Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Nebunia lansarilor continua: 26.10-01.11

  1. #1 SP
    Senior Member Bobby's Avatar

    Nebunia lansarilor continua: 26.10-01.11

    Daca MonkY a dat tonul articolelor despre lansarile jocurilor acum a venit randul meu sa scriu despre ele. Ce pot sa spun, cand am vazut lista imi venea sa plang. Asa de multe si unele chiar super, care trebuie neaparat cumparate candva in viitor. Careul de asi de saptamana aceasta este reprezentat de catre Fallout 3, LittleBigPlanet, MotorStorm: Pacific Rift, Guitar Hero World Tour si Baja. Consolele portabile isi respecta traditia de saptamana trecuta. Nintendo DS are o lista destul de consistenta cu 15 jocuri printre care se numara Ben 10 sau Monster Jam. Pe partea cealalala insa, PlayStation Portable nu o duce foarte bine cu doar 4 lansari. Daca ar fi sa ne luam dupa Sony, trebuie sa stam linistiti ca 2009 este anul PSP. Cel putin asa viseaza ei.

    Dintre toate aceste zeci de lansari de luna aceasta, care sunt cele care sunt pe lista voastra de cumparaturi? Nu neaparat pe consolele next-gen ori titluri AAA. Jocurile pe care chiar doriti sa le cumparati saptamana aceasta? Nu e asa ca e frumos cand lumea se schimba. Acum mult timp vorbeam: ce jocuri se lanseaza anul acesta? Am ajuns dupa la "luna aceasta" acum suntem nevoiti sa facem listute saptamanale cu lansari. Pe deasupra mai sunt si jocuri bune.
    "Vizionare" placuta .

    PlayStation 2 : Ben 10: Alien Force, Dora Saves the Snow Princess, Go Diego Go! Great Dinosaur Rescue, Goosebumps HorrorLand, Guitar Hero World Tour, Guitar Hero World Tour Band Kit (GHWT, Wireless Guitar, Wireless Drums, Microphone), Guitar Hero World Tour Guitar Bundle (GHWT, Wireless Guitar), High School Musical 3: Senior Year Dance!, High School Musical 3: Senior Year Dance! Dance Pad Bundle, The King of Fighters Collection: The Orochi Saga (The King of Fighters 94, 95, 96, 97, 98), Monster Jam: Urban Assault, MotoGP 08, Pro Bull Riders: Out of the Chute, Score International: Baja 1000, Shrek's Carnival Craze Party Games, SingStar Country, SingStar Country Microphone Bundle, SingStar Legends.

    PlayStation 3 : Fallout 3, Fallout 3 Collector's Edition, Fallout 3 Survival Edition (Amazon.com Exclusive / Sold Out) , Guitar Hero World Tour, Guitar Hero World Tour Band Kit (GHWT, Wireless Guitar, Wireless Drums, Microphone),Guitar Hero World Tour Guitar Bundle (GHWT, Wireless Guitar), LittleBigPlanet, MotoGP 08, MotorStorm Pacific Rift, Score International: Baja 1000, SingStar Vol. 2.

    PSP : Ben 10: Alien Force, The King of Fighters Collection: The Orochi Saga (The King of Fighters 94, 95, 96, 97, 98), Monster Jam: Urban Assault, Neverland Card Battles.

    Xbox 360 : Fallout 3, Fallout 3 Collector's Edition, Fallout 3 Survival Edition (Amazon.com Exclusive), Guitar Hero World Tour, Guitar Hero World Tour Band Kit (GHWT, Wireless Guitar, Wireless Drums, Microphone), Guitar Hero World Tour Guitar Bundle (GHWT, Wireless Guitar) High School Musical 3: Senior Year Dance! Dance Pad Bundle, MotoGP 08, Scene It? Box Office Smash, Scene It? Box Office Smash Big Button Controller Bundle, Score International: Baja 1000.

    Nintendo Wii : All Star Cheer Squad, Ben 10: Alien Force, Dora Saves the Snow Princess, FIFA Soccer 09 All-Play, Go Diego Go! Great Dinosaur Rescue, Goosebumps HorrorLand, Guitar Hero World Tour, Guitar Hero World Tour Band Kit (GHWT, Wireless Guitar, Wireless Drums, Microphone), Guitar Hero World Tour Guitar Bundle (GHWT, Wireless Guitar), MySims Kingdom, Monster Jam: Urban Assault, Nerf N-Strike Blaster Bundle, Petz Horse Club, Pirates: Hunt for Blackbeard's Booty, Pro Bull Riders: Out of the Chute, Shrek's Carnival Craze Party Games, Six Flags Fun Park, Score International: Baja 1000, TV Show King Party, Twin Strike: Operation Thunder, Ultimate I Spy.

    Nintendo DS : Bella Sara, Ben 10: Alien Force, Go Diego Go! Great Dinosaur Rescue, Monster Jam: Urban Assault, MySims Kingdom, Ninjatown, Petz Rescue: Ocean Patrol, Petz Rescue: Wildlife Vet, Rubik's World, Shrek's Carnival Craze Party Games, Six Flags Fun Park, Theresia, Travel Games for Dummies, Wonder Pets! Save the Animals!, Zenses: Ocean
    Attached Images Attached Images ps2_lansari.jpg ps3_lansari.jpg psp_lansari.jpg xbox360_lansari.jpg wii_lansari.jpg ds_lansari.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Deci... fara comentarii. Si se mai spune ca suntem in criza economica, etc...

    Eu cred ca o sa ma limitez la Fallout 3 si Little Big Planet. Imi place insa cand vad atat de multe titluri de PS2. E clar ca PS2 inca mai are forta in el, dupa 8 ani de la lansare...

    Good job Bobby ! Dar nu mai fa si tu cu backgrounduri asa albe, ca-mi flutura ochiul

  3. #3 SP
    Member Snake's Avatar
    Dar vaaai. Cineva acolo sus ne iubeste "contul". Gata, m-am hotarat, o sa-mi iau un tata parlamentar si o mama primarita. Apropos, or face astia la banci credite pentru jocuri ?

  4. #4 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Credite pentru nevoi personale.

  5. #5 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    Credite pentru nevoi personale.
    Bobby, astea deja nu mai sunt nevoie personale ci cred ca se pot numi "life and death situations".

  6. #6 SP
    Member collector's Avatar
    Fallout 3 ...o sa rupa

  7. #7 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    SceneIt pt 360 probabil e fun dar astept sa se ieftineasca.

    The King of Fighters Collection: The Orochi Saga (The King of Fighters 94, 95, 96, 97, 98),
    cel mai tare release de PSP in ultimele luni.

  8. #8 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Bobby, Guitar Hero 3 s-a lansat anul trecut. E in al treilea rand din introducere. Din pacate nu mai am bani de jocuri saptamana asta, dar probabil voi lua mai incolo Motorstorm Pacific Rift.

  9. #9 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    La unele jocuri data de lansare s-ar putea sa difere fata de cea din magazine pentru ca listele sunt facute dupa data de lansare comunicata initial

  10. #10 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by Snake View Post
    Bobby, astea deja nu mai sunt nevoie personale ci cred ca se pot numi "life and death situations".
    Prietenilor.... si mie imi plac jocurile foarte mult.... petrec ceva timp din zi in fata LCD`ului... dar... daca ajungeti sa considerati nevoia de a cumpara un joc original cu o situatie de viata si moarte.... trebuie sa realizati ca aveti probleme...

  11. #11 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    oh come on.. m-a ajuns o masa la Taverna Sarbului cat FarCry 2

    Deci stai linistit.. ca s-a spus doar in spirit de gluma..

  12. #12 SP
    Member Snake's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    Prietenilor.... si mie imi plac jocurile foarte mult.... petrec ceva timp din zi in fata LCD`ului... dar... daca ajungeti sa considerati nevoia de a cumpara un joc original cu o situatie de viata si moarte.... trebuie sa realizati ca aveti probleme...
    A fost doar o gluma man. Nu trebuie sa iei in serios orice nebun cu nickname "sarpe"

    P.S. Si ca sa te parafrazez, cand nu mai distingeti diferenta dintre gluma si chestiile serioase, atunci "trebuie sa realizati ca aveti probleme..."

  13. #13 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    oh come on.. m-a ajuns o masa la Taverna Sarbului cat FarCry 2
    Nu mai zi de doua ori, ca eu imi luam Collectors edition de banii aia, si bonus o super figurina. Asa, doar s-a simtit bine stomacul. Parca as fi preferat sa se simta bine spiritul si mintea... cred ca asta e ideea pentru care fugim atata dupa jocuri. Cu cat mai bune, cu atat ne "desfatam" mai bine...

  14. #14 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Bobby, Guitar Hero 3 s-a lansat anul trecut. E in al treilea rand din introducere. .

    nu e vb de GH3 ci de noul World Tour

    pe care il astept sa ajunga

  15. #15 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Stiu. Doar ca Bobby a scris Guitar Hero 3 in articol si i-am atras atentia sa modifice.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Harap Alb Continua By Darku in forum Carti si Comics
    Replies: 6 Last Post: 12-03-2021, 16:49
  2. La Sony continua problemele... By MonkY in forum Stories & Other News
    Replies: 4 Last Post: 22-10-2012, 14:19
  3. Syberia 3 - Pacaleala continua? By h0stile in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 23-04-2009, 15:48
  4. Replies: 12 Last Post: 20-12-2008, 16:09
  5. Nebunia lansarilor de sarbatori By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 22 Last Post: 24-10-2008, 18:14

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts