Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 171 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 ... LastLast
Results 3,321 to 3,340 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #3321 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Atunci isi arata blowjob skills, ca dupa ce e eliminat sa se schimbe regulile turneului.
    Singura filmare e cu mine cand il elimin.

  2. #3322 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Poke, lasa vrajala tata. Au fost multe campionate single elimination pana acum.

    Daca aveai si tu putina onoare recunosteai ca Mike a fost peste tine in primul meci si ca trebuia sa fi eliminat.

    Oricum, e a doua oara cand daca aveam putin mai mult habar te scoteam eu cu Bison-ul tau OP cu care te lauzi. Avand in vedere ca meciul al treilea dadeai un hit si alergai restul ecranului ca sa nu iei dmg, nu stiu ce sa mai zic.

    Poate a treia oara e cu noroc

  3. #3323 SP
    Member Aquashark's Avatar
    turneu single elim n-a mai fost din 2010. daca voi vreti sa regresati ca format si reguli doar ca poate, poate pierd eu.. n-aveti decat sa puneti 1 match/1 round/30 seconds data viitoare si sa jucati toti cu blanka

    mike daca nu era frauda ma batea si in losers (in loc s-o ia 2-0 CLEAN) si ar fi fost un win total. dar nu s-a intampla si s-a vazut cine merita sa mearga mai departe..

    asa e la romani, incearca fiecare sa ciupeasca cate-un win fraudulos acolo cand per total tot ei pierd in ansamblu..

    imi cer scuze ca am castigat un turneu double elimination care e standard mondial ca format de concursuri fighting games

  4. #3324 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Niste aiuriti ma, stau si se joaca pe PC dar nu vin la concursuri, de ce? ca prea free
    I CALL OUT!
    Syler = probabil cel mai free
    Bony = la fel de free

    Hai va tine? Jucati sau ce?
    Iceman ala e speriat de Bucuresti lmao.
    Duncan? ce rahat fratilor? e TRISTA SITUATIA!!!!!!!!!!

    Acum sa trecem la drama zilei:
    Primul meci te-a batut la fel de legit cum zici ca l-ai batut si tu al doilea. PUNCT
    E de faptul ca s-a anuntat o CHESTIE la microfon frumos ATATATATATAA Single Elim pana la top 8 (la turneu de 14 oameni)
    Si dupaia, a da stai ca e double.

    Nu ma mira ca se facea single si cu 30 de oameni si 4 statii de joc... doar stii.
    A fost haip ca a facut Mike un upset si cel putin te-a bagat in losers.

    Whatever, play on! Sa va vad la money match sau ce dati acolo.

    ---------- Post added 22-07-2013 at 15:43 ----------



    Aici aveti drama.

  5. #3325 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    poke shark: si v-am batut pe toti
    poke shark: da-va dreq

  6. #3326 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    We got clASS!


  7. #3327 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    turneu single elim n-a mai fost din 2010. daca voi vreti sa regresati ca format si reguli doar ca poate, poate pierd eu.. n-aveti decat sa puneti 1 match/1 round/30 seconds data viitoare si sa jucati toti cu blanka

    mike daca nu era frauda ma batea si in losers (in loc s-o ia 2-0 CLEAN) si ar fi fost un win total. dar nu s-a intampla si s-a vazut cine merita sa mearga mai departe..

    asa e la romani, incearca fiecare sa ciupeasca cate-un win fraudulos acolo cand per total tot ei pierd in ansamblu..

    imi cer scuze ca am castigat un turneu double elimination care e standard mondial ca format de concursuri fighting games
    Mda, vad ca n-am cu cine, esti cam capcaun. O dai din una in alta. Vorbeam de facts de la fata locului, nu de povestile de care amintesti aici. N-a zis nimeni ca vrea turneu single elim, asa au anuntat oamenii si s-a schimbat cand ai pierdut. Dar nu-mi mai bat capul.

    Ma mai iei si la misto din cate vad. Asta se cheama lipsa de respect si nesimtire. Dar precum spuneai si asta e des intalnita la romani.

    OK, intoarcem roata. Si-au mai luat-o altii in cap pe aici si pana la urma s-au potolit. Ai face bine sa te feresti de mine incepand de azi.

  8. #3328 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Cum dau mai multe thank you?
    Oricum rechinu n-o sa inteleaga.Tot o sa creada ca ne afecteaza sanatatea posteriorului ca a castigat el un turneu.TOT nu va intelege ca nu e normal sa se faca favoritisme si ca e ca si cum ar fi venit unul de pe strada la grand finals, ar fi dat un pumn in gura concurentilor si ar fi fost declarat castigator.

  9. #3329 SP
    Member Aquashark's Avatar
    hai ca o dam in amenintari, postari de trolling privat de pe yahoo si alte alea.

    daca erati asa vitriolati de o schimbare de reguli, puteati sa ziceti organizatorilor ca nu mai participati mai departe daca se schimba.. si nu inteleg de ce va ofticati atata pe mine, abia se terminase meciul si ei au luat decizia pe loc. am protestat eu macar? whatever

  10. #3330 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Stai linistit ca nu o sa vin peste tine acasa sa te violez. Ma refer strict la ce tine de asa zisa comunitate de FGC. Ti-ai cam luat lumea in cap si poate cu Mike si Alex iti permiti dar iti trebuie o limita de bun simt si respect. Dar nu stau sa fac lectii de viata cu tine.

    Eu am terminat discutia pe subiect.

  11. #3331 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Quote Originally Posted by Bozyblue View Post
    Stai linistit ca nu o sa vin peste tine acasa sa te violez.
    Eu nu garantez asta.

  12. #3332 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    BAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!1111oneoneone

    Please!

    Terminati, GATA! daca mai e de lamurit ceva sa o faca intr-un FT15 si gata, cu sau fara bani.
    Pe mine m-a enervat mai mult numarul aiurea de participanti.

    O gramada de online warriors care nu au deloc spirit competitiv...sau sunt exagerat de anti-sociali.
    Ionut - Poke, pls shake hands si veninosilor.



    Na la tata!

  13. #3333 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Io eram ala exagerat de anti-social.

    P.s. eu v-am zis acolo ca tot degeaba daca nu va luati la bataie...dar glumeam pana la urma

  14. #3334 SP
    Member snk2's Avatar
    Aquashark: mai joci pe GGPO? Poate dam candva niste meciuri de Alpha 2 si de ST.

  15. #3335 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    E prea bun sa joace cu muritori de rand. Ne bate pe toti da-ne dracu.

  16. #3336 SP
    Member Aquashark's Avatar
    mike nici n-a intrat bine pe usa de la admitere si s-a pus pe trollat.

    ai si tu niste prioritati in viata

    snk2: da, mai joc ST si Alpha2.. si KOF2002 daca ai chef. ce id de GGPO aveai?

  17. #3337 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    "Te bate da-te dracu" la orice joc vrei tu, si la septica.

  18. #3338 SP
    Member SwingShot's Avatar
    It may not seem like it, but I'm actually enjoying this.

  19. #3339 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Se vede dupa avatar

  20. #3340 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post

    snk2: da, mai joc ST si Alpha2.. si KOF2002 daca ai chef. ce id de GGPO aveai?
    Id-ul meu e snk2.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 167 of 171 FirstFirst ... 67 117 157 165 166 167 168 169 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts