Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 171 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast
Results 61 to 80 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #61 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Vineri mi-a ajuns si mie un Mad Catz Fightstick CE, sambata si duminica l-am pus la treaba, imi place si zic ca merita efortul sa-l modez

    Asa ca m-am oprit asupra urmatoarelor piese -> 1. SANWA JOYSTICK - JLF-TP-8YT - BLACK - NEW - JLFTP8YT on eBay (end time 02-Apr-10 11:51:01 BST)
    2. SANWA OBSF-30 ARCADE BUTTON BLACK & RED - OBSF30 on eBay (end time 13-Apr-10 16:48:34 BST) x 6
    3. SANWA OBSF-30 ARCADE BUTTON - BLACK - NEW OBSF30 on eBay (end time 21-Apr-10 14:16:52 BST) x 2
    4. SANWA GT-Y OCTAGONAL RESTRICTOR PLATE - NEW - GTY on eBay (end time 24-Apr-10 11:59:46 BST)

    E totu ok? Am aici tot ce-mi trebuie ca sa-l domin pe lordul intunecat supranumit Cristache?

    PS: Recunosc ca e diferenta mare intre DS3 si Fightstick, momentan imi iese mai usor un Ultra cu DS decat cu FS, dar feeling-ul pe care il ai cand joci SF4 cu FS e priceless pentru mine
    PS2: Multam Paulica pentru sesiunea de antrenament de aseara Ai fost primu meu adversar uman intr-un joc de fighting pe console

  2. #62 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    feeling-ul pe care il ai cand joci SF4 cu FS e priceless pentru mine



    Quote Originally Posted by boga View Post
    PS2: Multam Paulica pentru sesiunea de antrenament de aseara Ai fost primu meu adversar uman intr-un joc de fighting pe console
    Noobie fight



    Quote Originally Posted by boga View Post
    E totu ok? Am aici tot ce-mi trebuie ca sa-l domin pe lordul intunecat supranumit Cristache?
    Contacteaza "lordul" cat poti de repede,sa ne combinam la piese

  3. #63 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by cristian77 View Post
    Noobie fight
    Taci mai, pun pariu ca Paul te ruleaza.
    De cand nu ai mai jucat cu el?

  4. #64 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Taci mai, pun pariu ca Paul te ruleaza.
    De cand nu ai mai jucat cu el?
    Vezi ti de treaba ta canadiene si nu te mai baga in seama cu noi

    Fa-ti naibii netul pana apare SSF4 sa putem juca

  5. #65 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by andreips3 View Post
    Taci mai, pun pariu ca Paul te ruleaza.
    Involuntrar am auzit o conversatie intre doua persoane in care se spunea o gluma, iar la sfarsit, cel care asculta gluma, in loc sa rada a zis exact asa: "LOL, LOL, LOALE."

  6. #66 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Involuntrar am auzit o conversatie intre doua persoane in care se spunea o gluma, iar la sfarsit, cel care asculta gluma, in loc sa rada a zis exact asa: "LOL, LOL, LOALE."
    Dude, ai rulat ceva si ai aprins, sau despre ce vorbesti?

    ON TOPIC: Vedeti ca au pus ceva SSF4 gameplay videos de la PAX pe canalul Frameadvantagedotcom de youtube. Sunt si ceva meciuri cu Justing Wong.

  7. #67 SP
    Member playgame's Avatar
    Zic ca e nasol sa se vorbeasca cu englezisme. Nu zice nimeni sa spui "unitate de stocare" in loc de "hard disk". lol

  8. #68 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Eh si tu, poate a vrut sa spuna ca-l rulez sub forma de clatita pe Mr. Cristash lol Cu ce vrei sa fi umplut placintel?

  9. #69 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Zic ca e nasol sa se vorbeasca cu englezisme. Nu zice nimeni sa spui "unitate de stocare" in loc de "hard disk". lol
    1. Hmm, a rula este un cuvant romanesc. Ca nu intelegi tu SF slang e alta problema.
    2. LOL nu este un "englezism" ci o abreviere a unei expresii. Ce-i drept si mie mi se pare ridicol sa aud pe cineva l.oland in real life.

    Mie-mi plac "englezismele".
    Peace dude!

  10. #70 SP
    Member playgame's Avatar
    Credeam ca s-a referit la verbul "rules" din engleza, transformat in romana "ruleaza".
    Stiam ce inseamna LOL, abrevierea este din engleza.

  11. #71 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Word up:

    "Bonusul" pe care cumparatorii de SSFIV, detinatori de asemenea a unei copii de SFIV in prealabil ,il vor primi, consta in >>> culoarea 11.

  12. #72 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Revin si eu cu o intrebare pentru jucatorii impatimiti.. e intr-adevar o diferenta asa mare intre Mad Catz Fightstick CE si TE? Adica piesele alea Sanwa chiar fac diferenta? Ar fi ideal un raspuns din partea cuiva care le-a avut pe amandoua.

    Din ce am citit pe net am inteles ca principala problema la CE e ca foarte multe nu merg.. din fabrica. Dar daca totusi am prins unul perfect functional si incet incet incep sa ma acomodez cu el, merita o modare cu Sanwa sau chiar un TE?

    Mentionez ca sunt destul de hotarat sa dedic ceva timp acestui joc /de fapt si lui SSF4 inca de la lansare/ ca sa ajung un jucator mediu spre bun

  13. #73 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Revin si eu cu o intrebare pentru jucatorii impatimiti.. e intr-adevar o diferenta asa mare intre Mad Catz Fightstick CE si TE?
    TE e mai greu si mai lung/lat ai loc mai mult sa iti odihnesti mainele pe el.

    Adica piesele alea Sanwa chiar fac diferenta? Ar fi ideal un raspuns din partea cuiva care le-a avut pe amandoua.
    Ca incepator nu vei simti o diferenta prea mare intre madcatz stock si sanwa avand in vedere ca madcatz au facut o copie fidela dupa piesele sanwa.


    Din ce am citit pe net am inteles ca principala problema la CE e ca foarte multe nu merg.. din fabrica. Dar daca totusi am prins unul perfect functional si incet incet incep sa ma acomodez cu el, merita o modare cu Sanwa sau chiar un TE?
    Un SE cu nimic in minus fata de un TE decat carcasa si butoanele/stick-ul. Partea electronica (pcb) este identica la ambele. Ca despre partea de acomodare vezi ce am scris mai sus

    Mentionez ca sunt destul de hotarat sa dedic ceva timp acestui joc /de fapt si lui SSF4 inca de la lansare/ ca sa ajung un jucator mediu spre bun
    Succes, cu putina dedicatie poti face ce vrei.

  14. #74 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Minimize View Post
    Succes, cu putina dedicare poti face ce vrei.
    - done.

  15. #75 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    I usually flip off the forums grammar police, just gave you a pass.

  16. #76 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    1UP Game Night 03/30/10 11:07PM, 1UP Game Night 03/30/10 11:07PM 1UpLive on USTREAM. Other Gaming

    1UP Game Night Recorded.



    Haha...ce efect de Robocop are Bison la noul alt.
    Listen closely mai ales cand trece din standing in crouching si la quickstand.

  17. #77 SP
    Member andreips3's Avatar
    Quote Originally Posted by alecs View Post
    Haha...ce efect de Robocop are Bison la noul alt.
    Listen closely mai ales cand trece din standing in crouching si la quickstand.
    "Psyborg" crusher!!!

    ---------- Post added 31-03-2010 at 11:21 PM ----------

    Full Roster Trailer.
    Hype settling in!


  18. #78 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Se pare ca Unblockable ultras se gasesc si in varianta finala de SSF4.


  19. #79 SP
    Member cristian77's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Se pare ca Unblockable ultras se gasesc si in varianta finala de SSF4.
    OK,dar sunt curios cati sunt in stare sa execute o asemenea miscare Mini,maybe,sometime
    Oricum vor patchui jocul imediat cum apare zic eu,daca nu mai pot face nimic acum

    PS: Can't wait for my plugs

    LE: Dudley se pare ca o sa fie "pericol" in SSf4,dar gasim noi ac de cojocul lui

  20. #80 SP
    Senior Member andreicristian9's Avatar
    De ceva vreme am auzit de SF4 ca a aparut pe console si PC,dar nu prea i-am dat importanta,desi cand eram mai mic eram innebunit dupa jocul acesta.Credeam ca e un rip-off de zile mari,dar astazi cand am avut ocazia sa testez jocul la o ruda(ce-i drept pe PC),m-a lasat masca si ma gandesc serios sa-l cumpar.Am cautat ceva detalii pe net si am vazut ca trebuie sa apara Super Street Fighter in mai,ca exista aceste Fighting Sticks si etc.Eu nu ma gandesc la performante,vreau doar sa ma joc si sa mai si castig daca se poate din cand in cand ,asa ca se merita sa mi-l cumpar si sa-l joc cu un controler obisnuit de PS3?Sa astept SSF4 sau sa cumpar direct SF4?Am postat in threadul corect?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 171 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 104 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts