Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 87

Thread: Skull and Bones

  1. #41 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E tipu ala mult prea excited, cumva, de repetivitate si grinding

  2. #42 SP
    Manager paul's Avatar
    Din nou amanat, pentru ianuarie-martie 2024, conform ultimului financial statement al Ubisoft.

  3. #43 SP
    Manager paul's Avatar
    Lansare in 16 februarie:


  4. #44 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Cine vrea cod de Beta, poate folosi. Nu stiu daca exista limita sau ceva:

    https://register.ubisoft.com/skullan...13PuJx9H9-16hA

  5. #45 SP
    Member olteanug's Avatar
    Cât aș râde dacă l-ar anula în ultimul moment!
    Gen, câți o să-l cumpere pe console când ai AC Black Flag ? Pe PC nu o să-l cumpere nimeni, având abonamentul Ubisoft Plus.

    La câti bani au investit și timp, scoteau 2-3 jocuri epice cu Prince of Persia.

  6. #46 SP
    Manager paul's Avatar
    Endgame & Year 1 Roadmap:

    How to be a Pirate Kingpin:

  7. #47 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Open Beta intre 8 si 11 Februarie.

    Cred ca putem sa tratam acest open beta cu un demo si sa testam cu totii jocul, ca sa ne facem o idee mai clara si clar personala, asupra jocului.

  8. #48 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ce-ai ma, eu inca refuz sa accept ca o sa se lanseze asta, pana nu-l vad acolo cu "buy" in loc de "pre-order" nu cred

  9. #49 SP
    Member olteanug's Avatar
    Cu siguranță vor fi niște concedieri mari la Ubisoft după ce se lansează jocul ăsta.

  10. #50 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nicidecum. Echipa care lucreaza acum la joc e total alta fata de cea initiala (au plecat/venit atatia oameni incat cred ca s-a schimbat echipa aproape integral si foarte probabil de mai multe ori). Abia asteapta Ubisoft sa arunce asta in apa (pun intended) ca sa mute developerii la proiecte ca lumea.

  11. #51 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Open beta - 8-11 Februarie

  12. #52 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Dev Diary #1 - Building a World of Piracy

  13. #53 SP
    Member olteanug's Avatar
    Chiar și cu grafica pe care o are acum de 2013, AC Black Flag are bătăliile navale mult mai intensive, mai emoționale (la un moment dat, nu dau SPOILER), mai spectaculoase, simți din plin când tragi ghiulele și le încasezi, te agiți când vezi că-ți moare echipajul la lupte corp la corp când capturezi corabia inamică (ca să o scufunzi apoi), ai și sentimentul ăla de împlinire când îi iei resursele și investești în reparația corabiei tale, dar și în echipamente. Și te simți încântat când explorezi.
    Îl ai pe Edward Kenway, protagonistul de care te atașezi + personajele secundare, ți se dă din start și patru motive să joci jocul până la capăt: explorarea, îmbogățirea rapidă pentru a cumpăra chestii, artefactul Edenului, povestea.

    Skull & Bones nu stârnește nimic din ce simțeam în AC Black Flag.
    Cu toată grandoarea detaliilor, cu toate facilitățile pe care le aduce, cu grafica aia „next-gen”, cu elementele unui joc MMO cu microtranzacții...
    De ce nu au putut să introducă toate mecansimele alea noi de grind....de gameplay într-un AC nou?

  14. #54 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Iar compari un joc vechi, pe care deja l-ai jucat si apreciat (personal nu mi-a placut Black Flag) cu ceva nelansata si bazat doar pe pareri de pe internet?

    Pune mana pe open beta, joaca cateva ore si vino dupa aia cu un mesaj.

  15. #55 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    The Turbulent Story of Skull and Bones | IGN Inside Stories

  16. #56 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Launch trailer

    Making A Pirate's Life For Fans

  17. #57 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De astazi este disponibil Open Beta pe Xbox, PS5 si PC, iar progresul se va transfera in jocul full.

    Avem si un video cu avantajele PS5:

  18. #58 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Launch trailer

    Making A Pirate's Life For Fans
    Ba cat de deconectat de la industrie (si istorie? bun simt?) sa fii sa pui rahat piesa pop intr-un trailer cu f-ing pirate fantasy in loc de un sea shanty reinterpretat (ca alea de obicei sunt mai vesele si uplifting, inteleg ca astia trag inspre ceva mai serios si dark). Plus acelasi speech cheesy si obosit pe care simt ca-l aud in toate jocurile "lumea ne uraste dar nu ne pasa, o ardem oricum #edgy #rebel #statulparalel". Inteleg ca jocul e varza dar macar pe marketing sa *incerci* sa ma pacalesti si sa-mi vinzi jocul.

    Launch trailerul ala a reusit sa faca piratii sa para plictisitori, nu credeam ca e posibil.

  19. #59 SP
    Member omega's Avatar
    Jocul arata super bine si mecanicile par super interesante. In sfarsit mai vedem si altceva, ma duce cu gandul la seria silent hunter. Oricum e clar ca jocul nu e pentru oricine, dar cine si-a dorit sa fie pirat de mic atunci sigur se va bucura de aceasta capodopera. Deja Ubisoft este la nivelul la care nici nu prea mai are nevoie de prezentari, beta, demo si alte reclame. E facut de Ubisoft stii sigur ca e ceva special.

  20. #60 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Si in primul trailer au folosit un cover al piesei Crazy - Seal, care mi s-a parut un pic mai potrivita:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:49
  2. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:49
  3. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 23:48
  4. Media Library - Skull Girls - Peacock Trailer By andreicristian9 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 26-06-2011, 08:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts