Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Care este cel mai bun studio de jocuri al anului?

Voters
136. You may not vote on this poll
  • Naughty Dog

    78 57.35%
  • Irrational Games

    6 4.41%
  • Rockstar North

    47 34.56%
  • Nintendo Entertainment

    4 2.94%
  • Crystal Dynamics

    1 0.74%
Results 1 to 6 of 6

Thread: CG Awards 2013 - Cel mai bun Studio de Jocuri

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    CG Awards 2013 - Cel mai bun Studio de Jocuri

    Intrucat se apropie finalul anului 2013, este momentul sa tragem linie si sa vedem care au fost cu adevarat cele mai bune rezultate. Anul acesta am ales sa facem ceva special, prin urmare CG Awards-ul pe 2013 va contine mult mai multe sectiuni decat am avut vreodata. Va rugam sa votati si in celelalte categorii pentru CG Awards. Cu cat sunt mai multi participanti, cu atat avem o confirmare mai ferma asupra rezultatelor. Multumim si spor la vot! Va rugam sa postati si opiniile voastre in legatura cu votul acordat!

    CG Awards 2013 - Cel mai bun Studio de Jocuri
    Nominalizarile pentru aceasta categorie sunt:
    • Naughty Dog
    • Irrational Games
    • Rockstar North
    • Nintendo Entertainment
    • Crystal Dynamics

  2. #2 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    In mod normal as fi mers pe Irrational Games, dar ultimului Bioshock i-au lipsit cateva elemente de finete si de finisare. Din acest motiv, votu meu se duce direct catre cei de la Naughty Dog.

  3. #3 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Rockstar North - a lansat jocul cu cel mai mare buget din istorie, cel mai rapid vandut produs de entertainment ever (800 mill $ in 24 de h, si nici macar nu a fost lansat pe PC), calitate exceptionala, produs finit si nu ,,de abia astept sa scoata inevitabilul DLC in urmatoarele 2 luni sa vad cum se termina jocul"

  4. #4 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    ^ R*North jos palaria

  5. #5 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Naughty, naughty dogs

  6. #6 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Fara dar si poate Naughty Dog. Tipii acestia au reusit sa se foloseasca de PS3 la maxim cand vine vorba de grafica, a avut un gameplay foarte bun din cate am auzit (nu, nu l-am jucat inca dar nu trebuie sa il butonezi ca sa iti dai seama cat de bun e) si povestea e extrem de buna din cate mi-au zis foarte, foarte multi prieteni (nu am mai auzit asa multe cuvinte de lauda legate de un joc de ani de zile). Cei de la Naughty Dog ne-au aratat ca nu iti trebuie console next gen ca sa lansezi ceva ce sa te lase masca. Jos palaria!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-01-2015, 21:17
  2. Replies: 10 Last Post: 29-12-2013, 23:58
  3. CG Awards 2013 - Cel mai bun TV By MonkY in forum Polls
    Replies: 1 Last Post: 16-12-2013, 11:53
  4. CG Awards 2013 - Cel mai bun Monitor By MonkY in forum Polls
    Replies: 1 Last Post: 16-12-2013, 08:57
  5. Replies: 4 Last Post: 21-12-2011, 06:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts