Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 141 of 1109 FirstFirst ... 41 91 131 139 140 141 142 143 151 191 241 641 ... LastLast
Results 2,801 to 2,820 of 22171

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #2801 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    update

    No offence, dar chiar le joci pe toate cumparate? Ai timp de atatea? Nu o lua ca o intrebare obraznica, sunt doar curios daca ai timp de atatea jocuri.

  2. #2802 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    no offence taken timp se gaseste.lucrez pana la 17 cat despre ce iau pe xbox, cu exceptia a 2-3 multiplatform pe care le-am jucat pe ps3 si le-am inlocuit, le iau sa le joc. colectia pe care o fac acum este una mixta. din cele de ps3 2/3 au plecat catre alti useri. tin numai ce joc/rejoc.

    oricum intr-o colectie cu siguranta sunt si titluri pe care nu le joci (ask darkye si nu numai) si nici nu sunt genul sa iau un new release si sa il dau 5 zile mai tarziu. imi iau jocuri pe masura buzunarului, cat mai ieftin posibil

    cheers man

    ps: uitasem ce era mai important. se joaca si fimiu si tre sa acopar 2 gusturi

  3. #2803 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by mitnic View Post
    Azi am intrat si eu in clubu ps3


    Welcome !

  4. #2804 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    si eu
    Attached Images Attached Images 3896493994_d9b118958e.jpg

  5. #2805 SP
    Member oBL1O's Avatar
    ...
    Attached Images Attached Images daf.jpg

  6. #2806 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...pentru a 2-a oară:

    Mass Effect: Bring Down the Sky


    Mă joc frumos aseară Pinnacle Station...și azi dimineață Bring Down the Sky (corrupt). Nu �ncarcă jocul dacă n-ai ambele DLC-uri.

    Microsoft...niște ratoni.

    Sunt curios dacă m�ine trebuie să-l cumpăr a 3-a oară
    Attached Images Attached Images bring.jpg

  7. #2807 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Astazi mi-a ajuns si headsetul, multumiri lui Webpredator.
    Attached Images Attached Images p090909_12.31.jpg

  8. #2808 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...pentru a 2-a oară:

    Mass Effect: Bring Down the Sky

    Mă joc frumos aseară Pinnacle Station...și azi dimineață Bring Down the Sky (corrupt). Nu �ncarcă jocul dacă n-ai ambele DLC-uri.
    nici mie nu mi-a incarcat jocul fara Bring Down the Sky insa m-am dus pe marketplace si i-am dat download again. tu de ce l-ai cumparat din nou?

  9. #2809 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Un mic update de colectie !
    Attached Images Attached Images 09092009341.jpg

  10. #2810 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    In sfarsit am TV LCD la mine in camera !!!
    P.S : scuzati pentru calitatea proasta la poza dar credeti-ma sa vede bestial batman in 1080p
    Attached Images Attached Images dsc00653.jpg

  11. #2811 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Socom Confrontation de pe Store
    Attached Images Attached Images p6120116.jpg

  12. #2812 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Socom Confrontation de pe Store
    Si eu mi-am luat azi un Panasonic de 252-cm dar imi e asa lene sa ii fac poza...

  13. #2813 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar

    AJUTOR !!!

    Saptamana trecuta mi-am Cumparat Crysis : Warhead. Astazi l-am instalat, iar in momentul in care scriu sunt pachet de nervi. Are cineva idee de ce raman fara imagine pe monitor (intra in stan-by) iar unitatea se blocheaza (ecran negru si pc-ul nu-mi mai raspunde la nici o functie). Apoi restartez, intru in joc, mai bag 2 - 3 minute dupa care... deja vu. Si o tin asa de mai bine de o ora. Am tot schimbat rezolutii, detalii etc. Rogu-va sa-mi dati un sfat. Arunc unitatea ? Dau foc la monitor ? Multumesc anticipat pentru raspuns.


    P.S. Referitor la configuratie mai adaug ca am 2 GB de RAM + procesor Intel Core 2 Duo E4500 (2.20 GHz). Placa de baza + cea video sunt in poze.
    Attached Images Attached Images 100_7849.jpg 100_7848.jpg 100_7851.jpg 100_7850.jpg 100_7841.jpg 100_7843.jpg

  14. #2814 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    E de la jocurile retro - garantat daca le donezi cuiva (... ma ofer voluntar) totul va merge ca uns.



    PS: sa nu fie de la driverii placii video (daca ii folosesti pe cei default) - asta pentru ca se blocheaza de tot - (poate ar trebui sa verifici pe net ca nu cumva sa fie necesar vreun patch pentru joc - de pe site ul oficial)

    Discutiile viitoare poate ar fi bine sa continue pe un thread separat - pe sectiunea JOCURI PC - cu alte cuvinte - fara offtopic

  15. #2815 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Asta ziceam si eu. Scuzele de rigoare pentru mesajul anterior, dar nu stiam unde sa postez mai repede mica problema.

    P.S. Cred ca mai bine bag un "The Legend of Zelda" lol

  16. #2816 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Rach ce sursa ai? Asa pateam si eu pana am schimbat sursa - era una de 500w dar era defecta si nu scotea 500, vezi si la tine daca ai de unde sa imprumuti o sursa sa testezi!

  17. #2817 SP
    Member Skaar's Avatar
    Dupa cum a spus si Solozaur e sigur de la sursa. Si sfatul meu ar fi sa nu mai incerci sa joci Crysis pana iti cumperi o sursa mai buna pentru ca risti sa-ti arzi placa video.

  18. #2818 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Rach ce sursa ai? Asa pateam si eu pana am schimbat sursa - era una de 500w dar era defecta si nu scotea 500, vezi si la tine daca ai de unde sa imprumuti o sursa sa testezi!
    Sursa Fortron Epsilon 80 Plus, 500W, SLI

    P.S. Daca ma poti ajuta trimite-mi pe private un mesaj. Multumesc anticipat.
    Attached Images Attached Images img47935_19032008160631.jpg

  19. #2819 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Ceva nou si de la mine...
    Attached Images Attached Images hpim3463.jpg

  20. #2820 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    nici mie nu mi-a incarcat jocul fara Bring Down the Sky insa m-am dus pe marketplace si i-am dat download again. tu de ce l-ai cumparat din nou?
    ...așa am făcut și eu dar nimic. L-am re-downloadat de 10-20 de ori. Mai am probleme de genul și la alte jocuri.

    De exemplu la Gears of War 2 am cumpărat de două ori și tot nu mi-l mai vede (Flash Back Map Pack-ul). Totul se trage de la acel beta update (la care-am participat recent). Toate erau oki, cum am pus update-ul cum puf...s-au dereglat

    E vorba de acel update cu accesorii pentru avatars...cel de care a pomenit Major Nelson pe site.

    Ce să-i facem, asta e

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts