Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Ce sa cumpar?XBox 360 sau ps3

  1. #1 SP
    Junior Member Mihai27's Avatar

    Ce sa cumpar?XBox 360 sau ps3

    Salut!Doresc sa imi cumpar un PS3 sau un xBox 360!Ce se merita sa cumpar?Au cativa bani limitati,probabil o sa fie ceva SH .Ma intereseaza o durata de viata mai mare,si sa nu ajunga ca PS3 [ sa nu se mai produce jocuri pt el] . Adica vreau o consola pentru care sa se lanseze jocuri mereu,gen cand va aparea gta 6, si alte jocuri noi sa se poate juca pe consola . Pe care consola credeti ca se va lansa mai multe jocuri de acum? XBOX 360/PS3 . Eu as merge pe xbox,daca este il si modez,recomandati modarea? App voi cumpara varianta Slim/S Slim .Am un televizor de aprox. 100cm HD marca ZANUSSI

  2. #2 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ia-ți Xbox 360, sigur vine GTA 6 pe consola aia. Îți recomand si un tv Electrolux la 102 cm, sa fie un upgrade considerabil. Nu știu cât de bine o să se vadă GTA 6 pe televizorul Zanussi.

  3. #3 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Daca vrei jocuri noi, eu iti recomand sa mai pui niste bani si sa iti cumperi PS4 sau Xbox One. In ceea priveste ce sa alegi.. asta poti sa decizi doar tu, insa daca vrei exclusive marca sony (vezi Uncharted, The Last Of Us, Spiderman etc) iti recomand PS4. Pe de alta parte daca preferi jocuri cum ar fi Forza sau Gears of War atunci mergi lejer pe Xbox One. PS3 si X360 sunt console cu hardware cu mult depasit.. nu mai sunt capabile in a rula jocuri noi sau pe cale sa apara (poate doar fifa, insa si asta cu grafica mai proasta si features mai putine).
    Daca vrei sa modezi iti recomand sa nu mai cumperi nimic pentru ca nu merita.

  4. #4 SP
    Junior Member Mihai27's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Daca vrei jocuri noi, eu iti recomand sa mai pui niste bani si sa iti cumperi PS4 sau Xbox One. In ceea priveste ce sa alegi.. asta poti sa decizi doar tu, insa daca vrei exclusive marca sony (vezi Uncharted, The Last Of Us, Spiderman etc) iti recomand PS4. Pe de alta parte daca preferi jocuri cum ar fi Forza sau Gears of War atunci mergi lejer pe Xbox One. PS3 si X360 sunt console cu hardware cu mult depasit.. nu mai sunt capabile in a rula jocuri noi sau pe cale sa apara (poate doar fifa, insa si asta cu grafica mai proasta si features mai putine).
    Daca vrei sa modezi iti recomand sa nu mai cumperi nimic pentru ca nu merita.
    Cam cat ar costa un Xbox One / PS4 sh? Si cat ar costa modarea lui?Am buget maxim 350-450 ron fara modare..

    ---------- Post added 29-09-2018 at 18:48 ----------

    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Daca vrei jocuri noi, eu iti recomand sa mai pui niste bani si sa iti cumperi PS4 sau Xbox One. In ceea priveste ce sa alegi.. asta poti sa decizi doar tu, insa daca vrei exclusive marca sony (vezi Uncharted, The Last Of Us, Spiderman etc) iti recomand PS4. Pe de alta parte daca preferi jocuri cum ar fi Forza sau Gears of War atunci mergi lejer pe Xbox One. PS3 si X360 sunt console cu hardware cu mult depasit.. nu mai sunt capabile in a rula jocuri noi sau pe cale sa apara (poate doar fifa, insa si asta cu grafica mai proasta si features mai putine).
    Daca vrei sa modezi iti recomand sa nu mai cumperi nimic pentru ca nu merita.
    Cat ar costa un PS4 /Xbox one cu o maneta,toate aacesorile pt functionare,si macar cu un joc fara fifa ex: gta v? Cea mai ieftina..

  5. #5 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Cam dublul bugetului tau te costa.

  6. #6 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihai27 View Post
    Cam cat ar costa un Xbox One / PS4 sh? Si cat ar costa modarea lui?Am buget maxim 350-450 ron fara modare..

    ---------- Post added 29-09-2018 at 18:48 ----------



    Cat ar costa un PS4 /Xbox one cu o maneta,toate aacesorile pt functionare,si macar cu un joc fara fifa ex: gta v? Cea mai ieftina..
    Google , mai mult nu am cum sa te ajut.

  7. #7 SP
    Member madskills's Avatar
    ai gresit pagina baiatul meu. Fara suparare dar eu refuz sa cred ca tu vorbesti serios si nu esti troll. Spui ce sa alegi intre ps3 si xbox apoi spui sa nu fie ca ps3, ca nu se mai lanseaza jocuri
    Cu banii pe care ii ai tu la dispozitie poti sa iti iei ultimul fifa pentru ps4 si iti mai ramane si de vreo 2 saorma si o sticla de suc si te duci cu toate astea la un prieten si te joci. Nu sunt rautacios dar repet, refuz sa cred ca e "pe bune" intrebarea.

  8. #8 SP
    Junior Member Mihai27's Avatar
    ps2* [s a nu mai fie ca ps2].Am scris pe graba

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cumpar controller Xbox One sau Xbox 360 By BigLebowski in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 11-07-2018, 23:16
  2. PS3 sau XBOX 360 By Sopi in forum Console Club
    Replies: 9 Last Post: 09-11-2013, 22:28
  3. Xbox 360 sau PS3? By marcusn in forum Console Club
    Replies: 29 Last Post: 01-11-2012, 14:35
  4. Sfat achizitionare Ps3 Sau Xbox 360 By afganistanu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 12 Last Post: 17-10-2011, 21:55
  5. Ce consola sa cumpar? Wii sau Ps3? By ymess in forum Nintendo Wii
    Replies: 14 Last Post: 07-07-2010, 19:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts