Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 149

Thread: Borderlands

  1. #41 SP
    Member Devergo's Avatar
    Level 25 Hunter
    App,a mai avut cineva probleme la questurile cu "gather weapon parts"?Am inceput cel pentru Sniper si cel pentru Assault Rifle si la ambele am gasit toate partile,inafara de 1 .Imi arata pe harta locul,stau exact pe el,ma uit in sus,in jos....nimic,e foarte frustrant.
    Am versiunea de PS3,zona 2.

  2. #42 SP
    Member richardm27's Avatar
    Incearca sa te urci si pe baracile banditilor, din ce tin eu minte am gasit si pe acolo.

  3. #43 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by Devergo View Post
    Level 25 Hunter
    App,a mai avut cineva probleme la questurile cu "gather weapon parts"?Am inceput cel pentru Sniper si cel pentru Assault Rifle si la ambele am gasit toate partile,inafara de 1 .Imi arata pe harta locul,stau exact pe el,ma uit in sus,in jos....nimic,e foarte frustrant.
    Am versiunea de PS3,zona 2.
    Cateodata e pus sub o cutie sau in spatele unei usi care trebuie sa o deschizi.

  4. #44 SP
    Junior Member digitaltrilby's Avatar
    Daca vrea cineva sa joace cu mine is level 35 soldier si am terminat jocul asa ca stiu tot

  5. #45 SP
    Member Devergo's Avatar
    la level 35 ai terminat?speram sa fie monstrii de level 40-50 plini de bunatati.

  6. #46 SP
    Senior Member tray's Avatar
    eu l-am terminat la 32 chiar

  7. #47 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Vreau si eu sa joc cu romani Mi-am gasit inca 3 persoane cu care sa ma joc, dar fiecare vorbeste engleza in felul lui . Nu am terminat jocul, sunt level 27, pe PS3. Id-ul il gasiti la profil

  8. #48 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  9. #49 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by digitaltrilby View Post
    Daca vrea cineva sa joace cu mine is level 35 soldier si am terminat jocul asa ca stiu tot
    Trebuie sa te contrazic
    Nu stii tot. Nu ai facut toate side-questurile. Eu sunt Level 33 sau 34 si mai am foarte mult din el.
    Daca vrea cineva sa joace pe Live dati add la reborn2603.
    I'm the hot chick that burn bad guys ^^

  10. #50 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ce fac prietenii de pe XBL (și ăștia-s doar trei...păcat că nu arată mai mulți așa...că-s peste 50 ce-l joacă acum):

    P�nă ajunge jocul la mine...mor!
    Attached Images Attached Images maaaaaaaaaaaaaaaaaa-.jpg

  11. #51 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  12. #52 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Stie cineva cand apare DLC-ul?
    Mai am putin si termin Playthrough 2, si ar pica la fix week-endul asta

  13. #53 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Stie cineva cand apare DLC-ul?
    Mai am putin si termin Playthrough 2, si ar pica la fix week-endul asta
    ...a apărut de trei zile și costă $9.99/800

  14. #54 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...a apărut de trei zile și costă $9.99/800
    My google fu is not as strong as i had thought.

    Am si gasit un shotgun care imi scapa acum denumirea exacta dar e ceva cu "..... Crux", si la descriere are textul "Bring on the dead".
    Cum sa nu-ti iei DLC-ul in conditiilea astea?

    ---------- Post added 27-11-2009 at 10:20 PM ----------

    Ce nesimtiti.. nu-mi vine sa cred.Am irosit 10$ pe DLC-ul asta.

    In primul rand au spus ca nivelul monstrilor va fi in functie de nivelul caracterului.. ca te poti duce la lvl 1 sau la lvl 50.
    M-am dus acolo cu caracterul meu de lvl 50 si toti zombie sunt 42-43... doar ma uit urat in directia lor si mor, nu e pic de challenge. Si asta dupa cam 1 ora de joc, in care am fost in cam 4 zone diferite, nu ma refer doar la primii pe care ii intalnesti.

    In al doilea rand nu am mai intalnit asemenea frame rate drop. Fara sa exagerez, au fost cazuri in care aveam 2-3 fpsuri. Intr-una din zone e practic nejucabil, cum apesi pe trigger sa tragi cum se misca-n poze.

    INFECT

    ---------- Post added 28-11-2009 at 02:16 AM ----------

    LE: M-am intors dupa ce am terminat si ultimul quest din story line in playthrough 2 si vad ca acum sunt si zombie level 50.

    Nu prea inteleg de ce avea legatura una cu alta dar in fine....daca scap si de frame rate drops atunci nu e asa rau

  15. #55 SP
    Senior Member Razvan's Avatar

  16. #56 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Pentru cei care sufera de insomnii, as vrea sa joc si sa termin jocu' asta la co-op insa problema e ca abia de la 2:30 AM incolo voi fi disponibil (in fiecare seara).

    Asa ca adaugati dSKhan pe XBL si hai sa-i dam bataie

    Oferta valabila si pentru Left 4 Dead (primul) care inca e sigilat pentru ca n-am avut cu cine sa joc.

  17. #57 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Am si eu o intrebare cam off topic....Claptrap nu are aceiasi voce cu GIR din Invader ZIM?




    Ma roade curiozitatea asta ca de fiecare data cand joc imi aduce aminte de gir.

  18. #58 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Pentru cei care sufera de insomnii, as vrea sa joc si sa termin jocu' asta la co-op insa problema e ca abia de la 2:30 AM incolo voi fi disponibil (in fiecare seara).

    Asa ca adaugati dSKhan pe XBL si hai sa-i dam bataie

    Oferta valabila si pentru Left 4 Dead (primul) care inca e sigilat pentru ca n-am avut cu cine sa joc.
    man la ora aia dorm neintors

    iar esti de noapte? la ore rezon cand esti disponibil sa jucam?

  19. #59 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  20. #60 SP
    Senior Member Nash's Avatar





Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Borderlands 2 By erik95 in forum Console Club
    Replies: 349 Last Post: 20-01-2015, 17:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts