Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 14 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 270

Thread: Dirt 3

  1. #201 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Facem niște curse �n seara asta?

  2. #202 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ia uitati-va de unde s-au inspirat developerii la reluarile fenomenale din seria Dirt:



    In plus masina e prezenta in Dirt3.


    Now that's real trailblazer.

    PS: daca nu vreti sa vedeti introducerea, dati skip la primul minut din video. Merita!

    ---------- Post added 17-06-2011 at 10:56 PM ----------

    Beemer


  3. #203 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    folosesti controller sau volan

  4. #204 SP
    Member 573ph4n's Avatar
    Uita-te putin la cat de brusc vireaza rotile si iti dai seama .

  5. #205 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    folosesti controller sau volan

    Folosesc controller. Urasc volanasele pentru consola, masute de care le prinzi, pedalute si alte rahaturi. N-o sa vezi niciodata asa ceva la mine in casa, indiferent de racerul pe care-l voi juca.

  6. #206 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Asa e, strica din experienta jocului.O spun si eu dupa ce am avut Logitech Drive FX si faceam lapuri la Forza cu cateva secunde in minus fata de controller.

  7. #207 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Odata ce te obisnuiesti cu volanul incepi sa scoti o gramada de secunde din timp....
    BTW am facut si eu challengul ala cu bob-ul, dupa 5 incercari am reusit sa scot cam 1-2 secunde sub platina ... totul e in setarea masinii cum trebuie.

  8. #208 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Cine vine la c�teva curse? Haideți că nu am mai jucat demult un multiplayer

  9. #209 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    BTW am facut si eu challengul ala cu bob-ul, dupa 5 incercari am reusit sa scot cam 1-2 secunde sub platina ... totul e in setarea masinii cum trebuie.
    Cum ai setat masina? Cel mai bun timp care l-am scos este 57.536 sec.
    Attached Images Attached Images image1117.jpg

  10. #210 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Incearca combinatia asta:
    -low gear ratio
    -soft suspensions
    -high downforce
    -loose diferential(nu mai tin minte exact daca asa ai zice)
    Eu cam asa le-am setat si tot cam din 5-6 incercari am scos sub 0.57.Oricum tb sa mergi destul de bine si sa iei curbele de 180 cat mai bine ca acolo poti sa pierzi mult timp.

  11. #211 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Se poate si fara setari. Eu asa am reusit din a treia incercare

    PS: Am terminat cu singleplayer-ul, am luat acel gold trophy pentru locul 1 la toate cursele si imi mai trebuie doar un trofeu pana la platina.

  12. #212 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aproape la fel ca Koba le-am pus si eu, doar ca la diferential l-am pus la mijloc.

  13. #213 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Ne str�ngem la c�teva curse �n seara asta?

  14. #214 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca ne strangem mai multi ma bag

  15. #215 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Monte Carlo DLC Gameplay

    The Monte Carlo DLC pack for DiRT 3 is landing on June 28, and Veni Vidi Vici Automotive has exclusive gameplay videos of the new rally sections. Each will contain day and night cycles with weather conditions, as well as more challenges.

  16. #216 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Arata bine, dar urasc faptul ca au taiat din joc ca sa vanda in DLC-uri... Macar daca era mai lung traseul, dar tot de cateva minute e...

  17. #217 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu sunt suparat ca dracu pe ei. Am stat mai atent sa studiez traseele de raliu si am ajuns la concluzia ca defapt e un singur traseu/tara-4 tari=4 trasee, care sunt impartite in 2-3 tronsoane si rulate in ambele directii si uite asa incearca sa ne fenteze ca fiecare tara are vreo 5 trasee. Dar 4 trasee...are you ****ing kidding me!

    Nici nu pot sa descriu cati nervi am pe ei,asta e ultimul joc cu raliuri ce-l mai cumpar de la Codemasters pana nu se trezesc baietii si scot un proper rally game, cu 5-6 trasee/tara si 5-6 tari de concurat cum erau vechile Colin McRae rally games.

    Si acuma mai vor sa le si cumpar DLC-urile cu cate un traseu iara impartit in 2-3 bucati,revers & shiet, **** them, never again. Developerii au devenit din ce in ce mai lenesi si mai greedy it saddens me to se this

  18. #218 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    ai dreptate. asa am patit si eu cu Shift 2. Un joc excelent, ruinat de lipsa de interes a producatorilor pt patch-uri si optimizare.

    Niste lacomi. Nu cred ca echipa ce dezvolta jocul e tampita ci publisherul care nu ii mai plateste dupa ce iese jocul pe piata, asa ca isi pierd si astia interesul. Am vazut ca e la moda sa se desfinteze studioul dupa ce apare jocul pe piata.

  19. #219 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De ce crezi ca eram asa sucarit si dezamagit de joc? Si cu Dirt 2 a fost la fel dar macar erau mult mai multe tari. Pai in Dirt 1 nu e asa frate, ai 3-4 trasee diferite pe tara pe care le faci dintr-o singura bucata care dureaza vreo 4-5 minute... Plus ca HillClimb-ul (un fel de Trailblazer din ultimele doua jocuri) avea traseele lui diferite si foarte variate, niciodata nu era acelasi in cariera. De-aia zic, inca mai joc primul Dirt pe PC si nici nu se compara cu 2 sau 3, e cu mult peste.
    De-aia sper sa iasa ca lumea WRC 2011, ca au zis ca fac schimbari majore, are o puzderie de trasee, dar sta incredibil de prost la controlul masinii...

    ---------- Post added 27-06-2011 at 07:22 PM ----------

    Baieti, sa va uitati la episodul nou din sezonul 17 Top Gear. Veti avea o surpriza )

  20. #220 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Monte Carlo





Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 14 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts