Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 45 FirstFirst ... 35 43 44 45
Results 881 to 894 of 894

Thread: Fifa 2011

  1. #881 SP
    Member BatsBike's Avatar
    exact cum zice dinamovistu2008 ... se mai adauga varianta ca you sa fi ales alta echipa in sezonul urmator(ca player-manager,ca manager,nu conteaza)iar VP'ul nu merge impreuna cu tine la acea echipa ...

  2. #882 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    mda.....niciodata nu am primit oferta de la alta echipa ca player manager....... am stat 10 ani la bradford si am castigat si campionatul si degeaba....chiar daca am fost golgheter mereu, nu-mi dadea oferta si pt player

  3. #883 SP
    Member BatsBike's Avatar
    pai,nah,you know ... de bine ce a fost lucrat career mode in fifa 11 ... ... zilele trecute,marcasem o tripla cu un jucator cumparat cu 5.5 milioane intr'un joc contra unui team puternic din campionat&m'am trezit cu mail cum ca,jucatorul respectiv,scade cu -1 la overall ... tipic fifa 11 ... asta in cariera de manager ... sa speram ca,pentru 12,chiar s'a fixat treaba in career mode ...

  4. #884 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    man....dar in 10 ani nu mi-a scris niciodata ca lvl unui jucator a scazut sau a crescut)).....in schimb am jucat 1 an cu real si dupa cateva meciuri si pepe,,,,si sahin si coentrao(de abia cumparati) au crescut cu 1)

  5. #885 SP
    Junior Member Maddoxx's Avatar
    da s-ar putea sa ai dreptate. o sa fiu atent la urmatorul contract. dar daca am ales deja contractul de manager pentru sezonul in curs imi mai ofera contract de player-manager pentru urmatorul sezon?

  6. #886 SP
    Member dinamovistu2008's Avatar
    asta nu stiu....pt ca si eu am facut ca tine si am inceput alta cariera.....simuleaza toata cariera si o sa vezi )

  7. #887 SP
    Junior Member Maddoxx's Avatar
    totusi mai am vreo 10 meciuri si termin sezonul curent. consider ca am rabdare sa le joc . daca nu imi ofera contract de player manager renunt si joc doar online sau ultimate team. puteti sa imi dati add pentru un meci amical

  8. #888 SP
    Member BatsBike's Avatar
    yo,sincer,inca joc career mode ca manager(cu mine,Virtual Pro,in team)la Tom Tomsk ... sunt in grupele EL,dupa 3 sezoane de transferuri ca sa aduc echipa la 3 stele ... pacat de faza cu overalul(cresterea)jucatorilor ...

  9. #889 SP
    Junior Member Maddoxx's Avatar
    tocmai am terminat sezonul si mi-au oferit contract de manager. din nou nu imi apare VP-ul in echipa. Deci de kko. o sa joc online de acum

  10. #890 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Stiu ca e cam vechi thread-ul , dar... apelez la cei care inca mai joaca FIFA11 sau sunt dispusi sa o faca:
    1. Ma intereseaza si pe mine cam ce conditii trebuie sa indeplinesti pentru a realiza trofeul
    It's in the Blood! - Go from being a Player to the Manager (or Player Manager) in Career Mode

    Cei care l-au realizat imi pot spune cum se realizeaza?
    Incep cariera ca jucator si imi ofera clubul post de manager? In cat timp si in ce conditii?
    Sau joc o cariera de jucator si apoi creez o cariera de manager cu VP-ul?

    2. Mai activeaza cineva cu VP in Fifa 11? Am nevoie de 4 trofee care se realizeaza la online Pro Club:
    Club Glory - Win the Cup as part of an online Pro Club ;
    One Club Man - Play 50 matches for the same online Pro Club ;
    Team Training - Play a Practice Match with your online Pro Club si
    Virtual Football - Play a Pro Clubs match as a team of 10 or more


    ---------- Post added 30-01-2012 at 02:01 PM ----------

    Pentru prima parte am gasit(traiasca Google):


    Mai ramane partea a 2-a... daca ma poate ajuta cineva. Pe ID-ul de Romania.

  11. #891 SP
    Member miami's Avatar
    Salut. Un sfat de unde sa downloadez patch cu Liga I (pt PC) va rog !!!

  12. #892 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  13. #893 SP
    Member showman's Avatar
    Team Training - Play a Practice Match with your online Pro Club
    cand il facem?

  14. #894 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Pe asta l-am facut intre timp... da mai jucam un practice march si cu tine.
    Baga PSN ID-ul meu de RO la friends. Poate ne strangem 10

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 45 FirstFirst ... 35 43 44 45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts