Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 216

Thread: Star Wars Battlefront 2

  1. #81 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sunt curios care va fi situatia la lansare.


  2. #82 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  3. #83 SP
    Member Otman's Avatar

  4. #84 SP
    Member Otman's Avatar

  5. #85 SP
    Member Otman's Avatar
    EA Cuts Star Wars Battlefront II Hero Costs After Widespread Anger

    https://kotaku.com/ea-cuts-star-wars...des-1820410057

    EA Defense Of Star Wars Battlefront II Becomes Most Downvoted Reddit Comment Ever

    https://kotaku.com/ea-defense-of-sta...dow-1820396527


  6. #86 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Odata cu scazutu pretului la eroi au scazut si reward-ul care il primesti la misiuni . Deci basically nu au facut nimic.

  7. #87 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  8. #88 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Quote Originally Posted by SYZYGY View Post
    Odata cu scazutu pretului la eroi au scazut si reward-ul care il primesti la misiuni . Deci basically nu au facut nimic.
    *Pe care

  9. #89 SP
    Member Otman's Avatar
    Vai cum as dansa eu pe cenusa sediului EA.......gunoaiele dracului.

    Battlefront 2 era jocul anului pt mine si eu nu-s jucator de pvp...si numa pt campania aia de ~8 ore si cateva moduri survival imi ajungea

    Il am preorder...mai stau pana joi seara sa vad daca schimba ceva....desi.....mai mult ca sigur ii dau cancel inainte de lansare...damit...

    Well...o sa-l joc si pe asta ca pe primul, l-am luat in vara asta Deluxe Edition cu 7 lire.

    Pe de alta parte....so what....numa bine o sa am timp sfarsitul anului pt inca un playthrough de Witcher 3.

  10. #90 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Eu numai sper ce cei de pe forum nu vor cumpara aceasta mizeri. Macar noi sa facem ceva impotriva putrefactiei, ce este mictrotranzactia.

  11. #91 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Pe fata ma.. nu mai stiu ce sa mai faca sa ti-o traga in dos si cu portofelul jos. Bravo!
    Partea trista e ca nu este doar "the worst US company of 2012-2013", este un flagel deja, la nivel de publisheri.

  12. #92 SP
    Member cipvas's Avatar
    Mda, l-am jucat aseara cam 1 ora jumate. Primele impresii? Loading screen !!! Se incarca jocul...Loading screen....se termina jocul....Loading screen...iesi din joc...Loading screen. Si nu e de 5-6 secunde, chiar aveam timp sa trag cate jumate de tigare. Confirm ca au scazut pretul la caracterele principale. Ar fi fost culmea sa le lase asa in nesimtire. Freeze dupa primul meci...si nici macar nu era multiplayer. In rest e ok, mai putin treaba cu microtranzactiile.

  13. #93 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Ca tot ne-am consternat, fac loc unui profesionist. Nu stiu daca sa rad sau sa plang, jale, cum am ajuns aici..



    PS: este on-topic cat se poate cu Battlefront 2.

  14. #94 SP
    Member Otman's Avatar


    Se duce la dracu tot ce inseamna big games si AAA titles....le pot zice $$$ games ca trebuie sa dai cam 3 cifre pe ele ca sa ai jocul full...o mizerie.

    Macar Sony in exclusivitatile lor nu au bagat inca microtranzactii, dar tare mi frica ca daca vad cum le curg la astia sutele de milioane din micro$......nu o sa ramana ei aia mai fraieri.

  15. #95 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Votați cu portofelul, simplu.

  16. #96 SP
    Banned Alex Khan's Avatar

  17. #97 SP
    Senior Member Encman's Avatar
    Wonderfully intrusive..

  18. #98 SP
    Member Otman's Avatar
    Part II.......n-au reparat nimic.........ai nevoie de 4300 de ore ca sa deblochezi tot


  19. #99 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    Ce atatea ore in jocuri open world, astia de la EA sunt darnici, atatea ore de joc cu doar 60 de coco + continutul care va mai veni si va trebui deblocat, joci pana apare ps6

  20. #100 SP
    Member cipvas's Avatar
    Lăsând restul puțin deoparte... la mine când se încarcă un meci consola mai are puțin și decolează. La fel și când dau quit la un meci. La niciun joc nu am auzit-o sa facă in halul asta. PS4 Pro. La voi cum e?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 11 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Star Wars Battlefront By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 478 Last Post: 02-05-2017, 21:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts