Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 290

Thread: The Division 2

  1. #21 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Iarasi ai aparut sa iti aperi jocul? Stiu cum se fac jocurile, trebuie sa iei totul ca atare? Why so serious?

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mie unul nu mi se pare un joc rau... dar si acum ma intreb ce anume nu m-a prins in The Division. Avea toate elementele, dar ceva nu se pupa. Sa speram ca la 2 nu va fi la fel.


  3. #23 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Iarasi ai aparut sa iti aperi jocul? Stiu cum se fac jocurile, trebuie sa iei totul ca atare? Why so serious?
    "imi apar jocul" asta asa cum apar si FIFA sau alte jocuri de genul. Asa se fac continuarile. Era culmea ca Division 2 sa fie un joc cu masini, sau de fotbal.

    E absurd ce zici iar comentariul tau a fost foarte deplasat, as putea spune chiar ca a fost comentariu de troll.

  4. #24 SP
    Senior Member nina's Avatar
    asta e shooter pentru noobi,nu iti trebuie skill sau timing foarte bun
    asta e un shooter arcade pentru cei ca mine ca nu le plac shooterele ca sunt slabi
    nici nu prea jucam in dark zone vs players,doar coop cu players si AI logic ca mult mai usor de batut
    nu toata lumea e fan battlefield,cod sau siege,eu sunt fan division si plants vs zombies.....cata satisfactie am cand joc(foarte rar) online pvz si omor copiii de 8-14 ani si urla

  5. #25 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    @razvan ba nu am cu tine nimic, dar iei totul prea in serios, te-ai gandit ca poate nu am vorbit serios? Am jucat si eu destul division, si mi-a placut cat l-am jucat, si sper sa fie asta mai bun ca e numai bun de co-op. Si da a fost un pic de trolling acolo. Hai peace.

  6. #26 SP
    495
    Member 495's Avatar
    8 people raids.

    imi va fi dor de new york insa.

  7. #27 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Primul joc Division si acesta se pot juca solo? Au SP?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #28 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da, eu l-am jucat pe primul exclusiv solo.

  9. #29 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu pana nu incerc beta/citesc recenzii nici nu ma gandesc sa cumpar jocul

  10. #30 SP
    Banned Captain Price's Avatar
    Asta e joc cu grafica de 2018? Parca e un downgrade fata de Ghost Recon Wildlands.
    Dar si gameplay-ul, se duc aia spre Capitol ca sa fie impuscati ca prostii in stil D-Day, ceea ce denota ca nici jocul asta nu va avea tactica.

    Dezamagitor....asteptam mai degraba un Splinter Cell.

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Destul de multe pareri despre joc de la oamenii care au jucat closed beta sau au pus mana pe el la PAX.

    Se pare ca este cel putin la fel de bun ca primul in stadiul actual (adica mult imbunatatit fata de lansare) iar noua locatie + faptul ca avem 3 dark zones dar mai deiferite ca si conceptie fata de primul, par aditii interesante.

    Mai e putin pana la lansare, dar astept totusi open beta pentru o parere personala despre joc.





  12. #32 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am precomanda la eMag. Am sunat azi pentru codul de acces closed beta de weekendul asta si mi-au zis ca nu ei trebuie sa-mi dea nimic, ca nu au nimic de dat si ca Ubisoft ar trebui sa-mi dea asa ceva

    Le-am explicat frumos ca Ubisoft nu are de unde sa stie ca eu am precomanda la eMag, pentru un produs fizic si a zis ca o sa spuna mai departe cui se ocupa de jocuri, ca sa vada daca poate sa-mi dea "vreo serie d-aia"

  14. #34 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Am precomanda la eMag. Am sunat azi pentru codul de acces closed beta de weekendul asta si mi-au zis ca nu ei trebuie sa-mi dea nimic, ca nu au nimic de dat si ca Ubisoft ar trebui sa-mi dea asa ceva

    Le-am explicat frumos ca Ubisoft nu are de unde sa stie ca eu am precomanda la eMag, pentru un produs fizic si a zis ca o sa spuna mai departe cui se ocupa de jocuri, ca sa vada daca poate sa-mi dea "vreo serie d-aia"
    La fel a fost și pentru Anthem. Au promis că vor contacta responsabilul de produs ... Nu am văzut nimic

    Trimis de pe al meu Nokia 8 Sirocco folosind Tapatalk

  15. #35 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Avem placerea de a va oferi 30 de key-uri pentru pentru beta The Division 2. 20 dintre ele le voi lista aici, 10 vor fi listate pe pagina de Facebook. Le voi numerota, si am rugamintea sa nu abuzati... luati cate un cod si postati va rog ce numar ati ales, pentru a nu-i incurca pe ceilalti. Multumesc anticipat! Si mii de multumiri celor de la Media Galaxy, care au oferit codurile!
    1. GJPU-C8HQ-AHR8-EPQA
    2. 87VJ-NMLP-DGHA-PY8M
    3. CLQC-WNN8-CCPV-A7M4
    4. Q3XA-AU6G-LXAH-Y6DY
    5. MA7C-LGNG-4CJP-8W9K
    6. UMJK-A9WE-BJLV-4WYA
    7. CHJX-MAHR-CAEU-TCRB
    8. 6TNL-C7XR-XEEC-MR3Y
    9. AXEM-ABEU-4NGT-M3QC
    10. DXWY-L3HG-ALKR-BJ86
    11. QYKW-LVVT-ACL9-UWBD
    12. GPXB-MERN-PMGC-L6EJ
    13. LDAQ-YCT7-4EAN-UP6K
    14. JW68-RAC9-KJQG-3AFG
    15. UFTD-LXMA-LG7J-MYRW
    16. VCX8-QXDR-66KW-GEDU
    17. N7EC-HELM-E7TV-8L77
    18. DFC6-NTPQ-AJFE-LWLL
    19. A39D-A98L-ALRP-QRG8
    20. L9N8-DUA6-JTWV-4HN3

    P.S. Codurile sunt multiplatform si trebuie sa le dati redeem pe www.thedivisiongame.com/beta. Enjoy! Va astept cu impresii despre joc.

  16. #36 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tks man. Am luat eu #19

  17. #37 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Eu nu iau ca am timpul foarte limitat si nu vreau sa las pe afara vreun user care poate veni cu o parere mai obiectiva despre joc decat as putea avea eu, insa ma intereseaza maxim ce o sa spuneti despre joc.
    Deci, dau refresh des si abia astept parerile voastre .

  18. #38 SP
    Junior Member DIDE's Avatar
    Codul HGEN-XATC-ERCY-A4KU, multumesc CG

  19. #39 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    am luat eu # 13 .multumesc

  20. #40 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    #20. L9N8-DUA6-JTWV-4HN3 - multumesc MG si CONSOLE GAMES

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1283 Last Post: 14-03-2020, 04:45
  2. The Division LFG By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 40 Last Post: 08-07-2018, 18:36
  3. Vand Tom Clany's The Division,The Crew Ultimate Edition,Watch Dogs Ps4 By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 11-11-2017, 08:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts