Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: Consoles Sports League Romania

  1. #1 SP
    Junior Member DEiu's Avatar

    Consoles Sports League Romania

    O veste buna pentru iubitorii consolelor din Romania. CSL Romania de deschide oficial. Ieri a fost deschiderea oficiala a Consoles Sports League Romania. In aceasta liga puteti sa jucati pe Xbox360, Playstation3 si Nintendo WII. Daca aveti sugestii pentru jocuri noi accesati forumul care este postat in stire si faceti un nou topic cu sugestia voastra.

    Stirea intreaga o puteti gasi aici: Consoles: CSL Romania se deschide oficial! - News - Romania - Consoles

    In stire apar si ladderele care s-au facut pana acum.

    Va multumesc pentru intelegere si va astept la joc

    Pentru cei care aveti probleme cu inregistrare va astept cu intrebari in acest topic

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Good News

    P�nă acum am jucat doar �n Germania (�n liga lor)

  3. #3 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Am facut inscriere pe site, dar nu am primit nici un mail.

  4. #4 SP
    Junior Member DEiu's Avatar
    verifica la spam sau asteapta probabil iti trimite mai greu

    ---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 06:46 PM ----------

    Prima cupa pentru console: Consoles: "Cupa" - Forum - Romania - Consoles

    ---------- Post added 16-08-2009 at 12:21 AM ---------- Previous post was 15-08-2009 at 09:02 PM ----------

    Am vazut ca sunt inscrisi deja cativa useri si acest fapt ma bucura, dar nu va vad in laddere . Daca nu stiti cum sa intrati aveti la linkul de la ladder sus Signup

  5. #5 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Nici eu nu am primit mail, cu toate ca am dat sign up pe la 4...

  6. #6 SP
    Junior Member DEiu's Avatar
    Cand dai signup esti automat in ladder. Email primeste doar cand te inregistrezi pe site-ul CSL. Probabil ai in spam.

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by DEiu View Post
    Am vazut ca sunt inscrisi deja cativa useri si acest fapt ma bucura, dar nu va vad in laddere . Daca nu stiti cum sa intrati aveti la linkul de la ladder sus Signup
    ..cum nu

    Consoles: Rankings - Street Fighter 4 (360) 1on1 Ladder - Romania - Consoles

    Aștept challange

  8. #8 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pai suntem cativa care vrem 4 on 4 Gears of War 2.

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #10 SP
    Junior Member DEiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Pai suntem cativa care vrem 4 on 4 Gears of War 2.
    este Consoles: Gears of War 2 (360) 4on4 Ladder - Romania - Consoles

  11. #11 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Pe cand si turnee de Killzone 2 (1vs1, 2vs2, 4vs4)?

  12. #12 SP
    Junior Member DEiu's Avatar
    Faci un topic nou aici: Consoles: Ligi Noi - Forum - Romania - Consoles si propui un ladder pentru Killzone, nu putem face laddere in prostie daca nu este cerere. Daca vor fi doritori de Killzone vom face si laddere de Killzone

  13. #13 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    De curiozitate, ati avut cerere mare pentru ladder de Undercover? Laddere de Killzone 2 si Resistance 2, trebuiau facute din start, parerea mea. Cum vine asta, sa fac eu un topic, unde sa ma rog de voi, ca vreau sa joc (probabil cel mai jucat FPS de pe PS3) Killzone 2?

    Nu mi-o luati in nume de rau, dar cred ca ati inceput cu stangul.

    game on!

  14. #14 SP
    Junior Member DEiu's Avatar
    Nu a zis nimeni sa te rogi tu de noi, daca doresti un joc faci topic si il propui, nu am de unde stii eu ce doriti voi cel mai mult sa jucati.

    ---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:02 PM ----------

    CSL Romania cauta admini

    Consoles: CSL Romania te vrea! - News - Romania - Consoles

  15. #15 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Laddere de Killzone 2 si Resistance 2, trebuiau facute din start, parerea mea. Cum vine asta, sa fac eu un topic, unde sa ma rog de voi, ca vreau sa joc (probabil cel mai jucat FPS de pe PS3) Killzone 2?
    Cat timp cei de la Sony continua sa fie timizi si nu arata lumii intregi psn activity for the week of ..., cum exista pentru Xbox 360, baietii chiar nu au de unde sa stie ce si cum sa puna cand vine vorba de PS3. Ladder-ele pentru Xbox 360 cred ca au fost concepute in urma unor fundamentari pe date concrete - obtinute cu mare lejeritate, de altfel, care, cum spuneam mai sus, lipsesc in cealalta arie.

  16. #16 SP
    Junior Member DEiu's Avatar
    Sunt doar cateva ligi pentru inceput nu trebuie sa va enervati ca nu este jocul care il jucati voi. V-am dat link unde puteti face topic pentru propunerea acelui joc pe CSL Romania

  17. #17 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by DEiu View Post
    Sunt doar cateva ligi pentru inceput nu trebuie sa va enervati ca nu este jocul care il jucati voi. V-am dat link unde puteti face topic pentru propunerea acelui joc pe CSL Romania
    Nu m-am enervat deloc, doamne-fereste, nici nu imi permit momentan. Sunt inca in spital, operat acum cateva ore la menisc. Doar ca nu am inteles de unde aveti feedback pentru acele jocuri....Undercover, de exemplu.

    @sanjuro: deci sa inteleg ca, cuvantul de ordine este lejeritate?

  18. #18 SP
    Junior Member DEiu's Avatar
    ramane tot cea veche pentru ca site-ul e supra solicitat .. pe maine o sa ai noua poza la profil

  19. #19 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by DEiu View Post
    ramane tot cea veche pentru ca site-ul e supra solicitat .. pe maine o sa ai noua poza la profil
    Am rezolvat, merci. Am șters postul

  20. #20 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    asa mai trece cate-un tufis uscat in mijlocul desertului ce se numeste Call of Duty 4 din tara PS3. Canta greierii pe langa mine acolo. Nimeni, nimic, nicaieri?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 24-11-2011, 11:09
  2. FIFA 12 fara Czech League si Turkish League By IceBlast13 in forum Console News
    Replies: 10 Last Post: 05-10-2011, 21:56
  3. Consoles brands VS Game makers By zaice in forum Console Club
    Replies: 28 Last Post: 04-08-2009, 18:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts