toti cu "Succesuri"

  11. #31 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    La multi ani tuturor si sper ca site-ul sa reziste, iar eventual, pentru la anul, sa se reduca costurile dupa cum preciza Monky si sa se implementeze alte solutii, pentru a ramane pe linia de plutire !

    Sper ca zilele acestea sa donez si eu o suma micuta, dupa buget. De asemenea sper sa nu fie prea tarziu.

  12. #32 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    la multi ani!

  13. #33 SP
    The Insane One Telperion's Avatar
    Va doresc un sincer "La multi ani! ", sper sa reziste multi ani de acum incolo, CG pentru mine este un loc in care cum a spus si MonkY, te deconectezi de toate tampeniile de zi cu zi, de la sefi isterici la colegi de munca inutili si te relaxezi citind diverse stiri. Imi pare rau ca nu pot sa ma implic mai mult in acest site, dar timpul, facultatea si munca nu imi permit acest lucru, promit totusi ca voi incepe sa va ajut cu cate un banut din cand in cand . Si daca tot am prins momentul tin sa ii multumesc lui MonkY, staff-ului si nu in ultimul rand tuturor membrilor pentru aria de Bazar, nota zece si jos palaria. La multi ani si tot respectul pentru oamenii de aici, BRAVO CG.

  14. #34 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Console games..locul unde poti afla o multitudine de informatii..cele mai multe si logic de domeniul consolelor..dar nu e limitat aici..gasesti consolisti care se mai pricep la ceva probleme de care te lovesti ( despre un hobby..despre masini..despre chestiuni juridice..despre multe)
    Aici totul e clar si deschis..stuff-ul iti raspunde la problemele ce mai apar..si nu intalnesti aere "ierarhice"
    Din cate observ " familia" se intalneste deseori prin bucuresti la diverse activitati..ceea ce e fff bine si intarseste atmosfera calda a forumului
    In rest ce pot sa spun..imi place ce vad..un forum si un grup ce evolueaza
    Va doresc un mare si calduros La Multi Ani!!!! felicitari si tot respectul Monky ptr munca depusa..si nu in ultimul rand si celorlalti care si-au rupt din timpul lor sa ajute aceasta comunitate

  15. #35 SP
    Junior Member miron's Avatar
    la multi ani cg si multumesc foarte mult!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fara voi nu aveam niciodata psp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  16. #36 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    La multi, foarte multi ani CG !!!

  17. #37 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ufff ... La multi ani guys ! Sunt trist totusi pentru ca multi nu mai posteaza , banii nu s-au strans ...

  18. #38 SP
    Member Mariush's Avatar
    Happy Birthday to you, Happy Birthday to you, happy birthday dear CG, happy birthday to you

    Acum sincer, multumesc echipei CG pentru ce face aici, e o comunitate minunata

  19. #39 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Ufff ... La multi ani guys ! Sunt trist totusi pentru ca multi nu mai posteaza , banii nu s-au strans ...
    E o perioada mai grea pentru toti Ovidiu (si mai e si mijlocul verii)... In plus sunt totusi destul de multi banuti. Dar stii cum e... primul an inca era ok, am achitat din buzunar fara probleme. In al doilea deja se simtea criza... in al treilea e clar ca trebuie sa schimbam placa astfel incat in al patrulea sa fim super mega pregatiti. Din greseli invatam, nu?

  20. #40 SP
    PlayStation Forever! Chris's Avatar
    Desi sunt mai nou pe forumul ConsoleGames.ro, pot spune ca ceea ce au creat administratorii aici este foarte tare. Felicitari si La Multi Ani pentru 3 ani de ConsoleGames.ro! Mult succes la strangerea de fonduri pentru host. As ajuta si eu, dar chiar nu prea pot momentan.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Ghidul cumparatorului consolist By Khan in forum Console Club
    Replies: 7600 Last Post: 11-11-2022, 11:22
  2. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  3. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  4. Replies: 6 Last Post: 31-01-2013, 08:13
  5. Visul pescarilor vine pe Xbox 360 si Wii ! By MonkY in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 13-09-2009, 03:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts