Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 88 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1757

Thread: Clubul colectionarilor

  1. #621 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    oau

    sa inteleg ca ai Nintendo M82 demo/store unit in stare mint? atunci. ptr ca link-ul indica o licitatie unde respectivul ofera produsul in cutie si sigilat.. chestie care nici nu credeam ca mai exista.
    oricum este prea retro ptr mine. am inceput sa ma joc pe console in compania ps1 si sega saturn (), iara gustul ptr nes, snes si celelalte nu mi-a sosit inca.
    P.S. ma lamuresti si pe mine pe mess sau pm cu schimbul de xbox 360 cu 200 de gioace ps1? ptr ca sa stiu daca nu te deranjez daca intru in vb cu omu. am mai negociat cu el si nu m-am inteles, insa xbox-ul 360 s-a ieftinit si poate realizez ceva...

  2. #622 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Darkie, asa putin iti pretuiesti colectia de NES ? Ca bonus la un M82 ? Adica, nici macar pe la un 2-5 EUR/joc ? Dar vai...

  3. #623 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by Dark Wadder View Post
    sa inteleg ca ai Nintendo M82 demo/store unit in stare mint? atunci. ptr ca link-ul indica o licitatie unde respectivul ofera produsul in cutie si sigilat.. chestie care nici nu credeam ca mai exista.
    oricum este prea retro ptr mine. am inceput sa ma joc pe console in compania ps1 si sega saturn (), iara gustul ptr nes, snes si celelalte nu mi-a sosit inca.
    P.S. ma lamuresti si pe mine pe mess sau pm cu schimbul de xbox 360 cu 200 de gioace ps1? ptr ca sa stiu daca nu te deranjez daca intru in vb cu omu. am mai negociat cu el si nu m-am inteles, insa xbox-ul 360 s-a ieftinit si poate realizez ceva...
    N-am rezolvat nimic cu ala cu jocurile - nu m-a mai cautat (deci ..........)

    Cat despre M82 u meu - nu e mint/sigilat ... dar oricum ESTE !!

    Cat despre colectia de NES ... nimic nu e "ireplaceble" - asa ca -> show me the money

  4. #624 SP
    Member szury's Avatar
    Hai sa fiu si eu un insider pun niste poze

    Am cumparat xboxul si tot ce se vede in Ianuarie 2010.
    Comments?

    PS: pe poze 2 este un emulator NES.
    PSS: sunt mare fan THe simpsons poate va arat colectia mea candva
    Attached Images Attached Images dscn5700.jpg dscn5701.jpg

  5. #625 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Mica mea colectie de action figures:
    Attached Images Attached Images dscf7880.jpg

  6. #626 SP
    Member drik's Avatar
    Profit de sansa data de participarea la concursul de aici sa pun cateva poze cu o parte din ce am cu mine aici...

    Pentru video si close-ups: http://www.consolegames.ro/forum/296983-post19.html
    Attached Images Attached Images aass-10-.jpg aass-11-.jpg aass-1-.jpg

  7. #627 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Astea sunt luate toate in ultimile 3 luni? de au coperta noua?! ...Ciudat, nu stiam ca au refacut cupertile si la jocurile mai vechi, precum Resistance 2, Killzone 2, etc... Anyways, Good titles, keep them commin.

  8. #628 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Exist din ce vad eu si Resistence (1) are coperta noua .. strange

  9. #629 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Copertile le-a facut el singur de la zero.

  10. #630 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    iep

    pooaul are dreptate. drik si precizeaza pe undeva prin forum ca le-a relizat singur... sunt singurul care prefera modelul vechi folosit la realizarea copertilor jocurilor de ps3?
    P.S. poate sunt frumoase. dar le lipseste categoria www.pegi.info si alte elemente care le-ar fi facut mai oficiale.

  11. #631 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Da zice pe undeva -> Today, 04:31 AM

    pe threadul de aici -> http://www.consolegames.ro/forum/f79...tic-collector/

  12. #632 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    LOL!!!! ... cat timp sa ai domn-le?! ... Oricum, arata bine. Dar eu nu le-as schimba.

  13. #633 SP
    Member drik's Avatar
    La inceput pusesem tot, logos & ratings included dar dupa am zis.. wth... oricum sunt custom, eu stiu asta, altcineva stie asta, macar sa le fac fara tampeniile alea. Mi se pare ca strica fata ratingurile.

    Timp nu prea am dar nu dorm... Incerc sa imi umplu timpul de somn cu lucruri inutile.

  14. #634 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    well ... Find a job . lol

  15. #635 SP
    Member drik's Avatar
    Quote Originally Posted by eXist View Post
    well ... Find a job . lol
    Well "timp nu prea am" cred ca a acoperit perioada normala de scoala/job pe timp de zi. Trebuie sa gasesc ceva nocturn... Batman?

  16. #636 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by drik View Post
    ... Batman?
    nu e frumos sa dai quote la ala de mai sus dar m-am spart de ras ...

  17. #637 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Mica mea colectie de action figures:
    Si aia de jocuri pe cand o vedem?

  18. #638 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Si aia de jocuri pe cand o vedem?
    Cand se intoarce UT3 de la focus.

  19. #639 SP
    Member taz@'s Avatar
    Action Figures

    in cautare de:Altair,Marcus Fenix,Old Snake,Master Chief,Alex Mercer;cine stie unde pot sa le gasesc pe toate ori un site splecial de AF-uri sa trimita si la noi in tara,pls un PM
    Attached Images Attached Images dsc07008.jpg dsc07003.jpg dsc07004.jpg dsc07009.jpg dsc07006.jpg dsc07007.jpg

  20. #640 SP
    Junior Member bogdan2706's Avatar
    Colectia mea

    Pe langa ce se vede, mai am imprumutate: Bioshock, GTA4, Resident Evil 5, Killzone 2 si doua filme
    blu-ray Batman si Resident Evil.
    Attached Images Attached Images dscf0001.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 88 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57
  3. Clubul de narghilea By Uziwood in forum Offtopic
    Replies: 36 Last Post: 25-10-2015, 20:11
  4. Clubul F.C. Steaua By octav in forum Health, Food & Sports
    Replies: 366 Last Post: 21-10-2011, 00:19
  5. Retro - Topul colectionarilor By rageone in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 22 Last Post: 07-08-2009, 23:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts