Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 720 of 1109 FirstFirst ... 220 620 670 710 718 719 720 721 722 730 770 820 ... LastLast
Results 14,381 to 14,400 of 22165

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #14381 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Naz, si pentru asta le poti face reclamatie, ca ti-au trumis un produs resigilat, ca fiind nou. Pentru asta exista si lege in vigoare, d-aia vinde eMag produse resigilate la preturi mai mici, dar cu atentionare.

    Si ca sa nu fiu off, proaspat sosite de pe ebay.co.uk
    Attached Images Attached Images photo.jpg

  2. #14382 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    Holy **** cum arata... Eu mereu ma cert cu ei sa livreze in cutie (cum faceau mai demult), dar nu ai cu cine. Oricum la tine e deja la alt nivel. Vorba lui Robert, e bun si asa, dar pentru un colectionar nu prea. Exact, ce conteaza ca a fost ieftin, nu s-a specificat nicaieri ca e resigilat.

    Refuzat colet de dimineata pentru ca era doar un joc din trei, cel la 20 de lei, cumparat azi joc din magazin cu 15 lei, lolo. Oricum e de umplutura, l-am cumparat doar pentru coperta ca imi place ideea.
    Attached Images Attached Images 10923213_1066494606710525_8783698774750304341_n.jpg

  3. #14383 SP
    Banned tezuka_2014's Avatar
    Quote Originally Posted by tzuik View Post
    Mă rog, sau ce-a ajuns din ea, că mai trebuia să fie și Metal Gear Rising pe acolo.

    Am prins eu unul, in limba olandeza.
    Attached Images Attached Images metal-gear-rising.jpg

  4. #14384 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    170 ron de la altex, imi pare rau de colegii care au avut probleme cu reducerile acelea.
    Attached Images Attached Images photo.jpg

  5. #14385 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Pentru ca imi plac jocurile mai rare , sau nu cu atata lipici la public ... 104 Ron toata comanda

    Nu am avut nici o problema cu aceasta comanda ... primit SMS de dim cu Awb-ul si nr curierului , jocurile sunt sigilate , zona 2 ... english ( carcasa cel putin )

    A fost de kek faza care au facut-o cu acel Far Cry de PC ( nu puteai sa il bagi in cos ) ... dar per ansamblu ... it was ok
    Attached Images Attached Images altex.jpg

  6. #14386 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Oaw - foarte tare Snick, Natural Doctrine e chiar un joc interesant.

  7. #14387 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Snick View Post
    Pentru ca imi plac jocurile mai rare , sau nu cu atata lipici la public
    Tocmai de asta ma oftic man, comandasem jocul si eu, din pacate mi-au anulat comanda.

  8. #14388 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    La mine se gasesc jocurile la vanzare dupa terminare ... si la pret normal nu 120 RON cum se gasesc pe olx

    Am de terminat Dead Rising 3 , ca sa-mi termin afacerile cu cei de la Microsoft ... vand consola si ma rereprofilez din nou pe PS3

    PS ... nu sunt cu motociclete , dar un trailer pe utube mi-a aratat o grafica foarte misto , care seama cu forza horizon 2 ... so varianta ieftina

  9. #14389 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pfff cum sa vinzi one-ul, don't . Pai dupa ce-l termini, anunta-ma

  10. #14390 SP
    Member ramonski's Avatar
    De la Altex.
    3 din 4 sosite.

    Pe drum PS TV.
    Attached Images Attached Images img_1696.jpg

  11. #14391 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pauza Destiny
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1426799604720.jpg

  12. #14392 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by ramonski View Post
    De la Altex.
    3 din 4 sosite.
    De curiozitate, pe la ce ora le-ai comandat? Mie mi-au anulat comanda cu ele...

  13. #14393 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Bine ca unii au prins Pokemon Y, pe mine m au anuntat ca vezi Doamne, e o greseala, ca toti gresim si nu e vb de lucruri materiale ci sa ne bucuram de ele... Cum ***** sa ma bucur de ceva ce nu mi-ai trimis si mai zici si ca nu e vb despre asta. Inseamna ca Altex e un nimic si nu conteaza ca ei vand numai lucruri materiale. Mure, multe mure...

  14. #14394 SP
    Junior Member catalynu's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Naz, si pentru asta le poti face reclamatie, ca ti-au trumis un produs resigilat, ca fiind nou. Pentru asta exista si lege in vigoare, d-aia vinde eMag produse resigilate la preturi mai mici, dar cu atentionare.

    Si ca sa nu fiu off, proaspat sosite de pe ebay.co.uk
    Cum e cu transportul de pe ebay? Cat te mai costa in plus? Nu am comandat niciodata de pe ebay.co.uk si as aprecia cateva sfaturi.
    Multumesc.

  15. #14395 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi le-a adus o prietena care a venit in tara ieri. Le-am comandat doar pana la ea. Nu prea vor seller-ii sa trimita in RO asa ca nu ma complic.

    Oricum, preturile sunt oarecum la fel cu ce e aici, poate aici sa gasesti cu 20-30 ron mai scump, dar in rest nu e prea justificabil.

  16. #14396 SP
    Member robertfelixx's Avatar
    Transportul de pe ebay îți apare în descriere.Pentru produsele din UE nu platesti taxe,îți vin direct acasă. Pentru produsele din USA /China etc (non UE) plătești TVA (24% dacă valoarea depășește 15-20€) și taxe vamale (la peste 150€ parca) coletele se ridica de la oficiu postal vamal.

  17. #14397 SP
    Junior Member catalynu's Avatar
    ok, le caut pe aici in acest caz. merci

  18. #14398 SP
    Member ramonski's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    De curiozitate, pe la ce ora le-ai comandat? Mie mi-au anulat comanda cu ele...
    Man asta am gasit pe mail

    Data: 17 martie 2015 20:43:51. Plata online.

  19. #14399 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Atat, thx gamerland.
    Attached Images Attached Images dsc_0050.jpg

  20. #14400 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    39.90.
    Attached Images Attached Images img_0392.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts