Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cel mai bun FPS - 2009

Voters
257. You may not vote on this poll
  • Battlefield 1943

    6 2.33%
  • Call of Duty: Modern Warfare 2

    149 57.98%
  • Call of Juarez: Bound in Blood

    6 2.33%
  • F.E.A.R. 2: Project Origin

    4 1.56%
  • Halo 3: ODST

    4 1.56%
  • Killzone 2

    74 28.79%
  • Left 4 Dead 2

    10 3.89%
  • Section 8

    0 0%
  • The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

    0 0%
  • Wolfenstein

    4 1.56%
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 43

Thread: Cel mai bun FPS - 2009

  1. #21 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Pai si cum ai vedea tu poll-ul asta "corect", sa ii supunem la testul cu detectorul de minciuni, sau sa le verificam skill-urile si jocurile pe care le joaca ?
    Sa fim seriosi, este vorba despre cel mai bun / popular FPS din 2009, asa cum il vad colegii nostri de forum. Asa ca ... sa voteze.
    Eu zic sa se prezinte cu bonul de casa in dinti

  2. #22 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Am votat Killzone fiindca Modern Warfare 2 ma enerveaza rau in multiplayer, am ajuns sa cred ca sunt prea varza la astfel de jocuri, niciodata nu pot face mai mult de 5 killstreak

  3. #23 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Killzone 2

  4. #24 SP
    Member adiandrei1's Avatar
    Killzone 2.Popularitatea lui MW2 vine dupa succesul primului mw,care chiar a adus ceva nou.MW2 este acelasi joc cu niste " + " prea mici ca sa fie mai bun ca kz2.Asta inafara de faptul ca nu are clan support,hartile incurajeaza campingul si suporta mai putini playeri online decat kz.

  5. #25 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Modern Warfare 2

  6. #26 SP
    Member kane86's Avatar
    Modern Warfare 2 fara discutie, il consider o continuare CounterStrike. (bineinteles impreuna cu MW1)

  7. #27 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Killzone 2 si pt. mine. The Chronicles of Riddick si Modern Warfare 2 sunt alte FPS-uri care sunt in top in lista personala, dar premiul il merita Killzone 2 pt. ca a venit pus la punct si a dat o lectie celoralati despre cum se face un FPS cu o grafica impecabila, atmosfera antrenanta, un multiplayer cum multe alte FPS-uri nu-l au (vezi usurinta de a juca cu prietenii, gestionarea clanurilor si a turnamentelor, detalii despre fiecare player web-based and so on) si nu in ultimul rand, grija fata de jucator. Nu mai retin exact cine a zis, dar da, Killzone 2 este un FPS 2.0

  8. #28 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    cod mw2

  9. #29 SP
    Member DeianD's Avatar
    Mw 2

  10. #30 SP
    Junior Member Cricku's Avatar
    call of duty

  11. #31 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Killzone 2!Pt. ca este altceva fata de ce a fost pana acum,la seria COD MP se cam repeta

  12. #32 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Killzone 2 nu e de pe planeta asta. Cred ca e facut de martieni si trebuie sa acord votul meu micilor nostri prieteni verzi!

    PS: recunosc ca multiplayerul MW2 este mai addictive pentru mine. Motivul probabil este lunga perioada de timp in care am jucat COD 4 pe Xbox Live.

  13. #33 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Salutari!deci am Votat Killzone2.am renuntat la calc pentru Ps3 datorita jocului asta.am 15 jocuri da numa Killzone2 joc in multy...,din cate am inteles MW2 are acelas engine k Cod5 care parerea mea e o porcarie pe ps3,ma dezamagit complet,orcum varianta pe pc a fost reusita.nu am jucat MW2 dar cred k are acelas sunet prost.Killzone2 all the way Baby!SAlutari All!

  14. #34 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by sercanu View Post
    Salutari!deci am Votat Killzone2.am renuntat la calc pentru Ps3 datorita jocului asta.am 15 jocuri da numa Killzone2 joc in multy...,din cate am inteles MW2 are acelas engine k Cod5 care parerea mea e o porcarie pe ps3,ma dezamagit complet,orcum varianta pe pc a fost reusita.nu am jucat MW2 dar cred k are acelas sunet prost.Killzone2 all the way Baby!SAlutari All!
    Fix sunetul ti se pare prost la jocurile COD?

  15. #35 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Ma refer la COD5 si sunetul ,cum te misti in joc,parca jucam daca tine-ti minte Quake. fara suparare.te best FPS=Killzone2

  16. #36 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by sercanu View Post
    Salutari!deci am Votat Killzone2.am renuntat la calc pentru Ps3 datorita jocului asta.am 15 jocuri da numa Killzone2 joc in multy...,din cate am inteles MW2 are acelas engine k Cod5 care parerea mea e o porcarie pe ps3,ma dezamagit complet,orcum varianta pe pc a fost reusita.nu am jucat MW2 dar cred k are acelas sunet prost.Killzone2 all the way Baby!SAlutari All!
    Quote Originally Posted by sercanu View Post
    Ma refer la COD5 si sunetul ,cum te misti in joc,parca jucam daca tine-ti minte Quake. fara suparare.te best FPS=Killzone2
    Mai bine te-ai referi la ceva legat de limba romana ca mi-ai zgariat retina cu posturile astea.

  17. #37 SP
    Junior Member sercanu's Avatar
    Szuza-ma domnu intelectual daca sunt mai needucat cu doar 2 clase k trenu.scuza-ma!

    ---------- Post added 27-11-2009 at 07:16 PM ----------

    Dar cred k ai ceva mai bun de facut decat sa ii critici pe alti cum scriu nu crezi????Domnule intelectual!

  18. #38 SP
    Junior Member zambrotta's Avatar
    I guess MW 2

  19. #39 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by sercanu View Post
    Szuza-ma domnu intelectual daca sunt mai needucat cu doar 2 clase k trenu.scuza-ma!

    ---------- Post added 27-11-2009 at 07:16 PM ----------

    Dar cred k ai ceva mai bun de facut decat sa ii critici pe alti cum scriu nu crezi????Domnule intelectual!
    Daca a fi intelectual inseamna a sti sa scrii corect, cu semne de punctuatie si sa formezi o fraza cu cap ... inseamna ca a decazut foarte mult lumea.

  20. #40 SP
    Member zaice's Avatar
    Wolfestein mi-a placut dar si Mw2 este un masterpiece.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 04-01-2011, 13:31
  2. Replies: 31 Last Post: 02-02-2010, 16:24
  3. Cel mai bun RPG - 2009 By GreyhounD in forum Polls
    Replies: 27 Last Post: 04-01-2010, 13:57
  4. Cel mai bun joc pentru Wii - 2009 By GreyhounD in forum Polls
    Replies: 5 Last Post: 07-12-2009, 01:52
  5. Cel mai bun joc pe categorii 2009 By GreyhounD in forum Hot Story
    Replies: 0 Last Post: 23-11-2009, 17:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts