Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 45 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast
Results 381 to 400 of 894

Thread: Fifa 2011

  1. #381 SP
    Member blondutzu's Avatar

  2. #382 SP
    Member romey's Avatar
    La Creation Centre dupa ce ti-ai downloadat echipa practic nu poti numa sa joci cu ea numai in formula care ti-ai facut-o pe site , nu poti sa faci transferuri in si din echipa? Sau se poate?

    ---------- Post added 06-10-2010 at 08:06 PM ----------

    Quote Originally Posted by romey View Post
    La Creation Centre dupa ce ti-ai downloadat echipa practic nu poti numa sa joci cu ea numai in formula care ti-ai facut-o pe site , nu poti sa faci transferuri in si din echipa? Sau se poate?
    Am aflat cum sa transferi jucatorii din echipa facuta in Creation Centre, dar cum se transfera jucatori la echipa ,nu.Stie careva?

  3. #383 SP
    Member showman's Avatar
    stie cineva cum se face la instant replay.. sa dispara indicatorul? si totusi sa pot controla camera,jucatorul si asa mai departe..? ms anticipat

  4. #384 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by showman View Post
    stie cineva cum se face la instant replay.. sa dispara indicatorul? si totusi sa pot controla camera,jucatorul si asa mai departe..? ms anticipat
    apesi pe select

  5. #385 SP
    Member asteptau's Avatar
    mie imi spune ca pass code-ul e folosit. jocul era sigilat. ce draq? am jocul zona 3, tre' sa am cont din japonia, sau cum? mi-as face, dar imi schimba caracterele in hieroglifele alea ale lor, si n-am chef sa ma chinui. a mai patit cineva?

  6. #386 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by asteptau View Post
    mie imi spune ca pass code-ul e folosit. jocul era sigilat. ce draq? am jocul zona 3, tre' sa am cont din japonia, sau cum? mi-as face, dar imi schimba caracterele in hieroglifele alea ale lor, si n-am chef sa ma chinui. a mai patit cineva?
    din cate am inteles trebuie sa faci pe cont de japonia si pe urma il poti folosi si pe RO

  7. #387 SP
    Banned Venom's Avatar


    Creeaza un cont japonez.

  8. #388 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Cum e jocul? Merita, daca am 2009? Sunt schimbari multe?

    Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

  9. #389 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Cum e jocul? Merita, daca am 2009? Sunt schimbari multe?

    Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
    sunt schimbari importante mare la numar si fata de 2010 asa ca da, merita. incearca demo-ul si o sa te convingi imediat.

  10. #390 SP
    Member DiablQ's Avatar
    am luat si eu fifa11 ce sa spun e bun dar vreau sa creez echipa,jucatori din joc nu pot ar trebui sa fac din site lor dar problema mea ca nu am cont sau am nici nu stiu...am incercat sa fac cont dar am primit mesajul asta"You probably created an account if you’ve ever played one of our console games online. To retrieve it, try to login with the email address you use for your XBOX or PlayStation, here." am incercat sa ma loghez de pe contului psn dar tot nu merge dar am incercat cu mai multe emailuri si id..dar nici o sansa..va rog sa ma ajutati daca stiti.va multumesc pt timpul acordat

  11. #391 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Cum e jocul? Merita, daca am 2009? Sunt schimbari multe?

    Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk
    Asta e o intrebare stupida.Scuze ca intervin,dar cum poti intreba daca este vre-o diferenta intre 2009 si 2011?
    Sunt schimbari majore intre 2009 si 2010 daramite intre 2009 si 2011.
    Chiar m-ai facut sa rad cu intrebarea ta.

  12. #392 SP
    Member blondutzu's Avatar
    azi am luat jocul si deja ma umplu de nervi din cauza quitterilor. Mai mult am dat feedbackuri negative la jucatori decat sa joc

  13. #393 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Acum ca am pus mana pe jocul full pot spune ca sunt intr-adevar multumit de achizitie
    + plusuri +
    suturile par ceva mai reusite fata de demo
    tackling-urile
    demarcarile + pasele in adancime
    posibilitatea de a te misca liber, de a dribla "din joypad"

    - minusuri-
    loviturile de cap
    si parca, arbitrul lol

    cat despre schimbari intre 09 si 11, eu zic ca sunt suficiente cat sa merite achizitia. online este bestial

  14. #394 SP
    Member showman's Avatar
    in materie de trick`uri mereu au adaugat vreo 2,3 in plus
    fifa11

  15. #395 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Ce au facut cu Romania e bataie de joc...au pus steagul Moldovei in loc de asta al nostru..si echipamentul..de toata jena..
    Apropo ,mai este disponibil sistemul Game Face ptr Virtual Pro ??

    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    azi am luat jocul si deja ma umplu de nervi din cauza quitterilor. Mai mult am dat feedbackuri negative la jucatori decat sa joc
    nu-ti face griji cu quitterii...ca in 11 e un nou sistem de punctaj..si iti iei punctele ca ptr victorie..iar eu pierd ca la infrangere..just google it daca nu ma crezi

  16. #396 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    nu-ti face griji cu quitterii...ca in 11 e un nou sistem de punctaj..si iti iei punctele ca ptr victorie..iar eu pierd ca la infrangere..just google it daca nu ma crezi
    dar ti le da mai tarziu sau cum? m-am uitat la cate puncte am dupa ce unul a dat quit (il conduceam cu 2-0) si aveam acelasi numar de puncte ca inainte de meci. Poate iti da un bonus sau ceva pentru urmatorul meci care il castigi sau ceva de genul.

    "See, there's a loophole in the game that allows players to quit within five minutes of starting a FIFA 10 match online, in case there's a connection issue -- but EA is looking for ways to keep players from exploiting that feature."

    Cu alte cuvinte daca iese adversarul in prima repriza, iei ciuciu.

  17. #397 SP
    Junior Member StevieG25's Avatar
    5 minute din timpul total de 90 , nu 5 minute adevare ... asa era si la FIFA world cup , trec imediat ...

  18. #398 SP
    Member blondutzu's Avatar
    ok..o sa incerc sa ma prind cum functioneaza..pana acum nu am vazut nici un punct primit de la meciurile unde adversarul a iesit.

  19. #399 SP
    Member romey's Avatar
    Revin cu o intrebare la care nu gasit raspuns: Cum transferi jucatori la echipa care ti-ai facut-o in Creation Centre? Mi se pare asa ca si o treaba neterminata , sa nu-ti poti transfera jucatori care sint in joc.

  20. #400 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    FIFA 11 are o gramada de bug-uri.Din ce am experimentat eu, am gasit:
    -in Arena cateodata dispare bara ptr forta sutului de deasupra jucatorului
    -tot in Arena ptr scurt timp se intampla sa dispara jucatorul..e invizibil..dar pot controla mingea
    -in Online Play chiar acum 5 min cand am intrat la ecranul de inceput(play,team man,game set) nu mi-a aparut primul 11.

    mi se pare foarte aiurea din moment ce la FIFA 10 in 10 luni nu am avut decat 2-3 freez-uri pe luna

    Revin cu inca 2:
    -vreo 30 min din meci se auzea si muzica din meniu si atmosfera de pe stadion
    -la o pauza dintre cele 90 min si extra time cronometrul a ramas blocat pe 0(dar cercul se misca)

    Sper sa scoata si ei un patch...nici demo-ul nu avea asa multe bug-uri..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 20 of 45 FirstFirst ... 10 18 19 20 21 22 30 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts