Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 44

Thread: Pentru colectionari donez reviste DC univers

  1. #21 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Stiu ca se gaseau la mai multe chioscuri. Cumparam orice pe care scria Batman si cand am vazut benzi desenate am vrut sa le am pe toate. Acum am vazut si eu pe Wikipedia ca sunt ~700 .

  2. #22 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Exista un singur spital in toata Romania?

  3. #23 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    In Bacau Taw,in Bacau

  4. #24 SP
    Member Catallin's Avatar
    Ar putea fi facut altceva, ca oricum cel care le ia le citeste o data, hai sa zicem ca mai arunca si a doua oara ochii prin ele si cam atat... dupa aia se pune praful. Sa le bage in "circuit". Dupa ce le citeste, sa le trimita la urmatorul si tot asa. In acest mod, daca nu sunt "salbatici" cu ele sa le rupa si d-astea, se bucura foarte multi de ele (cei pasionati, bineinteles).

  5. #25 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    eu le am trimis lui viezure daca o sa aiba buna vointa poate le trimite si el mai departe il rog cand le primeste sa posteze aici

  6. #26 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    eu nu inteleg.Viezure nu ai primit coletul ?

  7. #27 SP
    Member viezure's Avatar
    Nu am primit nimic inca

  8. #28 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    dute si verifica la posta.Sau oare trebuiau puse in ceva?eu le am invelit in hartie cu scoci si atat.Dar curios e ca am fost la posta ieri si nu mi a zis nimic legat de vre un colet care nu a fost trimis dute si verifica la posta.

  9. #29 SP
    Member steauacroitoru's Avatar

    nesimtire curata

    Cat de nesimtita poate fi lumea in ziua de azi.Acum mi a venit coletul inapoi pe motivul:Expeditorul a refuzat ridicarea coletului.Daca nu le vroia putea sa spuna de la bun inceput ca nu le doreste.A mai trebuit sa platesc si 10 ron taxa de venit inapoi...
    Attached Images Attached Images image066.jpg

  10. #30 SP
    Admin MonkY's Avatar
    mda... e posibil sa nu se fi agitat nici postasul. Eu mereu patesc asa cu colete la posta (cand primesc avizul). Gasesc pe colete lipite stickere pe care scrie "Destinatarul nu a fost gasit la apartament" desi nu a venit nimeni la apartament...

  11. #31 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    nu stiu...poate sa fie si aceasta varianta...dar de cand a fost vorba sa i trimit revistele am mai vorbit cu el o singura data dupa aia nu am mai dat de el...si nici pe forum nu a mai intrat...in fine cine stie

  12. #32 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    deci sa inteleg ca le ai ?dak da mi le poti trimite mie ?in totdeauna de cand am fost mic imi doresc sa citesc asa cv :Xdar deh parintii "sunt scumpe"...dak ai putea si ai vrea PM me si vb

  13. #33 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Steauacroitoru, din cate stiu eu si tie ti-a trimis cineva un joc de PS3 si tu trebuia sa ii trimiti altul si nu i-ai mai trimis (chestiune intamplata in cealalta parte ca sa zic asa)

    Nu ii mai fa tu pe altii nesimtiti, din ce am vazut eu viezure nu e genul de om care sa nu isi ridice pachetele si chestii de genul, iar din ce imi arati matale aici ai fi putut oricand sa scri pe o foaie doua adrese si sa ne spui ca vai Doamne tu esti ala cinstit.

    Nu il cunosc pe viezure si nu am facut nici o afacere cu el vreodata, dar gandeste-te de doua ori inainte sa faci pe cineva nesimtit

    P.S. nici cu tine nu am absolut nimic si nu spun ca nu ai trimis, dar nu trebuie sa sari asa imediat la jugulara celuilalt

  14. #34 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    DeathWings ce motiv ar avea sa il faca pe viezure nesimtit cand el doneaza revistele alea deci nu are niciun profit.

  15. #35 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Si asta e adevarat, dar cand am vazut ca si el a facut ceva de genul la schimbul de care vorbesc m-a pus pe ganduri .

    Daca am gresit, imi cer scuze

  16. #36 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Revistele sunt rezervate lui Mika daca intervine ceva va anunt.DeathWings recunosc greseala mea a fost nu am avut timp sa l anunt pe logann ca prietenul meu nu a mai putut pune jocul la posta.Dar il poti intreba nu am ridicat jocul si i a fost retrimis inapoi.Deci nu sunt tepar eu am vrut sa i trimit pe card si taxa de transport si anume 15 lei dar el mi a dat direct negative nu a mai avut rabdare si..in fine recunosc a fost greseala mea.Deci repet revistele sunt rezervate lui Mika mi a dat primul PM

    La si un sfert ma intalnesc cu Mika ajung la el pana la urma.Imi pare rau IlieRazvan dar Mika mi a dat pm primul.

    Au ajuns la Mika sa le citeasca cu placere

  17. #37 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Au ajuns la mine. Multumesc MULT de tot .

  18. #38 SP
    Member mariuck's Avatar
    mika le-ai primit prin posta ? sunteti amandoi in acelasi oras

  19. #39 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    La si un sfert ma intalnesc cu Mika ajung la el pana la urma.
    Quote Originally Posted by mariuck View Post
    mika le-ai primit prin posta ? sunteti amandoi in acelasi oras
    Huh?

  20. #40 SP
    Member mariuck's Avatar
    my bad.. suna ca si cum ti le trimitea prin posta.. sa le citesti voios

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts