Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 8 of 8

Thread: Scorn

1. #1 SP
    Member KurtKnispel's Avatar

Scorn

2. #2 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

Scorn

Eu au aratat doar un CGI penibil dar se pare ca jocul nu este chiar atat de nou:

3. #3 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Aratā ok. Pe mine mai mult tematica/designul în gen Giger m-a atras. Vom vedea ce si cum.

4. #4 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cica se tot lucrează la el de prin 2014 am înțeles. Mie art work-ul din trailer mi-a lăsat un aer de Alien / Prometheus, probabils developerii is fani.

5. #5 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Penibil ? OMG ! mie mi se pare Masterpiece ! Original ! Mind****ed ! Am o carte SF veche ce are pe coperta ceva de genul , dar mai este si filmul eXistenZ ! de aici si deja-vu-ul ! Dar na ....fiecare cu gusturile lui ! clipul pus de tine este din 2017, ai vazut nu?

6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Cica se tot lucrează la el de prin 2014 am înțeles. Mie art work-ul din trailer mi-a lăsat un aer de Alien / Prometheus, probabils developerii is fani.
    Exact asta am zis când am văzut prima dată trailer Mama ce aduce cu Prometheus!

7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Penibil ? OMG ! mie mi se pare Masterpiece ! Original ! Mind****ed ! Am o carte SF veche ce are pe coperta ceva de genul , dar mai este si filmul eXistenZ ! de aici si deja-vu-ul ! Dar na ....fiecare cu gusturile lui ! clipul pus de tine este din 2017, ai vazut nu?
    Dap. D-aia ziceam ca se lucreaza la el de mult.
    Si da, mie mi s-a parut penibil. Ma asteptam doar la gameplay si au aratat doar CGI. Nu au zis/aratat nici ce fel de joc este, mai ales in conditia in care aveam gameplay din 2017 pe youtube.

Jocul nu prezinta interes pentru mine oricum, dar enjoy it

8. #8 SP
    Senior Member RonanN1's Avatar
    Chiar acum ma prostesc si eu prin demo, parca simt mirosul de carne
    Attached Images Attached Images screen-shot-05-11-20-02.04-am-001.jpg screen-shot-05-11-20-02.05-am.jpg screen-shot-05-11-20-02.05-am-003.jpg screen-shot-05-11-20-02.02-am-001.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.