Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 134

Thread: Ce joc asteptati cel mai mult in 2010?

  1. #61 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    te rog sa nu tarasti un joc prin rahat doar pentru ca habar nu ai cu ce se mananca.
    Domnul de mai sus de ce taraste un joc prin rahat daca habar n-are cu ce se mananca?

  2. #62 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by skorch View Post
    Domnul de mai sus de ce taraste un joc prin rahat daca habar n-are cu ce se mananca?
    cu siguranta vei avea sanse sa candidezi ca prim ministru ... PAPAGALI sunt toti.

  3. #63 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Mafia 2
    Heavy Rain
    God of War 3
    Resistance 3?

  4. #64 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    skorch, iar vrei s-o luam de la capat. Crezi ca nu stiu cine esti?

  5. #65 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Splinter Cell Conviction si Mafia 2 CLAR!

  6. #66 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by skorch View Post
    Halo Reach asteptati voi? Fara suparare .. dar nu se mai satura si astia de la Microsoft sa faca acelasi joc de paispe' mii de ori? Am inteles - Halo 1 a fost revolutionar, Halo 2 a fost decent, Halo 3 - don't get me started, Halo: Wars, Halo 3 ODST (addon de 60$) si acum Halo: Reach

    Macar de faceau un multiplayer mai variat. Cate arme sunt in Halo 3? 10? Oricum sunt pe aproape.

    Poate o sa faca si ei ceva mai bun totusi si nu o sa recicleze aceeasi formula a jocului.
    Zilnic caut motive sa nu mai intru pe forumul asta si sa ma cert cu copii de 11-15 ani pe niste motive puerile. Cumpara frate ce vrei ... cumpara-ti si Heavy Rain 28 ... God of war 3 e cel mai tare ... Halo sucks ... am inteles frate. Fa o cerere la moderatori sa iti faca ps3.consolegames.ro ca sa nu mai citesti posturi stupide scrise de tampiti ca mine.

  7. #67 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    In ordinea importantei pt mine:

    1. Starcraft 2 (PC)
    2. SSF4
    3. FF XIII

  8. #68 SP
    Member kside's Avatar
    1. White Knight Chronicles, God Of War 3
    2. The Last Guardian
    ...
    3. Disciples III
    4. The Witcher 2, Diablo 3

  9. #69 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Mass Effect 2
    Mafia 2
    Alan Wake
    Fallout (poate poate)

  10. #70 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    1. Diablo 3
    2. Duke Nukem Forever (asta asa, ca iluzie, speranta ce mi-a ramas este de 0,0000001%)

  11. #71 SP
    Member maniac360's Avatar
    1. God Of War 3 - ps3
    2. Diablo 3 - pc
    3. Heavy Rain - ps3
    4. The Last Guardian - ps3
    5. Bayonetta - xbox360
    6. Dante's Inferno - ps3

    Acestea o sa le cumpar exact cand apar, iar restul o sa le cumpar dupa ce ajung pe la 20-25 de lire.

  12. #72 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Starcraft 2!

    Din pacate sunt mai mult decat convins ca Diablo mai are mult pana sa ne incante si am ajuns sa cred ca ne fac "surpriza" si cu Starcraftul

  13. #73 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    La mine e mai simplu:
    1. Final Fantasy XIII
    2. Dead Space 2
    3. Heavy Rain

  14. #74 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Heavy Rain asteptati voi ? Fara suparare .. dar nu pare a fi nu stiu ce joc. Nicidecum cel mai asteptat joc al anului. Parca e un film pe bluray cu multe patrate, cercuri si triunghiuri pe ecran. Hai fratilor ca puteti mai bine de atat. Aveti de unde alege ... aoleo ... numai cand ma gandesc cate sunt.

    On: Splinter Cell Conviction si Halo Reach.
    Dezgustatoare atitudine.

    Astept:

    Battlefield Bad Company 2
    Heavy Rain
    FF13
    FFv13
    MGS: Rising
    Star Wars: The Old Republic

    ---------- Post added 08-01-2010 at 10:19 PM ----------

    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Zilnic caut motive sa nu mai intru pe forumul asta si sa ma cert cu copii de 11-15 ani pe niste motive puerile. Cumpara frate ce vrei ... cumpara-ti si Heavy Rain 28 ... God of war 3 e cel mai tare ... Halo sucks ... am inteles frate. Fa o cerere la moderatori sa iti faca ps3.consolegames.ro ca sa nu mai citesti posturi stupide scrise de tampiti ca mine.
    Pa.

    P.S. Scuze ca ma bag in flame warul asta absurd dar chiar ma uimeste de cata aroganta si ignoranta da dovada individul.

  15. #75 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Mafia 2 / Dead Space 2 / Bioshock 2 / Red Dead Redemption

  16. #76 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Splinter Cell Conviction. CLAR. Baietii de la Ubisoft sunt cei mai tari...btw astept si nou Prince of Persia dar sunt sceptic in ce priveste jocul.
    Crysis 2!!! Nu prea l-a mentionat nimeni. sa nu uitam ca apare in iarna 2010 si cei de la crytech au lucrat 3 ani sa faca engineul lor sa ruleze si pe PS3 si 360. Dupa parerea mea primul Crysis isi are locul putin mai jos de The Orange Box, fiind unul din cele mai bune FPS ever.

  17. #77 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by hitokiri View Post
    Crysis 2!!! Nu prea l-a mentionat nimeni. sa nu uitam ca apare in iarna 2010 si cei de la crytech au lucrat 3 ani sa faca engineul lor sa ruleze si pe PS3 si 360. Dupa parerea mea primul Crysis isi are locul putin mai jos de The Orange Box, fiind unul din cele mai bune FPS ever.
    No offence, desi e destul de laudat, eu consider ca The Orange Box nu are ce cauta in aceeasi propozitie cu demo-ul tehnologic numit Crysis.

  18. #78 SP
    Junior Member hitokiri's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    No offence, desi e destul de laudat, eu consider ca The Orange Box nu are ce cauta in aceeasi propozitie cu demo-ul tehnologic numit Crysis.
    Ok, deci suntem am�ndoi de acord ca The Orange Box e fenomenal. Revenind la Crysis, am cativa prieteni la care nici lor nu le-a placut jocul pe motiv ca se bazeaza prea mult pe prezentare (grafica) si in sine e slab in poveste si gameplay (cu toate ca adevaratul motiv e ca nu le mergea bine jocul pe calcurile lor si cautau motive de c�rcotit). Parerea mea despre joc nu se bazeaza pe notele imense primite sau pe parerile altora. De la inceput am fost prins in lumea jocului si daca oricand trebuie sa imi amintesc 2 lucruri ce le-am facut in 2007 in materie de gaming nu voi uita sa amintesc de Crysis si Resident Evil 4 pe PC (nu eram consolist pe vremea aia).
    Crysis 2-mai sunt luni bune pana o sa apara si sunt sigur ca va fi un mare WIN.

  19. #79 SP
    Member kside's Avatar
    Quote Originally Posted by hitokiri View Post
    ...Crysis 2-mai sunt luni bune pana o sa apara ...
    30 Martie 2010 cica...

  20. #80 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by kside View Post
    30 Martie 2010 cica...
    Sursa?
    Eu stiam de a doua jumatate a lui 2010.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 7 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 90 Last Post: 20-11-2015, 18:14
  2. Ce apreciezi cel mai mult la un joc? By MonkY in forum Polls
    Replies: 22 Last Post: 19-03-2014, 12:31
  3. Ce te bucura cel mai mult atunci cand joci un joc ? By colossus in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 07-03-2014, 19:13
  4. Replies: 20 Last Post: 28-01-2014, 02:13
  5. Replies: 34 Last Post: 02-02-2010, 22:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts