Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Cum a fost anul 2012 in materie de gaming?

Voters
151. You may not vote on this poll
  • Super jocuri, an ideal pt. gameri

    29 19.21%
  • Se putea ceva mai bine

    74 49.01%
  • Slab, ma asteptam la mai mult

    40 26.49%
  • Cel mai slab an pt. console

    8 5.30%
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 37

Thread: Cum vi s-a parut anul 2012 in materie de gaming?

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Cum vi s-a parut anul 2012 in materie de gaming?

    Time for a new poll: De data aceasta, sa aflam cum vi s-a parut anul 2012 in materie de gaming... Eu unul il consider dezamagitor (fata de ce asteptari aveam). Poate la anul, daca vor veni si PlayStation 4, Xbox 720... acum ca avem si Wii U si e nebunie cu tabletele si smartphone-urile... va fi mai acerba nebunia. Ah, si criza asta...

  2. #2 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    nu imi aduc aminte de un an mai slab ca asta

  3. #3 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    A fost extrem de fad din punctul meu de vedere. Cred ca afara de Mass Effect 3, nu am jucat nimic inca din 2012. Si problema e ca singurele pe care ma gandesc sa "arunc banii" ar mai fi Sleeping Dogs si Max Payne 3

  4. #4 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Foarte secetos,cu extrem de putine aparitii notabile.

    Singurele titluri bune care imi vin acum in cap sunt Mass Effect 3,Max Payne 3 si Dishonored. In 2011 au aparut aproape lunar jocuri dementiale,instantaneu ma gandesc la Uncharted,Batman,Saints Row,Battlefield,LA Noire etc.

  5. #5 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Hai sa vedem, rapid, in ordinea aparitiei pe micul ecran: Mass Effect 3, Max Payne 3, The Whitcher 2, Darksiders 2, Borderlands 2, NFS Most Wanted, Forza Horizon, Dishonored, Halo 4, Assassin's Creed 3, un CoD altfel (Black Ops 2) intr-o franciza de la care nu mai speram nimic in materie de noutate.

    Pe cateva nici nu le-am jucat, pe alte cateva le-am omis. Au fost ani mai buni, de acord, dar acesta mi s-a parut un an foarte bun, mai ales in contextul problemelor financiare pe care le tot declara diferite studiouri, criza etc.

  6. #6 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Am votat "cel mai slab". Incerc sa-mi amintesc macar un joc lansat anul asta si care sa-mi placa foarte mult si nu gasesc nimic.

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Cel mai slab!

    Aproape ca "m-am lasat de jocuri" (ca sa zic asa). Anul asta cred ca mi-am cumparat (fara sa exagerez) 4 sau 5 jocuri din care am jucat 3: Tekken Tag 2 (PS3), Diablo III (PC), Counter Strike Go(PC). Pai se poate asa ceva?

    Pentru anul viitor am deja ~ 10 la pre-order

  8. #8 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Destul de slab,jocuri mediocre,nimic special.

  9. #9 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Se putea mai bine , dar au iesit jocuri bune dupa parerea mea cum ar fi: Re6 , Mass Effect 3 , Dishonored , Hitman , Far Cry 3 , Darksiders 2 , NFS MW , Bordelands 2Nu poti spune ca vai ce an secetos...
    IPaul care dupa tine sunt asa mediocre?Ce am enumerat nu sunt jocuri bune?

  10. #10 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    Se putea mai bine , dar au iesit jocuri bune dupa parerea mea cum ar fi: Re6 , Mass Effect 3 , Dishonored , Hitman , Far Cry 3 , Darksiders 2 , NFS MW , Bordelands 2Nu poti spune ca vai ce an secetos...
    IPaul care dupa tine sunt asa mediocre?Ce am enumerat nu sunt jocuri bune?
    Bune pentru anul asta,daca le comparam cu jocurile din anii trecuti,sunt mediocre.Anul trecut am avut Arkham City,Skyrim,Uncharted 3 ,Portal 2 etc

  11. #11 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by iPaul View Post
    Bune pentru anul asta,daca le comparam cu jocurile din anii trecuti,sunt mediocre.Anul trecut am avut Arkham City,Skyrim,Uncharted 3 ,Portal 2 etc
    In comparatie cu anul trecut ai dreptate , dar totusi nu sunt dezamagit de anul 2012 gaming related

  12. #12 SP
    Member Mythul's Avatar
    Diablo 3 epic fail....enough said.
    Din diehard Blizzard fanboy ce cumpara toate jocurile la pret retail in saptamana lansarii, am ajuns sa fiu indiferent.

  13. #13 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Hmm, sa vedem:
    • Mass Effect 3
    • The Darkness
    • Uncharted GA
    • Kingdoms of Amalur
    • Sniper Elite v2
    • GR Future Soldier
    • MGS HD
    • Gravity Rush
    • Darksiders 2
    • Dark Souls Prepare to Die
    • Borderlands 2
    • Machinarium
    • Dishonored
    • X-COM Enemy Unknown
    • Halo 4
    • Killzone HD
    • Mass Effect HD
    • Assassin's Creed 3
    • Halo 4
    • Okami HD
    • Zone of Enders HD
    • Far Cry 3
    • Journey
    • Skyrim DLC's
    Per total, un an fenomenal pentru gaming in care au iesit unele dintre cele mai bune jocuri ale acestei generatii.

  14. #14 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Hmm, sa vedem:
    • Mass Effect 3
    • The Darkness
    • Uncharted GA
    • Kingdoms of Amalur
    • Sniper Elite v2
    • GR Future Soldier
    • MGS HD
    • Gravity Rush
    • Darksiders 2
    • Dark Souls Prepare to Die
    • Borderlands 2
    • Machinarium
    • Dishonored
    • X-COM Enemy Unknown
    • Halo 4
    • Killzone HD
    • Mass Effect HD
    • Assassin's Creed 3
    • Halo 4
    • Okami HD
    • Zone of Enders HD
    • Far Cry 3
    • Journey
    • Skyrim DLC's
    Per total, un an fenomenal pentru gaming in care au iesit unele dintre cele mai bune jocuri ale acestei generatii.
    True true OEE , un an bun pentru gaming , dar nah...Trebuie sa fie si haters

  15. #15 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Sunt multe jocuri in lista aia, dar eu cel putin am asteptat cu adevarat un singur joc in 2012, Hitman. Bioshock l-au impins in 2013, speram si la GTA V anul asta. Dar na, n-a fost sa fie. Nu ma plang, dar mi s-a parut slab pentru ca nu a fost decat un singur joc pe care sa mi-l doresc mult de tot. Dar ma bucur ca am avut Max Payne 3

  16. #16 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Boghy02 View Post
    True true OEE , un an bun pentru gaming , dar nah...Trebuie sa fie si haters
    eu am facut o comparatie cu anii precedenti, iar asta mi se pare cel mai slab, singurul plus pt mine e ca mass effect a ajuns si pe ps3, dar e normal sa avem mai multe pareri

    PS vad ca ai votat cum ca ar fi fost un an slab...deci?

  17. #17 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by OEE View Post
    Hmm, sa vedem:
    • Mass Effect 3
    • The Darkness
    • Uncharted GA
    • Kingdoms of Amalur
    • Sniper Elite v2
    • GR Future Soldier
    • MGS HD
    • Gravity Rush
    • Darksiders 2
    • Dark Souls Prepare to Die
    • Borderlands 2
    • Machinarium
    • Dishonored
    • X-COM Enemy Unknown
    • Halo 4
    • Killzone HD
    • Mass Effect HD
    • Assassin's Creed 3
    • Halo 4
    • Okami HD
    • Zone of Enders HD
    • Far Cry 3
    • Journey
    • Skyrim DLC's
    Per total, un an fenomenal pentru gaming in care au iesit unele dintre cele mai bune jocuri ale acestei generatii.
    Man, din lista aia cam jumatate sunt remake-uri HD. Si DLC-uri sau Game Of The Year? Come on... Deci mai raman vreo 10 jocuri de fapt. Deci 10 jocuri bune pentru tot anul inseamna un an bun? Hai sa fim seriosi.

  18. #18 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Hai sa vedem, rapid, in ordinea aparitiei pe micul ecran: Mass Effect 3, Max Payne 3, The Whitcher 2, Darksiders 2, Borderlands 2, NFS Most Wanted, Forza Horizon, Dishonored, Halo 4, Assassin's Creed 3, un CoD altfel (Black Ops 2) intr-o franciza de la care nu mai speram nimic in materie de noutate.

    Pe cateva nici nu le-am jucat, pe alte cateva le-am omis. Au fost ani mai buni, de acord, dar acesta mi s-a parut un an foarte bun, mai ales in contextul problemelor financiare pe care le tot declara diferite studiouri, criza etc.
    uainars uainars uainars everywhere

  19. #19 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    In ordinea numerelor de pe tricouri: Mass Effect 3, Halo 4, Ghost Recon FS si Darksiders 2. Un an bun.

    As fi vrut si putin The Last Guardian, dar...

  20. #20 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Slab, ma asteptam la mai mult.
    Inafara de cateva jocuri care au fost bune anul asta (Adica Max Payne 3 , Black Ops 2 , HitMan si AC 3) , a fost un an foarte slab cu jocuri mediocre
    Asteptam in principal GTA V , dar nu a fost sa fie.
    Sunt sigur ca 2013 va fi un an mult mai bun in materie de gaming. Probabil vor iesi PS4 si XBOX 720 , jocurile pentru celelalte console se vor ieftini etc..
    Eu nu imi doresc jocuri cu nemiluita, imi doresc jocuri rejucabile, cu un gameplay bun, cu un story cat de cat bun, un multiplayer bine implementat si grafica.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Istoria ta in materie de console (cum ai devenit jucator pe consola) By rodarkone in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 141 Last Post: 12-07-2020, 20:25
  2. Replies: 24 Last Post: 12-01-2015, 12:21
  3. Replies: 12 Last Post: 10-09-2012, 01:57
  4. Replies: 8 Last Post: 06-08-2011, 09:16
  5. Replies: 26 Last Post: 01-01-2010, 03:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts